Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-03, 11:21   

Ostia, być moze to podpowiedź dla osób, które dopiero chciałyby wejść na ścieżkę BDSM
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-03, 11:32   

Isair, z tego co wiem, to proponowane strony są wyszukiwarkami cen, a nie prezentacja konkretnych towarów.
 

ANiA23

Stały User



Do³±czy³: 26 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-10-03, 12:07   

Ja właśnie dopiero hm poznaję ten temat:) i właśnie dlatego porównuje. Wykładanie mnóstwa kasy na sam początek jakoś mnie nie zachwyca, szczególnie, że nie mam pewności czy zostanę przy tym na dłużej. :)
A w samym temacie jestem z taką techniką/grą, choć już wiem, że będzie to wymagało od nas czasu i przyzwyczajania się do ról i technik.
_________________

 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-03, 12:41   

ANiA23 napisa³/a:

Wykładanie mnóstwa kasy na sam początek jakoś mnie nie zachwyca, szczególnie, że nie mam pewności czy zostanę przy tym na dłużej. :)


Dlatego nie warto na początku zaopatrywać się w jakiś sklepach typowo podchodzących pod sferę seksualną. Najlepiej bazować na rzeczach "do it yourself", które kosztują grosze.
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-03, 12:59   

W sklepie bez problemu można dorwać takie przedmioty jak sznury, pasy, obroże itp. Na początek sklep z ogólnymi rzeczami w zupełności wystarcz, a cena jest nawet o 75% mniejsze niż w sklepie z typowymi artykułami.
W sumie wszystko zależy od waszej wyobraźni :)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-09, 11:35   

W ogóle sądzę, że wokół BDSM narosło wiele, często bzdurnych wyobrażeń i przekonań o.O
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-09, 21:32   

Ostia napisa³/a:

W ogóle sądzę, że wokół BDSM narosło wiele, często bzdurnych wyobrażeń i przekonań o.O


Zgadzam się, ale tak jest ze wszystkim czego boi się lub nie zna człowiek.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

kuba122p

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-09, 22:56   

<ciach> :evil:
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-09, 23:00   

kuba122p, link do ciachnięcia. Właśnie przez takie ówno ludzie uważają zwolenników bdsm za psychopatów.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-10-09, 23:01   

Gansovsky.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-10, 09:57   

Isair napisa³/a:

Zgadzam się, ale tak jest ze wszystkim czego boi się lub nie zna człowiek.


Ale po co wypowiadać się na temat, o którym nie ma się większego pojęcia? o.O Zwłaszcza w takiej sprawie.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-10-10, 12:05   

Cytat:

Ale po co wypowiadać się na temat, o którym nie ma się większego pojęcia?


Niektórym się czasem/często wydaje, że posiadają wiedzę absolutną, dlatego wypowiadają się nie mając kompletnego pojęcia, że nic nie wiedzą. NIHIL NOVI
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-10-10, 16:12   

Ostia napisa³/a:

Heartwork napisa³/a:

o dziwactwo wtórne.


Co dokładnie uważasz za owe dziwactwo?


A o czym dokładnie jest ten temat? O robieniu pizzy?
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-10, 20:10   

Ostia napisa³/a:

Ale po co wypowiadać się na temat, o którym nie ma się większego pojęcia? o.O Zwłaszcza w takiej sprawie

Nie od dziś wiadomo, że ludzie odpowiadają w tematach często nie mając wiedzy na ten temat. Na jakiejś podstawie (błędnej lub nie - nie mnie oceniać) mają takie, a nie inne zdanie. jedynym pozytywem jest to, że dzięki osobom, które coś wiedzą na dany temat mogą pozyskać wiedzę, zmienić zdanie itd. Odnosząc to do tematu BDSM wydaje mi się, że nie można powiedzieć o całokształcie tego pojęcia, że jest złe, chore itd. Przede wszystkim zbyt duży worek zachowań seksualnych by klasyfikować je razem. Nawet teraz myślę, że słowo BDSM jest sztuczne.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-12, 13:34   

Heartwork napisa³/a:

A o czym dokładnie jest ten temat? O robieniu pizzy?



Widzisz, ja wiem, o czym piszÄ™, ale czy ty wiesz, o czym czytasz? :>
Chodzi o to, że sfera bdsm jest tak cholernie rozległa, że nie zdziwiłabym się, jeśli każdy w łóżku używał jakiś jego elementów - nie podejrzewając nawet, że to właśnie może być podpięte pod bdsm.
Dlatego prosiłam, abyś dokładnie napisał, co uważasz za "dziwactwo", gdyż z pewnością całości zachowań w takich relacjach nie można podciągnąć pod użyte przez ciebie określenie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com