Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-15, 18:45   

~CH~, skadze znowu. Nikogo z Was, tym bardziej samej siebie.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-07-15, 19:20   

@all
Mozecie juz skonczyc z offtopem i podjazdami. Z mojej perspektywy ten ciekawy temat jest na najlepszej drodze do kosza.

@Chat
NLP to dziedzina, jak kazda inna.
a) Zamierzasz wystawic przez okno transparent 'precz z programistami! precz z informatyka!', bo niektorzy ludzie np. pisza wirusy, zamiast przyczyniac sie do wzrostu ogolnie pojetego dobra / rozwoju technologicznego?
b) Noz jest nozem -> niektorzy wykorzystuja do krojenia chleba, inni do zabijania. Noz nie jest ani zly, ani dobry.

Odnosze wrazenie, ze jestes szczegolnie uprzedzony (znieksztalcenie percepcji) do NLP. W gruncie rzeczy nie interesuje mnie dlaczego... Mam jednak nadzieje, ze teraz zauwazasz, iz Twoja moralnosc warunkuje sposob, w jaki wykorzystujesz nabyta wiedze - a nie narzedzia, z jakich korzystasz.

Z moich skromnych obserwacji 'milosnych tematow' pojawiajacych sie na tym forum wynika, ze problem nie polega ani na tym, jak odbierasz psychologie, ani na intencji z jaka wychodzisz do kobiety - ale jest scisle powiazany z brakiem pewnosci standardowego chlopczyka, ktory sprawia, ze poczatkujacy podrywacz nie jest w stanie wykonac zdecydowanego kroku w strone poznania swojej krolewny.

Co moze zrobic mlodzieniec, aby przelamac niesmialosc i byc moze napisac najpiekniejsza historie swojego zycia?
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-15, 19:45   

TheManOf1000Truths napisa³/a:

Tobię muszą zrobić specjalną range i tron


Mogę zdradzić, iż rozważana jest moja kandydatura na vice-admina.

Chat Noir napisa³/a:

Hoho, zatem nauczaj, mnie, mistrzu.


Nauczać?
Drogi, że tak powiem, dzielący ze mną tę samą płeć, adwersarzu - ja jestem samcem - ja nie uganiam się za kobietami, to one zabiegają o moją uwagę.
¦wiadczy to o ich rozsądku, gdyż jak wiemy, one mają o wiele gorzej, szybciej się starzeją, ich jedynym atutem jest uroda, która muszą sprzedać, no i mają wielką konkurencję, podczas gdy my mamy do wyboru bez liku ładnych kobit - a fajnego faceta trudno trafić. :-D

Kobity tez się stresują ( może nawet bardziej ) jak im wpadniesz w oko, to nie maszyny - i co, wcale lepiej nie zagadują, tylko większość facetów jest zwykle chętna, stąd nawet najgłupszy kobiecy tekst przejdzie, gdy laska jest ładna, a koleżka już jest ugotowany, bo panna do niego zagadała... :-D
A faceci, tracą czas na forum, i ośmieszają swoją płeć wymyślając głupie tematy, "jak zagadać do laski" - jakby to była wielka filozofia...

Chat Noir napisa³/a:

I jeszcze nie umarłeś od ilości liści, jakie otrzymałeś?


Liście?
Prędzej bym dostał róże z podziękowaniem za to, iż obdarzyłem je swoją uwagą, ale kobiety już wiedzą, iż ja kwiatów nie pijam, więc zadowalają mnie pół litrem czystej.

mala_mii napisa³/a:

oj Skarbowka.. no Ci powiem, ze niekoniecznie To ze ma takie zdanie na temat kobiet wcale nie znaczy, ze od razu trzeba sie z nim zaprzyjazniac.


Daj mu szansÄ™.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-15, 19:47   

$karbówka napisa³/a:

mala_mii napisał/a:
oj Skarbowka.. no Ci powiem, ze niekoniecznie To ze ma takie zdanie na temat kobiet wcale nie znaczy, ze od razu trzeba sie z nim zaprzyjazniac.

Daj mu szansÄ™.


Sie uspokoj i nie rob za prawnika. :mrgreen:
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-15, 19:48   

Cytat:

Z moich skromnych obserwacji 'milosnych tematow' pojawiajacych sie na tym forum wynika, ze problem nie polega ani na tym, jak odbierasz psychologie, ani na intencji z jaka wychodzisz do kobiety - ale jest scisle powiazany z brakiem pewnosci standardowego chlopczyka, ktory sprawia, ze poczatkujacy podrywacz nie jest w stanie wykonac zdecydowanego kroku w strone poznania swojej krolewny.

Co moze zrobic mlodzieniec, aby przelamac niesmialosc i byc moze napisac najpiekniejsza historie swojego zycia?


Dla mnie NLP jest po prostu nieuczciwe i szczerze powiedziawszy znam niewiele inteligentnych, pewnych siebie kobiet, które dawałyby się nabrać na tanie sztuczki opisywane w tych podręcznikach. Miałem w rękach, czytałem. Na koniec żałowałem, że papier toaletowy jest taki tani.

W mojej opinii zbyt często popada się ze skrajności w skrajność, czyli albo kreuje się na pewnego siebie żigolo, albo jest się zakompleksionym i małomównym wyrostkiem. Prawda jest taka, że zarówno dusza towarzystwa jak i nieśmiały, cichy chłopak, może poznać kogoś fajnego. W mojej opinii źle jest zmieniać swoją osobowość tylko po to, żeby upolować daną dziewczynę. Grunt to odnaleźć swój target.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-15, 19:48   

mala_mii napisa³/a:

Sie uspokoj i nie rob za prawnika.


Po to skończyłem studia prawnicze. :-)
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-15, 20:03   

$karbówka, w porzadku, przyznaje nie wiedzialam. Koniec, jesli juz zapraszam na pw. :-D
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-07-15, 20:54   

Chat Noir napisa³/a:

W mojej opinii zbyt często popada się ze skrajności w skrajność,



Bo na skutek ogólnego braku w wykształceniu, ludzie nie potrafią pojąć jak bardzo złożony jest świat, że jeden jego element nie może ni z tego ni z owego, być nagle prosty jak drut, i upraszczają wszystko do tego stopnia, że wychodzą im totalne bzdury.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-15, 21:06   

Ile buractwa.

Chat Noir napisa³/a:

i wymyślania bajek na swój temat, żeby zainteresować dziewczynę, to wiedz, że jesteś frajerem bez osobowości.



Człowiek z dysocjacyjnym zaburzeniem osobowości jest ciekawszy od nudnego nastolatka, któremu wydaje się, że wie wszystko o kobietach.
Której przypuszczalnie nie widział na oczy. Ale pragnie komuś na forum zaimponować, być może krulowi, małej mi.
Przypuszczam jednak, że z marnym skutkiem...


Reszta komentarzy bez rewelacji. Nie znalazłam w nich nic, co ułatwiłoby kontakty z kobietą.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-15, 21:11   

DeSade, okrest nastoletni ja mam już dawno za sobą.

A cel założenia tego wątku opisałem w pierwszym poście, jeśli nadal masz wątpliwości, to radzę doczytać.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-07-15, 21:12   

DeSade napisa³/a:

Ile buractwa.

Chat Noir napisa³/a:

i wymyślania bajek na swój temat, żeby zainteresować dziewczynę, to wiedz, że jesteś frajerem bez osobowości.



Człowiek z dysocjacyjnym zaburzeniem osobowości jest ciekawszy od nudnego nastolatka, któremu wydaje się, że wie wszystko o kobietach.
Której przypuszczalnie nie widział na oczy. Ale pragnie komuś na forum zaimponować, być może krulowi, małej mi.
Przypuszczam jednak, że z marnym skutkiem...


Reszta komentarzy bez rewelacji. Nie znalazłam w nich nic, co ułatwiłoby kontakty z kobietą.




Przecież to internet można udawać kogo się chcę ja np napisze że przeleciałem dwa haremy lase :hyhy: k
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-15, 21:15   

Tutaj jest prawdziwy specjalista na którego natknąłem się przypadkiem. Ma na koncie 2000 młodych dziewczyn, często z bogatych domów. Okradał gwałcił, a te same mu potem chętnie pomagały w kradzieżach. Potem na 10 lat do paki, gdzie dostawał setki listów od fanek, a dzień po wyjściu w wieku 35 (?) lat związał się z 16latką (chyba się później ożenili ale nie pamiętam) W sumie ma ok. 50 dzieci :D

https://www.youtube.com/watch?v=yeFZTHBugSM
https://www.youtube.com/watch?v=Rb7rblG7LS4


A teraz do rzeczy, zgadzam się na pewno z pierwszym postem co do NLP i szkół podrywu.

NLP owszem jest skuteczne ale to czysta manipulacja, co to ma wspólnego z komunikacją? Poza tym po co marnować czas na naukę parapsychologicznych sztuczek jak założyć kotwicę, czy coś zamiast zająć się praktyką? Naprawde uważacie że 16letnie yebaki najpierw czytali po kilka tomów na temat NLP? Jest to skrajnie nieuczciwe równie dobrze można by się nauczyć hipnozy.

Szkoły podrywu tez sa, jak dla mnie, śmieszne. wszyscy którzy na "profesjonalnie" się tym zajmują z reguły jedyne w czym naprawde są dobrzy to wyciąganie hajsu od nieudacznikow. Słynny Mystery z The Game szkolił maszyny, podchodzenie co 2min do innej dziewczyny, ciągle ten sam schemat podrywu, te same regułki. Po kilkadziesiąt numerów dziennie..
Podobnie negatywne odczucia mam z resztą do społeczności podrywaczy, uczą się tego bzdurnego slangu niczym z korpo i rozmijają się z naturalnością. Często też przesadzają z przedmiotowym traktowaniem kobiet

Jimmy Fox napisa³/a:

Dokładnie, tylko ten temat będzie jedyną prawdziwą skarbnicą porad, jak poderwać kobietę.



Szkoda że jesteś modem bo juz dawno powinieneś dostać warna za offtop.

Robi się tu za duży burdel, schowajmy na bok przechwałki kto ile zaliczył a skupmy się na treści. Temat jest potrzebny, szczególnie gdy na forum królują tematy "pomocy dziewczyna mi napisała śmieszną minke na gg co mam jej odpisać? :(" Uważam że grono potencjalnych odbiorców jest za duże ale nie ma co się tak tajniaczyć skoro nawet fora przeznaczone tylko dla podrywu są publiczne..
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-15, 21:21   

Cytat:

Podobnie negatywne odczucia mam z resztą do społeczności podrywaczy, uczą się tego bzdurnego slangu niczym z korpo i rozmijają się z naturalnością. Często też przesadzają z przedmiotowym traktowaniem kobiet


Mnie najbardziej bawi to całe prowadzenie dzienników i zapisywanie w nich postępów w doprowadzaniu swoich "trofeów" do łóżka. Mam wrażenie, że to taki samopocieszacz dla desperatów i nieudaczników, którzy mogą powiedzieć sobie: "Niczego w życiu nie osiągnąłem, ale za to uwiodłem xx lasek". ¯ałosne, bo tam właśnie kobieta jest traktowana jako przedmiot do zdobycia. Tak, jak napisałem w pierwszym poście - moim zdaniem lepiej poderwać nawet jedną, ale za to konkretną dziewczynę, niż dziesięć pustaków oddających się w WC za mojito.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-07-15, 21:22   

philosophus napisa³/a:

Chat Noir napisa³/a:

W mojej opinii zbyt często popada się ze skrajności w skrajność,



Bo na skutek ogólnego braku w wykształceniu, ludzie nie potrafią pojąć jak bardzo złożony jest świat, że jeden jego element nie może ni z tego ni z owego, być nagle prosty jak drut, i upraszczają wszystko do tego stopnia, że wychodzą im totalne bzdury.



Faktycznie jedni mają tendencję do cyfryzacji a inni do sygnałów analogowych, a tymczasem trzeba znaleźć złoty środek - kwantyzację

[ Dodano: 2015-07-15, 21:24 ]

Chat Noir napisa³/a:

Cytat:

Podobnie negatywne odczucia mam z resztą do społeczności podrywaczy, uczą się tego bzdurnego slangu niczym z korpo i rozmijają się z naturalnością. Często też przesadzają z przedmiotowym traktowaniem kobiet


Mnie najbardziej bawi to całe prowadzenie dzienników i zapisywanie w nich postępów w doprowadzaniu swoich "trofeów" do łóżka. Mam wrażenie, że to taki samopocieszacz dla desperatów i nieudaczników, którzy mogą powiedzieć sobie: "Niczego w życiu nie osiągnąłem, ale za to uwiodłem xx lasek". ¯ałosne, bo tam właśnie kobieta jest traktowana jako przedmiot do zdobycia. Tak, jak napisałem w pierwszym poście - moim zdaniem lepiej poderwać nawet jedną, ale za to konkretną dziewczynę, niż dziesięć pustaków oddających się w WC za mojito.



No tak to jest właśnie to uprzedmiotowienie ale sam dziennik to przecież nic złego
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-16, 13:11   

Nic złego? To powiedz mi, co ma na celu prowadzenie takiego dziennika, oprócz dowartościowania zakompleksionego frajera, który go prowadzi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com