Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 20:14   Cześć:)

Cześć wszystkim.:)
Dzisiaj zarejestrowałam się tu, żeby poznać fajnych, ciekawych, z którymi będzie można pogadać na różne tematy. Mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie;D
Mam na imię Kamila, mam, precyzyjniej mówiąc, 18 i pół roku, miesiąc temu temu przechodziłam przez matury i teraz w nerwach oczekuję wyników;) Jeśli chodzi o zainteresowania-kocham czytać, interesuję się ciut kulturą, polityką i ogólnie tym, co w trawie piszczy;) a i kocham sport, szczególnie piłkę nożną-więc możecie się domyślić, jak aktualnie spędzam wieczory;)Dużo czasu spędzam też, pisząc i rysując do tzw. "szuflady":)
Ale się rozpisałam;D No nic-jeszcze raz witam się z wszystkimi:)
 

Kamisiek  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 21:08   

Witam imienniczkÄ™. :-D
Nawet mamy podobne zainteresowania. :-)
_________________
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself, and then make a change". - M.J.
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 21:23   

O, to bardzo fajnie;D i nawet jestesmy w podobnym wieku:)
 

Kamisiek  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 21:51   

Właśnie zauważyłam. :-P
_________________
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself, and then make a change". - M.J.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-06-21, 21:56   

Witaj Kamilo... Cóż, piłka nożna- to raczej ze mną na ten temat nadto nie porozmawiasz, wszakże witaj- obyś się u nas zaaklimatyzowała.
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 22:09   

Kamisiek, czytałam twój post powitalny i widzę, że rzeczywiście mamy podobne zainteresowania:D a ciebie jakie sporty najbardziej pasjonują?:)
Marcineq, na szczęście myślę, że można ze mną porozmawiać także na inne tematy:)
 

Kamisiek  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 22:23   

Akurat za piłką nożną nie przepadam, jedynie lubię czasem mecze obejrzeć. :-) Co do pasjonowania, to chyba najbardziej akrobatyka sportowa z takich dziedzin ogólnych, a jeśli chodzi o piłkę, to siatkówka. Jednakże w wolnym czasie lubię również popływać, wybrać się na rolki, pobiegać itp. :-)
_________________
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself, and then make a change". - M.J.
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 22:29   

O, czyli uprawiasz też sporty, ja myślałam bardziej o pasjonowaniu biernym, które ja uprawiam ze względów braku praktycznych umiejętności;) zazdroszczę ci:) jednak oczywiście czasami też lubię pojeździć na rowerze czy rolkach, bo ruszać się trzeba dla zdrowia:) a siatkówkę też uwielbiam, zwłaszcza oglądać naszych dzielnych chłopaków z reprezentacji:)
 

Kamisiek  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 22:41   

Uprawiam, ale powiedzmy, że sama dla siebie. :p Kiedyś startowałam w zawodach biegowych, ale to w podstawówce i gimnazjum. Aktualnie uczęszczam do liceum wojskowego, więc kondycja się trzyma. Chociaż i tak pewnie po wakacjach się przepisuję, ze względu na astmę, która nie pozwala mi na zbyt duży wysiłek fizyczny (tak gada mój lekarz, ale ja nie podzielam jego zdania). :-P A w domku lubię się trochę pogimnastykować. Co do rysowania - masz jakieś upodobania co do techniki, czy rysujesz co przyjdzie Ci do głowy? :-)
_________________
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself, and then make a change". - M.J.
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 23:08   

O, liceum wojskowe-ciekawe, szczególnie dla dziewczyny:) chcesz być w wojsku?
Rysowanie jest w moim przypadku całkiem amatorskie, ale lubię to bardzo, szczególnie rysować ludzi, ich portrety, projektuję ubrania, czasami też jakaś martwa natura:P najbardziej lubię ołówkiem, a raczej ołówkami o różnej miękkości. A ty?
 

Kamisiek  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 23:31   

Niee, absolutnie o wojsku nie myślałam, bardziej o policji, bo szkoli się tu ogólnie do wszystkich służb mundurowych. :) Aczkolwiek zmieniłam już zdanie i bardziej widziałabym się w dziennikarstwie, lub innym kierunku humanistycznym, a tę szkołę wybrałam w sumie po to, żeby sprawdzić swoją wytrzymałość, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Ja również rysuję najczęściej portrety, martwa natura, ostatnio próbowałam mangę i tak samo jest to głównie ołówek, lub kredki. :)
_________________
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself, and then make a change". - M.J.
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 23:41   

Aha. Myślisz o dziennikarstwie? Bardzo fajnie, ja właśnie stoję przed wyborem studiów i też o tym na poważnie myślę, to bardzo ciekawy zawód:) manga mnie nigdy nie interesowała, ale pewnie jest ciekawa do rysowania;D a lubisz czytać?
 

Kamisiek  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-21, 23:50   

Studia... Trudny wybór. Również myślę o tym na poważnie, ale mam jeszcze troszkę czasu. Także uważam, że bardzo ciekawy, tym bardziej, że uwielbiam wszystko dokumentować, a w przyszłości chciałabym podróżować po świecie i robić reportaże. Czytać bardzo lubię, ale musi mnie książka zaciekawić, lubię też czasem coś sobie popisać, tak jak Ty. :)
_________________
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself, and then make a change". - M.J.
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-22, 00:04   

Ja niestety nie mam tyle czasu, ale myślę, że to jednak coś dla mnie-dziennikarstwo:) Mmm... Reportaże to świetna forma dziennikarska, zwłaszcza, jeśli dotyczą podróży po świecie:) właśnie, dla mnie czytanie historii jest tak samo fascynujące jak ich tworzenie...:) a masz jakieś ulubione książki?
 

Kamisiek  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-22, 00:28   

Ogólnie zamierzam po studiach wyprowadzić się za granicę. :) Masz na myśli historię ogólnie, czy np. historię Polski? Ja za historią nie przepadam, natomiast lubię takie pojedyncze okresy jak I i II wojna światowa. Co do książek, to uwielbiam Nicholasa Sparksa. Nie przepadam za typowymi romansidłami, ale jego książki są wyjątkowe. A jedną z moich ulubionych książek jest "Sklepik z marzeniami" oraz "Bezsenność". A Ty masz jakieś ulubione? :)
_________________
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself, and then make a change". - M.J.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com