Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Veilea  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-01, 15:45   

Są ludzie, których szanuję za poglądy i charakter i dążę to ideału złożonego z najlepszych ich cech.
_________________
Bo prywatne słonko świeci najmocniej...
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-05-01, 17:25   

nie mam żadnego konkretnego autorytetu, posiadanie go jest trochę śmieszne, lepiej być sobą niż naśladować kogoś kim się i tak nie zostanie
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

MasterczuÅ‚ka  

Stały User

I'm uke.



Wiek: 27

Do³±czy³a: 02 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-02, 21:17   

Moim autorytetem jestem ja.
_________________
Prince the Ripper:
Znowu oberwałem to takie podniecające.
 

oh Zeniu *____*  

Stały User

muchufka.



Imię: Naćka ;p

Wiek: 27

Do³±czy³a: 02 Maj 2010

Sk±d: z kobierzyna.

   

Wys³any: 2010-05-02, 21:21   

hmm .. w sumie tak jak tu Masterczułka xd;p
też nie mam autorytetu xd sama nim jestem;d
_________________
ja tu tylko sprzÄ…tam.


" Ale i zakochała się bez pamięci, jako że miłość nie dba o powody ."
 

Savoyen  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 13 Kwi 2010

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-05-02, 21:24   

Każdy kto czyni dobrze, jest życzliwy wobec innych oraz wie czego chce w życiu jest dla mnie autorytetem.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-05-02, 23:19   

dla mnie są dwa autorytety, jakbym miała tak bez większego zastanowienia wymienić: moja mama i mama Blondyna. obie podziwiam za siłę, ogromną miłość i serce do ludzi i taką iskierkę, ciepło, które się czuje, przebywając w pobliżu nich.
_________________
meow
 

Conrad  

Wymiatacz

Ekspert ds. Relacji



Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: DLB

   

Wys³any: 2010-05-03, 17:16   

Moim autorytetem jest mój starszy brat który po części mnie wychował. Jest mądrym i zaradnym człowiekiem.
_________________
www.facebook.com/CondiDnB

 

yogirl  

User


ImiÄ™: PucuÅ› :)

Do³±czy³a: 16 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-05-21, 00:27   

Wydawałoby się, że autorytetem musi być osoba znana....Otóż nie. Moim autorytetem jest moja nauczycielka. Najbardziej chyba imponuje mi jej indywidualizm. Potrafi przeprowadzić lekcje w interesujący sposób a do tego ma dobry kontakt ze swoimi uczniami. Ma lepsze i gorsze dni-jak wszyscy. Ale cenie sobie takich ludzi jak ona.
 

Iris66  

Wymiatacz



Imię: Tuśka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Sty 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-05-21, 16:51   

Moimi największymi autorytetami były dwie nauczyczycielki z gimnazjum, imponowała mi ich silna osobowość i sposób w jaki potrafły poradzić sobie z klasami.
Jest też kilka postaci historycznych i muzyków, ale nie znam ich osobiście i nie mam pewności czy gdybym poznała to nadal by mi imponowali
_________________
I sprzedajemy humanitarnie PolskÄ™ w dalszym ciÄ…gu. ~Roman Dmowski

Wprowadzenie komunizmu w Polsce byłoby podobne do nałożenia siodła na krowę. ~Józef Stalin

Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam. ~Adolf Hitler
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-08-08, 15:10   

Autorytet staram się utożsamiać ze zbiorem pewnych cech, działań, osiągnięć, aniżeli z konkretną osobą. Niemniej zdecydowanie autorytetem są dla mnie moi rodzice. Szczególnie moja mama. Powodów jest wiele. Jest to jedna z tych niezłomnych osób, które po mimo licznych przeciwności osiągnęły wiele i chcą osiągnąć więcej. Jej postępowanie jest tak zdecydowanie, że nigdy nie mam wątpliwości, czy uda jej się osiągnąć zapowiedziane wcześniej cele. Cenię zarówno w niej jak i ojczymie kręgosłup moralny, normy etyczne, którymi kierują się w życiu. Erudycję przejawiającą się nie tylko w rozległej wiedzy, lecz także umiejętności dostosowania się do większości sytuacji. W wielu aspektach mojego życia chciałabym móc postępować tak jak oni.

Cenię także pewne ikony. Między innymi Helenę Radlińską, czy Marka Kotańskiego. Inspiruje mnie ich działalność na rzecz innych. Prócz tego wiele osób, których cechy, bądź też sposób działania uznaję za godny naśladowania.
_________________
Drugs&hugs.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-08-08, 16:11   

Autorytetów posiadam całe dzikie mnóstwo. Sądzę, że to bardzo dobrze. Spośród nich natomiast wyróżniają się dwa z kompletnie różnych biegunów - Napoleon Bonaparte i Mój Dziadek. Geniusz pierwszego i nadzwyczajne ludzkie dobro drugiego, to dla mnie wyznaczniki wielu decyzji.

A jak życie skomplikowane i niesie ze sobą wiele zagadek, tak na każdą sytuację mogę znaleźć odpowiedź w czyjejś biografii. Raczej o konkretne zachowania i postawy chodzi. Przecież wiadomo, że nie ma ludzi nieskazitelnych [Ostatnio, jak się okazuje, Korczak]. Niektórzy jednak wyróżniają się pozytywnie i z nich należy brać przykład. A takich to mam 5 miliardów. Każdy, kto wnosi do świata coś więcej, oprócz egoizmu zasługuje na podziw. :-)

Czy czuję się jakoś niesamodzielny otaczając się wyimaginowanymi opiniami osób, które z reguły dawno zgniły? Ani trochę. Nie mam zamiaru zaprzeczać ich wpływowi na moje życie, skoro jest on niezaprzeczalny.
_________________
#truestory
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2011-08-14, 21:04   

Nie mam konkretnego autorytetu.
Staram się dopatrzyć wśród innych osób jakiś pozytywnych cech czy czegoś innego pozytywnego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com