Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grzegorz1996  

Stały User

Republikanin



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Mar 2010

Sk±d: Paw³owice ¦l±skie

   

Wys³any: 2011-01-05, 00:17   

Rzeczywiście, wiele moich przedmówców ma racji co do ochrony zwierząt na terenie Polski i Europy. Na Chiny żadne organizacje nie pomogą, w tym kraju jest typowy komunizm, czyli w tym wypadku największy problem. Ten cały łysy zasraniec Mao Zedong jest twórcą tego cholernego gówna zwanego Maoizmem. Jeśli zlikwidowanoby komunizm w Chinach to może i by skończyli z brutalnym traktowaniem zwierząt, przynajmniej ja tak uważam z tego powodu iż ofiarami reżimu komunistycznego są również zwierzęta. Swoją drogą te pazerne Chiny mogłyby wreszcie dać wolność Tybetowi, dać im medytować w spokoju :!:
_________________

 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-05, 01:57   

Grzegorz1996 napisa³/a:

w tym kraju jest typowy komunizm



JesteÅ› pewien tego twierdzenia? :-D
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Grzegorz1996  

Stały User

Republikanin



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Mar 2010

Sk±d: Paw³owice ¦l±skie

   

Wys³any: 2011-01-05, 19:15   

poem sometimes napisa³/a:

Grzegorz1996 napisa³/a:

w tym kraju jest typowy komunizm



JesteÅ› pewien tego twierdzenia? :-D



Nie do końca. Chiny zbliżają się do kapitalizmu, mają bardzo dobrze rozwiniętą gospodarkę, infrastrukturę kolejową itd. Mało który kraj komunistyczny jest tak rozwinięty jak oni.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-05, 19:24   

Grzegorz1996 napisa³/a:

Mało który kraj komunistyczny jest tak rozwinięty jak oni.



Zaryzykowałbym twierdzenie, że żaden.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Grzegorz1996  

Stały User

Republikanin



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Mar 2010

Sk±d: Paw³owice ¦l±skie

   

Wys³any: 2011-01-07, 18:31   

poem sometimes napisa³/a:

Grzegorz1996 napisa³/a:

Mało który kraj komunistyczny jest tak rozwinięty jak oni.



Zaryzykowałbym twierdzenie, że żaden.



I słusznie trafiłeś ;)
_________________

 

Blackrabbit

User


Do³±czy³: 19 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-19, 14:07   

Tak się troszczycie o psy i koty w chinach a wystarczy wybrać się do jakiejkolwiek ubojni w Polsce by zobaczyć ,że to co robią Azjaci to samo my robimy.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-19, 14:30   

Blackrabbit napisa³/a:

jakiejkolwiek ubojni w Polsce by zobaczyć ,że to co robią Azjaci to samo my robimy.


Nie uogólniaj i nie pakuj wszystkich ubojni w Polsce do jednego wora. Większość zwierząt jest zabijane w bardziej humanitarny sposób niż w Chinach.
Zauważ, że stres ma wpływ na jakość mięsa i w interesie ubojni leży by mięso było dobrej jakości. Na sam temat metod uboju można dużo pisać, ale nie w tym temacie.

btw. 300 milisekund uważa się za natychmiastowe ogłuszenie zwierzęcia.
  • ogÅ‚uszanie za pomocÄ… pistoletu bolcowego;
  • ogÅ‚uszanie uderzeniowe;
  • ogÅ‚uszanie elektryczne;
  • ogÅ‚uszanie gazowe.

I te narzędzia w takim czasie potrafią to zrobić, tak, że ból, cierpienie, strach jest zmniejszony maksymalnie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Blackrabbit

User


Do³±czy³: 19 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-19, 14:45   

Mizantrop może rzeczywiście zbyt uogólniłem swojego posta ale opierałem się na swoich doświadczeniach sprzed 10 lat ale pomijając to są w naszym kraju targowiska gdzie sprzedaje eis żywe zwierzęta w skandalicznych warunkach zresztą kiedyś był o tym reportaż
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-19, 15:03   

Blackrabbit napisa³/a:

Mizantrop może rzeczywiście zbyt uogólniłem swojego posta ale opierałem się na swoich doświadczeniach sprzed 10 lat


No właśnie, sprzed 10 lat...wiele się zmieniło przez te 10 lat, choćby przepisy, która regulują ubój zwierząt gdzie zawarte są punkty jak ten proces ma przebiegać. Od momentu pobrania zwierząt (transportu), po przez trzymanie na miejscu, ogłuszenie i sam ubój.

Z tym się zgodzę, że nadal w Polsce można kupić zwierzęta trzymane w złych warunkach na targach różnych.
A jeśli ktoś się nie zna, to zamiast psa może kupić lisa, tak jak do nas do ogrodu zoologicznego zgłosiła się taka osoba będąca święcie przekonana, że zakupiła psa, a pies okazał się lisem :-)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Blackrabbit

User


Do³±czy³: 19 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-19, 17:43   

Mizantrop na wsi też raczej zwierzęta nie są traktowane w "normalny" sposób jakiś czas temu widziałem psa któremu za budę służyła klatka dla królików. W dzień był zamykany w niej a w nocy zamykany.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-19, 19:48   

Blackrabbit napisa³/a:

Mizantrop na wsi też raczej zwierzęta nie są traktowane w "normalny" sposób jakiś czas temu widziałem psa któremu za budę służyła klatka dla królików. W dzień był zamykany w niej a w nocy zamykany.



Jeśli widzisz, że jakieś zwierzę użytkowe, towarzyskie jest źle traktowane zawiadom OTOZ. A oni się tym zajmą już.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nomadin  

User

Bard Beztalencie



ImiÄ™: Browaromir (Alek)

Do³±czy³: 26 Lut 2011

Sk±d: Piek³o (Poznañ)

   

Wys³any: 2011-02-27, 12:13   

My nie rozumiemy ich zwyczajów, oni nie rozumieją naszych...proste. Tak samo muzułmanie nie pomują jakim cudem jesteśmy w stanie zabić krowę. Widze, że niektórzy tutaj rękoma i nogami bronią to by przestać zabijać zwierzęta. Ja też bym nie mógł patrzeć jak psa zabijają ale jednak to zwyczaj a nie żaden komunizm jak ktoś powiedział (i niech ta osoba się walnie w łeb 3 razy i 2 pomyśli zanim coś powie) bo raczej nam nie kazano jeść psów za czasów PRLu. Trzeba najpierw zrozumieć zwyczaje w danym kraju a potem mieć wąty dlaczego tak robią. A pewnie większość ten kraj zna jedynie z "Made in China".
_________________
"Let us go inside, something's on THEIR mind
THEY are still alive, can You feel THEIR eyes
Can You feel THEIR eyes?
Now that You are stuck with me You
better be my friend."
 

Introvert  

Stały User



ImiÄ™: Gabrysia

Do³±czy³a: 15 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-27, 13:14   

Nic tak naprawdę nie poradzimy na te okrutne zwyczaje. Straszne. Może za kilka, kilkanaście lat ten filmik będzie już nieatkualny. Może.
... :-/
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-02-27, 20:10   

Bardzo brzydko, oj, oj, oj.

Ludzie. To jeden zasrany filmik, zrobiony (jak przypuszczamy, bo pewności nie mamy) w Chinach. Państwie - gigancie. Molochu niezwykle zróżnicowanym. Byłbym szczerze zdziwiony, jakby nic takiego tam się nigdy nie stało. A teraz mamy 6 stron świętego oburzenia na to, jacy Ci Chińczycy zacofani, brutalni, podli i w ogóle wstrętna dyktatura.

Piszą to ludzie widzący pewnie w Chinach państwo komunistyczne w tej samej skali, jak za czasów Mao. Pogratulować.
_________________
#truestory
 

CYKLONBragga  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 19 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-19, 03:06   

ta_mloda_panna, narzekasz na masakry zwierząt, a sama żresz mięcho i nie robisz sobie z tego nic. Zamiast pisać bezsensowne petycje powinnaś zmienić dietę na wegetariańską. Ja nie jem go od ponad roku uświadomiwszy sobie związane z przemysłem spożywczym cierpienie zwierząt i jakoś żyje. Pozdrawiam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com