Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-03-09, 18:08   

na pierwszej randce najczesciej pozwalam za sibei zaplacic, ale jezeli dochodzi juz do nastepnej to albo chce sie zrewanzowac i ja zapraszam na moj koszt albo kompromis i po polowie.
jezeli to juz cos wiecej powiedzmy ze naweet zwiazek to juz bywa roznie, raz ja place, raz on, raz ja mu cos kuouje, raz on mi.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

paranormal666  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-09, 19:51   

nigdy , żaden facet mi nic nie kupił . no . oprócz mojego taty .
 

BÅ‚ysk001  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Gru 2009

Sk±d: Blisko Warszawy :)

   

Wys³any: 2010-03-09, 22:34   

Takie natrętne kupowanie wszystkiego za ciebie nie jest miłe, wręcz irytujące...
Mnie strasznie wkurzało, jak któregoś razu, gdy się umówiłam z chłopakiem sama nie mogłam sobie nic kupić, bo on jak to powiedział: " Nie po to wyżebrał kasę od ojca, żebym teraz sama sobie wszystko kupowała"!!! :-> Mógł chociaż ten tekst sobie darować...
Miło jest, gdy chłopak zaprosi na własny koszt do kina, ciastko, ale żeby ubrania czy coś takiego bez okazji kupował, to niee, bez przesady ;p
_________________

 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-10, 10:47   

BÅ‚ysk001 napisa³/a:

Miło jest, gdy chłopak zaprosi na własny koszt do kina, ciastko, ale żeby ubrania czy coś takiego bez okazji kupował, to niee, bez przesady ;p


I swobodnie mogłabym podpisać się pod tymi słowami.Aczkolwiek i tu obowiązuje według mnie zasada co za dużo to niezdrowo.
To krępujące uczucie ,gdy On płaci za każdą randkę,za każde wyjście,jednakże tak jak wyżej wypowiedziała się Lena i w tej dziedzinie można znaleźć kompromisy :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-03-10, 10:51   

slow napisa³/a:

Błysk001 napisał/a:
Miło jest, gdy chłopak zaprosi na własny koszt do kina, ciastko, ale żeby ubrania czy coś takiego bez okazji kupował, to niee, bez przesady ;p

I swobodnie mogłabym podpisać się pod tymi słowami.Aczkolwiek i tu obowiązuje według mnie zasada co za dużo to niezdrowo.


i ja podzielam te zdanie. Aczkolwiek często się buntuję ;]
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Mafieusz  

Wymiatacz

Szlachcic :D



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 19 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-10, 15:38   

Powiem tak :P Miałem dziewczynę rok :) przez pierwsze 4 miesiące kupowałem jej wszystko,kino itd potem stwierdziłem że nie będe sponsorem,Nigdy za mnie nie zapłaciła , nigdy mnie nigdzie nie zaprosiła ...
_________________
"Musisz tylko wdrapać się na szczyt.
Potem będzie już z górki"
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-10, 17:38   

Najlepiej płacić na pół albo raz ja raz on. Nikt by się źle nie czuł i każdy byłby szczęśliwy.
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-03-10, 18:56   

Ja to tam lubie jak chłopaki płacą za mnie :-D ale zazwyczaj jest odwrotnie :-P ale w sumie roznie bywa :-P wszystko ma jakies granice :D chociaz jakbym zarabiał miliony to granic by nie bylo ;]
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-03-10, 19:04   

Nie lubię, kiedy ktoś za mnie płaci.
Z uporem maniaka chcę dzielić wszystkie koszty po połowie.
Tak jest sprawiedliwe a ja nie czuję się jak podła naciągaczka.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Kasiula260  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-03-10, 19:06   

Dobry facet jest jak bank-musi zarabiać :D

Płaci za mnie zazwyczaj jak gdzieś wychodzimy...na co dzień ja także robię zakupy, gotuje obiady, więc jak zapłaci za nas oboje w jakimś lokalu to nic się nie stanie :P
_________________
Droga miłości to najpiękniejsza droga w życiu... :*
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-09, 16:21   

Ja jestem tradycjonalistkÄ…:) na randkach , kolacjach.
Natomiast w sklepach na różnych zakupach, źle bym się czuła, gdyby jakiś facet za mnie zapłacił.
Wolę płacić sama za siebie:)
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

legalna  

Stały User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Cze 2010

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2010-08-09, 17:14   

To zależy od sytuacji. Kiedy jesteśmy gdzieś na dyskotece czy w barze i pyta się mnie czy chcę coś do picia i mi to kupuje to nie kłócę się z nim przez pół godziny o głupie 5 zł, ale na przykład nigdy nie pozwalam żeby płacił za mnie za wstęp to tegoż klubu bo głupio bym się z tym czuła, nie mówiąc już o płaceniu za mnie na zakupach
_________________
Chciałabym żeby czekolada nie tuczyła, papierosy nie uzależniały, przyjaźń była szczera, a miłość istniała.
 

blondi93  

User

monia:)



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2010

Sk±d: KRK

   

Wys³any: 2010-08-09, 22:57   

Jak chodziłam juz z moim byłym to tylko 2 razy mi piwo na imprezie kupił tak to nie i nie zapraszał mnie nigdzie , jak przyjezdzał do mnie to wozilismy sie jego autem
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-10, 10:37   

Mój chłopak często 'bije się' ze mną, by móc zapłacić za mnie, czy li coś kupić. Ja jestem nowoczesna i niezależna i czasem chcę, bo mam taką potrzebę, zapłacić za siebie lub za swojego chłopaka. Sprawia mi to przyjemność. Jeśli chodzi o niego, bardzo na tych moich kaprysach cierpi jego ego, ale po 2 godzinach marudzenia zgadza się, że niekulturalnie jest odmówić kobiecie, ale wtedy to tylko "na spółę" mogę coś kupić (lody, kawa, kanapka czy czekolada lub jakieś picie).
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2010-08-10, 13:57   

mieszkam z facetem i mamy wspólne konto w banku, więc ten problem nie ma prawa bytu. wcześniej płacił za mnie w kinie czy w knajpie, ale na zakupach raczej się nie dawałam i stawiałam na swoją kartę.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com