Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kama_65

User


Doł±czył: 21 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-08-13, 11:07   

red_rose, nie słyszałam, a to jakaś seria może? Ja mam tak właśnie z HP;P polecam, żebyś jednak spróbowała przeczytać;)
 

regin  

User


Doł±czył: 13 Sie 2014

Sk±d: Toruñ

   

Wysłany: 2014-08-13, 12:24   

Czesc, ja nazywam sie Remigiusz interesuje siÄ™ jazdÄ… na rowerze i szachami :)
 

sexwisienki  

Nowy

master


ImiÄ™: Adam

Wiek: 45

Doł±czył: 13 Sie 2014

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2014-08-13, 16:38   

Hello!
_________________
www.sexwisienki.pl
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Doł±czyła: 25 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-08-19, 12:42   

Już jestem z powrotem :D dziękuje za trzymanie kciuków, najprawdopodobniej w tym tygodniu egzamin ;) a co tam u Was? Jak mijają wakacje? :D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Kama_65

User


Doł±czył: 21 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-08-19, 22:05   

Qmloczek, u mnie ostatnio głównie na poszukiwaniu mieszkania:) ostatnio z red_rose piszemy na privie i zastanawiamy się, czy da się pisać w kilka osób, tobyśmy gadały we trzy. Wiesz coś o takiej możliwości?
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Doł±czyła: 07 Kwi 2014

   

Wysłany: 2014-08-20, 20:36   

Qmloczek o hej, i jak tam wyjazd się udał? :) U mnie 'po staremu' tzn. żadnych wyjazdów i siedzenie w domu, ale ostatnio jestem trochę zalatana (masa spraw na głowie), co mi bardzo odpowiada, bo nie znoszę siedzieć w domu i nic nie robić. W roku szkolnym codziennie biegałam na jakieś kursy maturalne, korki, szkoła językowa... Po prostu muszę mieć zajęty prawie cały terminarz, żeby móc normalnie funkcjonować. ;) Kurczę, już w tym tygodniu masz egzamin? Ostro! To koniecznie daj znać jak poszedł! :) No właśnie tak się z Kama_65 zastanawiamy, czy jest taka opcja, żeby pisać tylko we trzy (nie robiąc przy tym spamu, żeby się inni nie wkurzali potem). ;)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com