Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2014-09-26, 23:15

Autor

Wiadomo¶æ

KasiaLepcia

User


Do³±czy³: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 16:30   Co po liceum?

Witam :)
Właśnie skończyłam I klasę LO i nadal nie wiem co robić po Liceum.. wiem że mam jeszcze troszkę czasu ale wole nad tym pomyśleć przez wakacje a nie w roku szkolnym..
Lubię śpiewać, ale zdaję sobie z tego sprawę że mój głos nie jest tak piękny jak np. Edyty Górniak ... lubię również tańczyć jednak moje umiejętności taneczne nie są bogate w technikę ;p mamy pare osiągnięć z moim zespołem ale do You Can Dance na pewno by mnie nie przyjęli ;p Myślałam również nad pedagogiką, ale nie wiem dokładniej nic na ten temat nie znam takich szczegółów jak np. z czego najlepiej zdawać maturę i na jakim poziomie, jakie zajęcia są na tym kierunku itp. Czytałam różne informacje na różnych stronach ale i tak nic z tego nie wiem...
Lubię też W-F ale moje zdolności nie wystarczają na AWF ;p
Może ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe kierunki? Chodzi mi głownie o takie które nie są tak powszechnie znane jak właśnie pedagogika czy aktorstwo itd.

Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję tym co pomogą :)
 

Trolllka  

User

Zyj pełnią życia!!:D


ImiÄ™: Anna

Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 17:30   

Masz wiele zainteresowań, ale nie w żadnym do końca się nie spełniasz?
Wg mnie powinnaś przede wszystkim wybrać taki kierunek po którym będziesz miała, dobry przyszłościowy zawód, będziesz mogła się z tego utrzymać itd.
pomyśl.. Ludzie zawsze jedli, jedzą i jeść będą więc może gastronomia?
Ludzie się kłócili, kłócą i kłócić będą więc może prawo?
Ludzie zawsze potzrebowali, potrzebują i będą potrzebować pieniędzy więc może bankowość?
Itd, itd....
 

KasiaLepcia

User


Do³±czy³: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 19:45   

Właśnie w tych trzech to raczej się nie spełnię ;/ co do gastronomii to nawet jajecznicy nie umiem zrobić ;p prawnikiem też nie zostanę bo historia i w ogóle te sprawy humanistyczne mnie nie pociągają, a bankowość to już w 100% odpada ;p jak prawie wszyscy nienawidzę matmy i pewnie nie dałabym sobie z nią rady na studiach ;/
Ale i tak dzięki bardzo ;) będę szukać dalej :)
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2009-06-24, 10:57   

Zapewniam cię, że nie ma sensu, jeszcze snuć planów maturalnych, bo... zmieni ci sie to. Rok temu byłam pwna, ze chcę zdawać historię, a teraz w życiu bym sie za to nie brała- zdaję biologię.

Cytat:

Lubię śpiewać, ale zdaję sobie z tego sprawę że mój głos nie jest tak piękny jak np. Edyty Górniak


Musisz ćwiczyć, ale chyba juz jest za późno na Muzyczną.

Cytat:

Myślałam również nad pedagogiką, ale nie wiem dokładniej nic na ten temat nie znam takich szczegółów jak np. z czego najlepiej zdawać maturę i na jakim poziomie, jakie zajęcia są na tym kierunku


Najmniej opłacalny kierunek. Wiesz ilu jest pedagogów? Ze znalezieniem pracy mozesz mieć bardzo ciężko. Jesli lubisz pracę z ludźmi to polecam jakąś fizykoterapię, rehabilitację czy coś- tak abyś mogła opiekowac sie starszymi ludźmi, bo społeczeństwo nam się starzeje.

Cytat:

Lubię też W-F ale moje zdolności nie wystarczają na AWF ;p


A co bys po tym robiła? nauczycielka? jw- nieopłacalne

Ja wybieram sie na deietetykę, a później kosmetologię.
Fajny kierunek to filologia jakaś dziwna np. norweska, serbska czy inna. Języki teraz będę ponoć potrzebne. Albo administracja, ale tu też matma na maturze potrzebna. (ek, ale to może być i ta bankowaośc, bo przecież masz matmę obowiązkową)
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

mirabelka12  

Stały User

Ałć



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Ostrowiec ¦w. GTI

   

Wys³any: 2009-06-24, 21:58   

Aktorstwo - nie polecam. Aczkolwiek może warto by zacząć rozwijać swoje zainteresowania?
Zapisać się na zajęcia taneczne, uprawiać więcej sportu, poczytać dużo o pedagogice i robić różne rzeczy w tym kierunku.
_________________
Jestem sobÄ….

Oceń :)
 

KasiaLepcia

User


Do³±czy³: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-25, 12:11   

Bardzo chętnie udałabym się na jakieś zajęcia ale jest taki problem, że mieszkam w małej miejscowości do najbliższej szkoły mam 20km albo 36km ;/ Jak już wcześniej pisałam chodzę na zajęcia i już zleciało 3,5 roku ale to jest tak jakby dla zabicia czasu...
Kurzcze nie wiem co będę robić w przyszłości ;/
Jeszcze myślałam nad tym aby zostać stewardessą ale rodzice mi odradzają ;p
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2009-06-27, 09:51   

KasiaLepcia napisa³/a:

Jeszcze myślałam nad tym aby zostać stewardessą


W takim razie musisz postawić na języki obce.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

terrorysta  

Stały User



Imię: czy to ważne?

Do³±czy³: 25 Gru 2008

Sk±d: ja jestem???

   

Wys³any: 2009-06-27, 13:59   

Mi jeszcze został cały rok szkolny nauki do matury ale plany mam już od jakiegoś czasu dosyć klarowne i nie wyobrażam sobie póki co innej opcji. A dokładniej to chciałbym iść do Krakowa na AGH, jeśłi chodzi co dokładniej to Budownictwo bądź Geodezja...
_________________
Grzeczność to jedynie brak odruchów złego wychowania
 

poemka

User



Do³±czy³: 28 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 10:46   

a ja wlasnie skonczylam liceum i nadal nie wiem co robic xD
a wyniki we wtorek xD
_________________
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Otto Szmidt
 

Gorzka  

Stały User

czekolada.



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 15:05   

ja już wiem, choć jeszcze mam troche przed sobą. ASP - Gdańsk, Toruń lub Warszawa.
_________________


I jak chuligan mam pełen kuli gun.
 

W_D-W  

User

ukryty za kapturem



ImiÄ™: Wojtek :)

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 15:28   

UMK Toruń lub UJ ... Zobaczymy....
Kierunek- Archeologia.
_________________
to ja...
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 13:29   

terrorysta napisa³/a:

Mi jeszcze został cały rok szkolny nauki do matury ale plany mam już od jakiegoś czasu dosyć klarowne i nie wyobrażam sobie póki co innej opcji. A dokładniej to chciałbym iść do Krakowa na AGH, jeśłi chodzi co dokładniej to Budownictwo bądź Geodezja...



Ja dopiero co zaczynam liceum na profilu nat-geo i tez mysle w przyszlosci o AGH i geodezji.
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-07-11, 19:32   

Ja powiem tak, idź w kierunku tego czym się interesujesz ;) to jest najważniejsze, rozwijać się w tym w czym czujemy się dobrzy :-)
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

.nobody  

User

nobody is perfect xD



ImiÄ™: .nobody

Do³±czy³: 30 Lip 2009

Sk±d: z Nibylandi xD

   

Wys³any: 2009-07-31, 11:06   

SvenDarko napisa³/a:

to jest najważniejsze, rozwijać się w tym w czym czujemy się dobrzy



a nie koniecznie niesie za sobą $$ ... pomyśl, idzie się studiować (moim zdaniem i tak też zrobiłem) najpierw to z czego będziesz, żył i utrzymywał rodzinę (dlatego wybrałem studia ekonomiczne) a później jak będzie Ci się jeszcze chciało i dalej będziesz mieć ochotę się rozwijać to studia i kierunek jaki Cię pasjonuje i interesuje:)

nie sztuka zrobić mgr z czegoś tam i później być bezrobotnym...

to moje zdanie:)
_________________
Hej Go¶æ za 75 postów bÄ™dÄ… tutaj moje linki xD
Regulamin Forum/ Pkt. 4/ podpunkt. b/

STOP BYKOM! PiszÄ™ poprawnie po polsku!

Bywam uszczypliwy, sceptyczny i szyderczy! -czasami-

.nobody
 

Corrie  

Stały User


ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 14:48   

Ja mam podobny problem, też od września idę do II kl. LO i od kilku lat (3-4) myślałam, żeby wybrać się na studia geograficzne. Mapa i wszystko inne co z nią związane to prawie cały mój świat. Ale co potem? Chyba tylko zostanie nauczycielem...
_________________
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja nie potrafiÄ™ bez Niego żyć…

Z Nim, niestety, też nie…
-------------------------------------------------------
Piszę powieść.
27.07.2009 - ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com