Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-12-16, 12:41   Avatar



Co powiecie o tym filmie, może tak w skrócie przedstawię co pisze o nim filmweb:

Cytat:

Długo oczekiwany film Jamesa Camerona zrealizowany z wielkim rozmachem porównywalnym do Titanica. Szacowany budżet na poziomie 237 milionów dolarów daje mu trzecie miejsce pod tym względem w historii kina. Avatar został wykonany w dwóch technikach: tradycyjnej 2D i zupełnie nowej technice 3D.



Osobiście czekam na ten film już z 2 miesiące, bardzo jestem ciekawy jak to wyszło (premiera światowa odbyła się wczoraj, w Polsce 25.12). Dawno nie oczekiwałem na film tak jak teraz ;) Nie samych efektów 3D, ale fabuły, która bardziej mnie interesuje. Czytałem wypowiedzi, że najlepiej na ten film wybrać się do IMAX'u, gdyż mają najlepszą przystosowaną salę do filmów 3D, niestety tam nie zawitam - nie ma u mnie IMAXu - pozostaje mi cinemacity, do multi jestem zrażony ;p

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=2LQkTQ1foSU
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.



Do³±czy³a: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 12:49   

hmm, o filmie już słyszałam, ale chyba nie moja tematyka, może obejrzę, bo mimo wszystko zapowiada się ciekawie.
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 13:13   

oj, byle by nie bylo tam leo!
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-12-16, 13:22   

blabla napisa³/a:

oj, byle by nie bylo tam leo!


Nie ma tam leo ;]
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Thorns Jesus's  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 15:26   

Słyszałam i się wybieram na 3D... jeśli będzie.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-12-16, 15:40   

Mam grę, i muszę przyznać, że jeżeli fabuła filmu przewyższa tą z gry to film będzie conajmniej dobry. Napewno się wybiorę.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-12-17, 20:57   

IdÄ™ na bank ;)
Czekam na niego już długo, długo.
Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-18, 11:31   

Nie powiem,abyś jakoś wyczekiwała tego filmu.
Wydaje mi się ,że jest to całkiem ciekawa produkcja i chętnie obejrzę.
Zwłaszcza,że moja mama jest fanką takich filmów i zapewne wyciągnie na to całą rodzinę :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-12-22, 10:32   

Nie mogę się doczekać czekam i czekam i czekam. Film zbiera świetne noty, więc nie tylko efekty specjalne zasługują na uznanie. Sama mam na tapecie niezmiennie miłość głównego bohatera i szczerze mówiąc często oglądam ją dla samej przyjemności. Jest idealna.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-12-22, 11:25   

slow napisa³/a:

Zwłaszcza,że moja mama jest fanką takich filmów i zapewne wyciągnie na to całą rodzinę :-)


Masz fajną mamę ;p mojej to muszę wszystko tłumaczyć o co chodzi w filmie ;]

Taurie napisa³/a:

Sama mam na tapecie niezmiennie miłość głównego bohatera i szczerze mówiąc często oglądam ją dla samej przyjemności. Jest idealna.


Mówisz o tej Na'avi? ;p
Ma ładne oczy, specyficznie ułożone pod kątem, kiedy ma je przymrużone ;]

Stan na teraz z filmweb:
¦rednia ocena: Rewelacyjny 9,36/10
głosów: 816
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Ostatnio zmieniony przez MJ 2009-12-22, 11:36, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-12-22, 11:32   

To slow ma taka mamę :-P Chociaż w zasadzie moja mama ogląda non stop wieczorami sci-fi.

Nawet nie chodzi o to jak wygląda ale to jak jest zrobiona idealnie nie ma do czego się przyczepić. Jest tak nieludzka a jednocześnie taka piękna... Właśnie z filmwebu mam tapetę.
Nie mogę się doczekać filmu. Mam wrażenie że "Avatar" będzie przełomowy jeśli chodzi o filmy 3D.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-12-22, 11:35   

Taurie napisa³/a:

Nawet nie chodzi o to jak wygląda ale to jak jest zrobiona idealnie nie ma do czego się przyczepić.


Właśnie, że graficy mają trochę zarzutów do postaci Na'avi, że są niedopracowane. Sam na razie nie ocenię, muszę zobaczyć to na filmie ;p

Taurie napisa³/a:

To slow ma taka mamę :-P Chociaż w zasadzie moja mama ogląda non stop wieczorami sci-fi.


tak wiem, forum czas ma takie błędy, że pokazuje cytat jako inna osoba ;p
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-12-22, 11:41   

No cóż grafikiem nie jestem, ale mi osobiście sie bardzo podoba i mam nadzieje ze się nie zawiodę bo bardzo liczę na ten film. :-)
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-12-22, 11:51   

Taurie napisa³/a:

No cóż grafikiem nie jestem, ale mi osobiście sie bardzo podoba i mam nadzieje ze się nie zawiodę bo bardzo liczę na ten film. :-)


Ja również na razie nic nie dostrzegłem, pewnie to jest tak szukanie wad na przymus, a przecież plemię Na'avi jest coś na wzór ludzkości, a przecież ludzie nie są idealni ;] więc ideału nie mieli pokazać.

Od świąt do sylwestra leci w kinie (cinemacity) tylko avatar w wersji 2d i 3d, wczoraj już sprawdziłem. Dzisiaj może dokonam rezerwacji :)
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-22, 18:46   

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, że to będzie przeładowne efektami gówno... banalna historyjka opakowana w kolorowe i skrzące się pudełko. Może się mylę, ale jakoś nie jestem przekonany do tego projektu...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com