Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-27, 21:58   

bossik napisa³/a:

nie palę nie piję a chodzę i żyję :)



Tylko co to za życie... :mrgreen:
 

Mist3r_Gr3g  

User

Asleep or Dead



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Kwi 2014

Sk±d: Zachodniopomorskie

   

Wys³any: 2014-04-27, 22:13   

Sacher napisa³/a:

Tylko co to za życie...


¯ycie jak w Madrycie ; ).
_________________
 

Mordred  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-04-27, 22:49   

Nie mam nałogów. Gardzę alkoholem, który ogłupia oraz papierosami które zadymiają mózg i zniewalają.
 

Nadrian90

User


Do³±czy³: 06 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-06, 17:26   

Papierochów nie pale mimo namawiania znajomych. Piwko czasami jak mam chęć zaś reszta alkoholu sporadycznie jak jest okazja. Wina prawie wcale nie pije. Dodam, że nawet kawy już nie piję
 

pawu  

User



Imię: Paweł

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Maj 2014

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2014-05-06, 22:42   

Mordred napisa³/a:

papierosami które zadymiają mózg



Hej, hej, nikotyna ma też pozytywne działanie. Ale oczywiście muszę się zgodzić z tym, że palenie nie jest zdrowym nałogiem. Sam palę, chociaż paczka, ani nawet pół dziennie, to to nie jest.
Wieczorem, na balkonie, rozmyślam sobie przy papierosie.

No i alkohol. Po prostu kocham dobre drinki, albo smaczne piwa lub wina. Ale nie trzęsę się, jeśli nie piję tydzień czy miesiąc, więc nie wiem, czy traktować to jako poważny nałóg.
_________________
Kahlúa łączy w sobie rzeczy wspaniałe i pozwala tworzyć kolejne.
 

Trupi2441  

User


Do³±czy³: 05 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-19, 13:52   

Ja też lubię dobrego winiacza. Nałogów nie mam, szkoda mi czasu :-)
 

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 07 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-05-28, 14:36   

Ja w przeciwieństwie do autora tematu zacząłem dopiero w pierwszej klasie liceum :D Papierosów nie lubię, chyba, że dużo wypiję to zdarza się zapalić jednego :D No a wypić lubię nie ma co ukrywać :evil:

Takie pytanko, kto miał kiedyś zgona? :mrgreen:
_________________
REGULAMIN
// vialink
 

Apacz  

User

Niepoprawny Oi



Wiek: 26

Do³±czy³: 27 Maj 2014

Sk±d: z Brudstocku

   

Wys³any: 2014-05-28, 19:37   

Słodkie, ostre, tłuste - moje nałogi :P Po prostu żarcie, od którego i tak nie tyję - szybka przemiana materii ;)
_________________
"Zamiast miłości, zamiast pieniędzy, sławy i sprawiedliwości, obdarz mnie Prawdą."



Sieje ferment :P
 

onekind

User


Do³±czy³: 29 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-29, 15:21   

Szybka przemiana materii - podobno przechodzi w wieku około 25 lat ;)

Co do tematu pije często, wale konia często, nie potrafię czasami odmówić sobie kupienia żarcia w jakiejś budce. Wiem, że niezdrowe ale takie tłuste i pachnące, jak wiadomo tłuszcz przenosi smak ;)
 

PacoRabane

User


Do³±czy³: 01 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-01, 19:31   

każdy ma jakies nałogi, jak ktoś twierdzi ze ich niema to klamie
moje największe to sa produkty Kinder bueno, sterydy, i puszyste kobiety
 

Grafen  

User


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 25 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-25, 12:35   

Alkoholu nie lubię. Mam problem aby wypić do końca jedno piwo. Paliłem papierosy przez kilka lat. Ale zakupiłem rower kilka tygodni temu i fajki odeszły na bok.
_________________
Sklep z obuwiem
 

madmax27  

User


Do³±czy³: 14 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-18, 22:06   

Nie pije nie pale ale na fb muszę wejść
_________________
http://caly-kraj-szamba-betonowe.pl
 

renive  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2014-08-19, 07:43   

Papierosom stanowcze nie. Alkohol, czasem i w ilości takowej która pozwala zachować pełną świadomość i kontrolę ciała i umysłu, coby nie wariować. Ale to sporadycznie, bo piwo mi nie w smak, a z innymi też kolorowo nie jest.
_________________
Pozostaje pielęgnować to co kiełkuje,
majÄ…c nadziejÄ™,
że może kiedyś,
wykwitnie z tego kwiat,
który nie uschnie przez długie lata.
 

Luke19

User


Do³±czy³: 26 Sie 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-08-28, 03:32   

Papierosy, czy też "mocniejsze używki" - stanowcze nie.
Alkohol? Jeśli jest spożywany okazjonalnie, w granicach rozsądku - to nie widzę w tym nic złego, wszak w innych kulturach jest on często składnikiem wielu dań, bądź też jest elementem posiłku (np. Włochy/Francja).
 

siewca95  

User


ImiÄ™: Tomek

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-28, 12:43   

No to coś o mnie ( uwaga bo z tego co czytalem wasze posty to troszkę mam problem z używkami ;p ) :
Papierosy: od 3 lat nałogowo, szczególnie w okresie matury (paczka na dzien ) aczkolwiek teraz jestem epalaczem i mi z tym dobrze :D
Alkohol: do 18-nastki prawie co weekend w dużych ilościach teraz raczej średnio mnie ciągnie :D
Narkotyki: !! Jestem osoba która ceni sobie realny świat dlatego po pewnym epizodzie mowie im bardzo stanowcze nie :D
No i to co chciałem napisać żeby was ostrzec!
Panowie uwaga na Ganje! wiem ze to teraz modne i dużo osób pali i wszędzie mówią i piszą jaka to ona nie szkodliwa, ale to nie do konca prawda to używka i potrafi zniewolić :evil: zapalisz raz zapalisz dwa zapalisz trzy dni pod rzad i gwarantowane uzależnienie :D
Moja historia na ostrzeżenie!
zaczynałem jak każdy gdzieś tam z kolegami raz drugi od czasu do czasu odskocznia od alkoholu kupowaliśmy duuzo jedzenia i picia ganje zaszywaliśmy sie z dala od świata i tak sobie odpoczywaliśmy od zgiełku pewnego raz po takim tripie zostało mi trochę wiec w nocy gdy w domu wszyscy spali zapaliłem sobie "Dla lepszego snu" bardzo mi sie spodobało zacząłem coraz częściej palić ( czyt. codziennie) do snu każdy kolejny dzień to było snucie się jak duch byle tylko do nocy i sobie zapalić ( bo w dzień nie paliłem ogar musiał być) efekt: Dwa miesiące wycięte z życia po mimo tego ze paliłem tylko w nocy :kwasny: dlatego ostrzegam was palcie jesli chcecie ale robcie to z głowa nie dacie sie zniewolić ! ( tak jak z każda używką )
Kochajcie realny świat i nie upiększajcie sobie go w za dużym stopniu!

ps. uff ale się rozpisałem ;D wybaczcie :D
_________________
Znowu igrasz z losem...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com