Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2010-07-28, 14:31   

Lepiej się zająć ochroną psów/zwierząt w Polsce. Bo niektóre przypadki, większość woła o pomstę do nieba. I na terenie swojego kraju więcej się zdziała niż w kraju oddalony o kilkanaście tys. kilometrów.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Yusuff  

Stały User



Doczy: 28 Lip 2010

   

Wysany: 2010-07-28, 16:18   

Jestem za. Szczególnie jak się widzi niektóre filmiki zamieszczane na YT. Dajmy przykład ostatnio wyrzuconego psa Bąbla. Czy kogoś obchodzi to kto go wyrzucił i jaka kara go spotka? Nie o tym media nie trąbią, tylko o przygarnięciu psa. A czy nie jest ważne kto tego czynu się dopuścił?
 

D0M1N1K  

Stały User


Doczya: 08 Maj 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 01:47   

Na świecie dzieją się znacznie gorsze rzeczy, ale my wolimy o tym nie wiedzieć pozostać neutralni i to jest największy błąd.
 

EdytaW

User


Doczy: 17 Sie 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 13:54   

nie rozumiem ludzie, który taki rzeczy robią :( ja mam w domu kota, a może zbyt dużo o nim dbam, ale raczej kupuję go wszystko, co chcę... i nie zabiję go, bo lubi leżeć na swoje łóżko :)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 15:14   

EdytaW napisa/a:

nie rozumiem ludzie, który taki rzeczy robią :( ja mam w domu kota, a może zbyt dużo o nim dbam, ale raczej kupuję go wszystko, co chcę... i nie zabiję go, bo lubi leżeć na swoje łóżko :)


To mi się język poplątał? Czy autorce?

Mizantrop napisa/a:

Lepiej się zająć ochroną psów/zwierząt w Polsce. Bo niektóre przypadki, większość woła o pomstę do nieba. I na terenie swojego kraju więcej się zdziała niż w kraju oddalony o kilkanaście tys. kilometrów.

U nas nie jest tak źle, chociaż jak czytałem o psie, który umierał na ulicy przez 3 godziny z okiem zwisającym z uczodołu, to aż mi żal zwierzaka.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

groszkew  

User



Doczy: 16 Sie 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 15:25   

mój sąsiad jest na emeryturze i dokarmia koty:) codziennie kupuje i wykłada im jedzenie.

wiecie jaki też jest problem, że czasem ludzie bardziej przejmują się zwierzętami niż drugim człowiekiem.. ilu ludzi cierpi dookoła nas.
_________________
 

Darcia  

Pogromca postów



Imię: Daria

Wiek: 29

Doczya: 10 Sie 2009

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2010-08-17, 19:43   

groszkew napisa/a:

ilu ludzi cierpi dookoła nas.


Problem w tym, że człowiek sobie sam poradzi, a jak nie sam, to mu pomogą, a na takiego psa czy kota to się ludzie wiele razy po prostu wypinają...
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

kotek:*  

Wymiatacz



Imię: ka$ia

Doczya: 22 Mar 2010

   

Wysany: 2010-08-17, 20:42   

Darcia napisa/a:

a na takiego psa czy kota to się ludzie wiele razy po prostu wypinają...


nawet nie wile razy ja widzę to codziennie, chociażby na ulicy.
 

Makaron121  

User

Love :)



Imię: Grzesiu :)

Wiek: 28

Doczy: 29 Sie 2010

   

Wysany: 2010-08-29, 21:44   

szczerze to nie przeczytałem ani slowa co napisaliście ale tytuł mówi sam za siebie
ja nie potrafię nawet dokuczyc żadnemu zwierzęciu muchy w domu ja łapie i wypuszczam aa co dopiero mówic o jakichś psach np.

sam mam psa i nigdy bym nawet go nie uderzył ja go lubię lubię się z nim bawic gonic

i nie wiem jak ktoś ma serce coś mu zrobic zdjąc skórę itp
 

jurasen  

Stały User


Doczy: 28 Sie 2010

Skd: Kraków

   

Wysany: 2010-08-29, 22:06   

groszkew , to prawda ze często bardziej chce sie pomóc zwierzakom , a nie ludzią , ale w takich sytuacjach niemożna stac i patrzec z boku tylko pomóc ,bo to jest już chore.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2010-08-29, 22:11   

jurasen napisa/a:

ale w takich sytuacjach niemożna stac i patrzec z boku tylko pomóc ,bo to jest już chore.


To co proponujesz zrobić ?
Jak chcesz wpłynąć na ludzi w Chinach ? chętne poczytam.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

jurasen  

Stały User


Doczy: 28 Sie 2010

Skd: Kraków

   

Wysany: 2010-08-29, 22:24   

Nie mam konkretnego pomysłu, ale można spróbować... jakoś ich przekonać.Ale jednak sa to chiny gdzie tak samo traktuja ludzi.....
W tym momencie tak na prawdę Chiny sa nietykalne, po tym co pewna pani z rządu napisała pewnemu panu z USA....
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2010-08-29, 22:27   

W Chinach się je psy, w Polsce, Europie koninę, wieprzowinę, drób. I wiele z tych zwierząt jest również brutalnie zabijane, nie wspominając już o ich transportowaniu na pewną śmierć. Może by tak lepiej się zając sprawami przyziemnymi, które dotyczą Polski, Europy a nie Chin ?

A pies ma przywilej, bo co ? bo najlepszy przyjaciel człowieka ?
A koń,to co, wróg ? To koń kiedyś na roli pracował, to ona zastępował sprzęt.
A świnia ? od kogo mamy zastawki sercowe ?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

jurasen  

Stały User


Doczy: 28 Sie 2010

Skd: Kraków

   

Wysany: 2010-08-29, 22:38   

Wiesz tak można rozprawiać całymi dniami.Może jednak przejdziemy do sedna sprawy.

Ogólnie takie traktowanie zwierząt jest złe.W chinach nie możemy pomóc, ale spróbujmy to zrobić w kraju.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-09-09, 15:26   

Mnie ostatnio zaatakowała pewna "miłośniczka zwierząt", twierdząc, że skoro nie mam zamiaru propagować jej organizacji, to jestem człowiekiem bez serca, sumienia i rozumu. Dlaczego nie popieram żadnych tego typu akcji i organizacji? Bo nie chcę, aby utożsamiano mnie z ludźmi, którzy walczą o prawa obywatelskie psów w Chinach, a nie dokarmiają kotów z własnego bloku czy kamienicy ani nie pomagają w schroniskach. Ja lubię zwierzęta i pomagam im, na ile mogę, ale wolę działać, niż mówić i próbować przekonać innych, że jeśli nie należą do "mojej" organizacji, to są be i nie pomagają.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com