Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2014-09-26, 23:15

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-23, 11:15   

ulkinia napisa³/a:

tam się naucze technik przemieszczania chorych i jeśli dobrze wszystkiego się naucze, to sobie poradzę


Na takim pielęgniarstwie też tego uczą, a masz więcej możliwości.

ulkinia napisa³/a:

a na medycyne odpada, za słaba jestem z chemii i fizyki. jak skończę tę szkołę to napisze jak było.


Opieka nad chorymi to nie tylko medycyna. Na pewne kierunki nie jest wymagana ani fizyka, ani chemia.
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-10-24, 12:03   

Ostia napisa³/a:

Opieka nad chorymi to nie tylko medycyna. Na pewne kierunki nie jest wymagana ani fizyka, ani chemia.


Dokładnie. Choćby pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne.

Ulkinia moim zdaniem to dobry pomysł masz, skoro szkoła jest roczna to po roku masz już z tego papier, robisz sobie coś następnego i zawsze masz dodatkowe możliwości :)
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

WSEIiI

User


Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-08-13, 09:37   Re: Co po liceum?

KasiaLepcia napisa³/a:

Witam :)
Właśnie skończyłam I klasę LO i nadal nie wiem co robić po Liceum.. wiem że mam jeszcze troszkę czasu ale wole nad tym pomyśleć przez wakacje a nie w roku szkolnym..
Lubię śpiewać, ale zdaję sobie z tego sprawę że mój głos nie jest tak piękny jak np. Edyty Górniak ... lubię również tańczyć jednak moje umiejętności taneczne nie są bogate w technikę ;p mamy pare osiągnięć z moim zespołem ale do You Can Dance na pewno by mnie nie przyjęli ;p Myślałam również nad pedagogiką, ale nie wiem dokładniej nic na ten temat nie znam takich szczegółów jak np. z czego najlepiej zdawać maturę i na jakim poziomie, jakie zajęcia są na tym kierunku itp. Czytałam różne informacje na różnych stronach ale i tak nic z tego nie wiem...
Lubię też W-F ale moje zdolności nie wystarczają na AWF ;p
Może ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe kierunki? Chodzi mi głownie o takie które nie są tak powszechnie znane jak właśnie pedagogika czy aktorstwo itd.

Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję tym co pomogą :)



Witam,

polecam etnologię. Studia na tym kierunku umożliwiają zdobycie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej antropologii kultury. Jako absolwentka tego kierunku będziesz orientować się w problematyce organizowania i funkcjonowania oraz znaczenia kultury. Będziesz posiadać wiedzę na temat historycznej zmienności form kulturowych i etnokulturowej różnorodności świata. Na etnologii dostępnych jest wiele ciekawych specjalizacji. Przy wyborze najlepiej zdecydować się na takie, które w perspektywie czasu dadzą możliwość ciekawej pracy, wyjazdów i obcowania z kulturą. Najpopularniejsze specjalizacje to: komunikacja międzykulturowa w biznesie, antropologia turystyki, czyli turystyka międzynarodowa, antropologia kulturowa, antropologia polityczna. Po ukończeniu tych studiów będziesz mogła podjąć pracę w ośrodkach kulturalnych i muzealnych, w firmach turystycznych, w różnego rodzaju instytucjach czy korporacjach w roli specjalisty ds. stosunków społecznych i międzykulturowych, a także w firmach, instytucjach, turystyce, organizacjach rządowych i pozarządowych oraz korporacjach, które działają na polu międzynarodowym, międzyetnicznym oraz zatrudniają pracowników z różnych kręgów kulturowych, religijnych i narodowych. Etnologia to nie tylko kierunek ciekawy do studiowania, ale również dający ogromne możliwości rozwoju w przyszłości.

Pozdrawiam,
Dr Anna Urbańska-Szymoszyn, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-13, 22:20   

Po liceum chciałabym studiować we Wrocławiu/Warszawie bądź gdziekolwiek politologię oraz dziennikarstwo.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

paluszka  

User



Do³±czy³a: 26 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-08-30, 08:30   

ja zdecydowałam się na filolgoię angielską na WSB w Poznaniu :) chce potem rpacować w jakiejs szkole językowej ;)
 

mmate  

User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 03 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-03, 00:52   

Zobacz stronÄ™ z mojego opisu.
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2014-09-26, 23:13   

MNie sie wydaje ze powinnismy znalezc taka szkołę, która pomoze nam i ułatwi znalezienie lepszej pracy. Ale musi byc też zgodna z naszymi zainteresowaniami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com