Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

alienated  

Stały User



Doczya: 28 Gru 2015

   

Wysany: 2016-12-17, 20:21   burdel w kraju

Czy ten naród jest aż tak tępy? Protestują nie wiedzą chyba w jakim celu, krzyczą mi.in, w sprawie wolnych mediów, po czym włażą na łeb dziennikarzom. Wpizdrzają się tamując nielegalnie drogi po czym piszczą, że policja ich dotknęła. I można tak wymieniać. Serce mi się kraje jaki tu się burdel odstawia.
Sami sobie wojnę zgotują.
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2016-12-17, 21:00   

niestety wiekszość to yebane tępaki albo oszuści.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Doczy: 08 Pa 2016

Skd: spośród najgorszych

   

Wysany: 2016-12-17, 21:04   

Nie ważne w jakim celu drze się ryja, ważne żeby robiąc to być i odgrywać przy tym rolę społeczną jaką akurat tutaj jest prawdopodobnie jakiś tam patriotyzm lokalny lub cokolwiek innego, czego ja nie widzę oraz by budować w jakimś środowisku swój wizerunek, czy też zdobywać sobie nowe dobra i prawa.
W każdym bądź razie życiu powinno się samemu nadawać sens i urozmaicać je chociażby idąc za stadem, czy walcząc wraz z stadem.
Życie jest nudne, a bez stada, relacji z nim i ról społecznych takich jak bohaterski ojciec, czy przegrany płaczący menel nudne x10. Każdy chce być potrzebny lub chociaż zauważony, mimo że niektórzy nie dają po sobie tego poznać lub po prostu są zajęci samorealizacją w innych kierunkach albo niestety w ogóle są biernymi obserwatorami.
https://www.youtube.com/watch?v=9E6llzSGsyU
https://www.youtube.com/watch?v=xhI_ZQF6r_g
Co do pilnowania swoich praw i tych innych ludzi, to w społeczeństwie częściowo biednym miejsca na honor raczej nie ma.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-12-17, 21:21   

To się i nas zaczyna.Zaraz tak będzie w USA bo demokraci zostali odsunieci od koryta a republikanie mają pełną władzę.W Włoszech referendum,zaraz wybory w Francji.Jeżeli prawica i konserwatyzm się rozprzestrzeni czeka nas ogolnoswiatowa walka z Lemingami.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Doczy: 08 Pa 2016

Skd: spośród najgorszych

   

Wysany: 2016-12-17, 21:38   

Bardzo ciekawa jest kwestia czegoś, co jednocześnie motywuje, ale też niszczy, a jest to konkurencja. Od zawsze naród niszczył się od wewnątrz :kwasny:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-12-17, 21:48   

2017 to podobno wyjątkowy rok będzie.
http://astroweb.pl/pl/przepowiednie-2017/
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-12-18, 15:12   

Burdel był zawsze, teraz przynajmniej widać go gołym okiem. Niech robią syf.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2016-12-19, 20:05   

Cytat:

"Czy ten naród jest aż tak tępy? Protestują nie wiedzą chyba w jakim celu"


Alez jak najbardziej wiedza. Piec glownych powodow:

1/ Wykluczenie wszystkich partii poza PiS z prac nad budżetem;
2/ Usuniecie z budynku Sejmu dziennikarzy;
3/ Likwidacja dzialajacego TK, co pozbawia nas, obywateli, ochrony przed niekonstytucyjnym prawem;
4/ Koszmarnie chaotyczna i bezsensowna likwidacja gimnazjów;
5/ Retoryka Kaczynskiego i PiSu, skrajnie obrazliwa wobec każdego, kto go nie popiera.

Jest tez wiele innych. By wymienić kilka: chaos gospodarczy, podwyzka podatkow, niszczenie rezerwatow przyrody, kompletnie bezczelne prawo lowieckie, nahalna i klamliwa propaganda wylewajaca się z telewizji rzadowej (bylej publicznej)...

Cytat:

" krzyczą mi.in, w sprawie wolnych mediów"



Slusznie, słusznie. To tez. No to skoro wiesz, to czemu piszesz, ze nie wiesz? : )

Cytat:

"Wpizdrzają się tamując nielegalnie drogi..."



Logika demonstracji. Na marginesie, ilez to drog blokowal koalicjant PiSu, Samoobrona? : ) Sam PiS i jego satelici tez niejedna droge blokowali za poprzednich dwóch kadencji. Wspomniec choćby lancuch owinięty wokół budynku... Zacytuje propisowski portal, by nie było, ze lewaki klamia. : )
Kod:
http://niezalezna.pl/28154-koniec-blokady-sejmu


Czytamy tu m.in:

Cytat:

Związkowcy blokowali w piątek przez kilka godzin wejścia na teren Sejmu, uniemożliwiając posłom jego opuszczenie. [...] To był trzeci dzień protestu NSZZ „Solidarność”. W południe, po pilnym posiedzeniu Komisji Krajowej NSZZ „S”, przewodniczący związkowców Piotr Duda ogłosił, że związek blokował wszystkie wyjścia z terenu parlamentu.
- Mysz się nie prześliźnie. Niech siedzą w tym budynku, na to zasłużyli. To my zdecydujemy, o której godzinie wyjdą. Przynajmniej raz my zdecydujemy, a nie oni - mówił Duda, podkreślając, że dla Solidarności walka z reformą się nie kończy.
Jednak związkowcy wpuścili na teren Sejmu europosła Jacka Kurskiego (SP). - Panowie, wpuście mnie, idę do Jarosława Kaczyńskiego



O, i nie dalej jak w piątek ulice blokowali górnicy z kopalni przewidzianych do likwidacji - na marginesie, wbrew obietnicom wyborczym PiSu.

Cytat:

"po czym piszczą, że policja ich dotknęła."



I bardzo słusznie - interwencja policji była nadmiernie brutalna, w dodatku jakze selektywna. Czemu nikt nie palowal gornikow, gdy kilka dni temu blokowali nie wyjazd z Sejmu, ale drogi o znaczeniu krajowym? : ) Albo palujemy wszystkich za to samo, albo nikogo. Zgodzisz się?

Cytat:

"I można tak wymieniać. Serce mi się kraje jaki tu się burdel odstawia."



Zgadzam się! Burdel na maxa! W glowie się nie miesci, ile można zepsuc w rok, prawda?

Cytat:

"Sami sobie wojnę zgotują. "



Czyyyyli... : ) Czyli będziesz dawac wyrok śmierci za posiadanie odmiennego zdania?
_________________
Smile or die!
 

alienated  

Stały User



Doczya: 28 Gru 2015

   

Wysany: 2016-12-21, 22:03   

Ranger napisa/a:

Usuniecie z budynku Sejmu dziennikarzy;


nie ich usunięcie, a ich ograniczenie. poza tym to żadna nowość, tak jest w wielu krajach UE

Ranger napisa/a:

Likwidacja dzialajacego TK, co pozbawia nas, obywateli, ochrony przed niekonstytucyjnym prawem


Konstytucja to gówno
"Ja tego, proszę pana, nie nazywam Konstytucją, ja to nazywam konstytutą. I wymyśliłem to słowo, bo ono najbliższe jest do prostituty. Pierdel, serdel, burdel"

Ranger napisa/a:

Koszmarnie chaotyczna i bezsensowna likwidacja gimnazjów;


gimnazjum to najgorsze co mogło powstać

Ranger napisa/a:

Czyyyyli... : ) Czyli będziesz dawac wyrok śmierci za posiadanie odmiennego zdania? _________________


ja tak powiedziałam??

reszty mi się nie chce nawet czytać
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-12-22, 15:03   

Lambert napisa/a:

No tak bo za platformy afer nie było, mlekiem i miodem kraj płynął.



Różnica między PiSem i Platformą poza fanatyzmem i jego brakiem, polega także na tym, że w Platformie były miernoty, ludzie nieudolni i złodzieje, ale góra rozumiała i jako tako szanowała pewne zasady, takie jak konstytucja czy reguły dyplomacji. Natomiast PiS to taka ciemnota która nawet jak chce dobrze to zrobi źle bo jest tak głupia że nie rozumie co robi.

Lambert napisa/a:

Kodowiec nie chce likwidacji gimnazjów a nie pamięta jak za w AWS ludzie wychodzili na ulicę by nie było gimnazjów.



Ja bym chciał żeby ich nie było, natomiast należy odróżnić cel, od sposobu jego osiągnięcia. Jak robisz reformę, to musisz ją rozplanować, ogarnąć administracyjnie i zminimalizować skutki uboczne, a nie rozwalać na hurra, gdy da się inaczej.


alienated napisa/a:

gimnazjum to najgorsze co mogło powstać



Ok. tylko jak wyżej, czym innym jest problem, a czym innym sposób jego rozwiązania. Ranger pije do sposobu, a nie do problemu.

alienated napisa/a:

Konstytucja to gówno
"Ja tego, proszę pana, nie nazywam Konstytucją, ja to nazywam konstytutą. I wymyśliłem to słowo, bo ono najbliższe jest do prostituty. Pierdel, serdel, burdel"



To powiedział Piłsudski o zupełnie innej konstytucji.
Weź aktualną konstytucję i ją przeczytaj. To jest podstawowy dokument z którego wynikają wszystkie twoje prawa, włącznie z tym że nie mogę ciebie dla własnego komfortu życia bez przeciwnika politycznego rozwalić strzelbą kaliber 12 na ulicy. Bez konstytucji żadne prawo nie ma mocy, a to co PiS odwala z Trybunałem to głupota i ociemnianie ludzi. Jak mieli zarzuty w stosunku do Rzeplińskiego, to były konstytucyjne sposoby żeby się do niego dobrać (jeżeli rzeczywiście coś na niego mają).
Najwiekszą wadą obecnej konstytucji jest to, że nie ma w niej zapisu o tym że w razie jej złamania przez rząd, wojsko ma obowiązek dokonać aresztowania zdrajców, postawienia ich przed sądem i ogłoszenia nowych wyborów- brak jest skutecznej sankcji.

A o inne Konstytucje to prowadziliśmy dwie wojny, tzw. Insurekcję Kościuszkowską, i tzw. Powstanie Listopadowe (to też była regularna wojna w której Sejm formalnie wypowiedział ją innemu państwu, w tym wypadku Imperium Rosyjskiemu)

alienated napisa/a:

reszty mi się nie chce nawet czytać



No widzisz, ja jak polemizuję z najgorszymi nawet bredniami to czytam do końca i staram się zrozumieć. Nie da się obalić twierdzenia którego się nie rozumie.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2016-12-23, 23:03   

Cytat:

"nie ich usunięcie, a ich ograniczenie."



Do jednego budynku, poza glownym gmachem. I do dwóch dziennikarzy na redakcje. Tak radykalne ograniczenia to jest de facto usuniecie prasy.

Cytat:


poza tym to żadna nowość, tak jest w wielu krajach UE "



No wlasnie nie. Tylko Wegry maja cokolwiek zbliżonego. Cala reszta UE ma regulacje podobne do naszych obecnych.

Cytat:


"Konstytucja to gówno "



Mhm. A dlaczego?

Cytat:


"gimnazjum to najgorsze co mogło powstać "



Ale dlaczego?
_________________
Smile or die!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-12-24, 13:26   

http://natemat.pl/197635,...ad-bez-problemu

Wiem, że bieda-źródło, ale bez komentarza.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

alienated  

Stały User



Doczya: 28 Gru 2015

   

Wysany: 2016-12-24, 22:07   

philosophus napisa/a:

To powiedział Piłsudski o zupełnie innej konstytucji.


wiem, ale czy dzisiejsze konstytucje nie opierają się o te pierwotne ?
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2016-12-24, 22:12   

Cytat:

wiem, ale czy dzisiejsze konstytucje nie opierają się o te pierwotne ?



Alez nigdy w zyciu! To sa absolutnie zupełnie inne rzeczy, maja zupełnie inne zalozenia ustrojowe i spoleczne!
_________________
Smile or die!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-12-25, 13:20   

alienated napisa/a:


wiem, ale czy dzisiejsze konstytucje nie opierają się o te pierwotne ?


Sobie sprawdź, są w sieci.

Swoją drogą brawo. Najpierw wrzeszczysz "konstytucja prostytucja", a potem sama przyznajesz, że nie masz na temat konstytucji (ani obecnej, ani wcześniejszych) bladego pojęcia. Polski antyintelektualizm kwitnie.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com