Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2012-11-17, 20:10   

Okej to możemy zamienić, stulejka-prawiczka na cnotliwą pochwice. Albo możemy sie pogodzić i pzonac sie bliżej co ty na to?
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-11-17, 22:28   

Ostia napisa³/a:

NeSamurai, oczywiście, że jest - nigdy tego nie negowałam. To sadyzm, masochizm, fetyszyzm - a wszystko to jest zgrabnie umieszczone w literce F w klasyfikacji ICD-10.
Jak Atsushi ładnie napisał - nie ma jednak co komu wchodzić do łóżka, ani tym bardziej wrzeszczeć "na stos z nimi, na stos! to zboczeńce" dopóki praktyki nie stanowią zagrożenia dla życia i zdrowia.




DSM-IV nie klasyfikujie BDSM jako zaburzenia, ale jest tu wiele niejasnosci

DSM-V nie bedzie klasyfikowac BDSM jako zaburzenia, wszystkie niejasnosci maja byc poprawione. DSM-V ma wyjsc w 2013

ICD-11, z tego co wiem, jak narzie BDSM jest klasyfikowane jako zaburzenie. ICD-11 ma wyjsc dopiero w 2015 wiec to sie moze zmienic.
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-17, 22:32   

KnifeInAwife napisa³/a:

Okej to możemy zamienić, stulejka-prawiczka na cnotliwą pochwice. Albo możemy sie pogodzić i pzonac sie bliżej co ty na to?



wybieram drugie rozwiÄ…zanie : )
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-18, 09:30   

Cytat:

DSM-IV nie klasyfikujie BDSM jako zaburzenia, ale jest tu wiele niejasnosci

DSM-V nie bedzie klasyfikowac BDSM jako zaburzenia, wszystkie niejasnosci maja byc poprawione. DSM-V ma wyjsc w 2013

ICD-11, z tego co wiem, jak narzie BDSM jest klasyfikowane jako zaburzenie. ICD-11 ma wyjsc dopiero w 2015 wiec to sie moze zmienic.



Co do tego, co ma wyjść czy co będzie - lub nie - uwzględnione - nie będę dywagować, bo i po co. Zobaczymy, co faktycznie się zmieni ;)
Co do DSM-IV - i jest i nie jest. Wrzucić to wrzucili, w zaburzeniach seksualnych o tożsamości płciowej, ale naturalnie wszędzie podkreślają, że jest to do dobadania.
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2012-11-18, 16:19   

apocalypse napisa³/a:

wybieram drugie rozwiÄ…zanie : )



Jesteś bardzo roztropną i fajną dziewczynką i już cie bardzo lubie, obiecuje że w przeciwienstwie do reszty uzytkownikow tego forum nie bede cie już przezywał, bo bardzo fajnie myslisz <3 .

Co do tematu, nie wiem,nie znam wole tradycyjne ruchanie.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-18, 17:31   

KnifeInAwife napisa³/a:

Jesteś bardzo roztropną i fajną dziewczynką i już cie bardzo lubie, obiecuje że w przeciwienstwie do reszty uzytkownikow tego forum nie bede cie już przezywał, bo bardzo fajnie myslisz <3 .


milion serduszek < 333

a w temacie, co zmieni fakt zakwalifikowania BDSM do zaburzeń? nikt, komu się podoba taka forma seksu nie zmieni swoich preferencji z tego powodu.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

inspektorgadzet

User


Do³±czy³: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-29, 18:48   

Ostia napisa³/a:

Wiesz, mało która Pani z marszu zgadza się na seks z uległym. A o tym piszę; że rozpoczynają taki układ sądząc, że sesja na pewno skończy się seksem.


Przerażasz mnie. :D
Chodziło mi o to, że nie trzeba iść daleko w ideologię by się pospinać kajdankami. A w związku switch to też pewna odmiana. Tak przynajmniej sądzę.
 

sygma  

Stały User


Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 09:06   

bdsm jest dla wybranych, jak nie kręcą cie te klimaty to lepiej nawet nie zaczynaj
 

inspektorgadzet

User


Do³±czy³: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-03, 17:19   

tak jak pisałem, zależy z kim się bawisz w takie rzeczy.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-12-03, 18:47   

Związki w stylu BDSM są znacznie trwalsze niźli związki tradycyjne, waniliowe.
Pana i uległą łączą silne więzi. Uległa jest całkowicie poddana swojemu panu, sprawianie mu przyjemności staje się jej nadrzędnym celem, z kolei obowiązkiem pana jest dbanie o swoją uległą.
Uległa jest w pełni oddana, uzależniona niejako. Lecz przy tym pan nie wyrządza jej realnej krzywdy.
Nie wyobrażam sobie relacji opartych tylko na fizycznej fascynacji. Stworzenie emocjonalnych więzi, dążenie do spełnienia w danych rolach dało poczucie pełni.
Mówię niemal o wszystkim, a raczej o wszystkim. Mam do niego całkowite zaufanie.
Jeszcze z nikim nie byłam w tak silnych relacjach. Również jestem romantyczna, ale w żaden sposób mi zwrot "suko" nie uwłacza. Namiętność, wrażliwość i czułość w moim partnerze raczej nie uleci. Nie wiedzę w tym nic prymitywnego i gorszego, tym bardziej jeżeli mowa o stałych związkach.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-05, 21:21   

DeSade napisa³/a:

Związki w stylu BDSM są znacznie trwalsze niźli związki tradycyjne, waniliowe.


Nie popadajmy w samozachwyt. Związek, w którym dominacja nie występuje może być równie trwały; są tam po prostu inne przeżycia, odczucia, zasady partnerstwa. BDSM nie jest dla każdego, tak samo jak i normalny związek nie każdemu jest pisany.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com