Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:39

Autor

Wiadomo¶æ

kaska78915  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 17 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 19:58   Czy ja jestem normalna?

Hmm mam 15 lat a jestem wrażliwa jak małe dziecko..Wystarczy że ktoś coś na mnie powie a już mam łzy w oczach..Czuję sie gorsza od wszystkich, skrępowana..Na przykład już 3 miesiące przed komersem wiem że nikt ze mną nie będzie tańczył, źle napiszę egzaminy, wystarczy że ktoś na mnie popatrzy a już myślę że pewnie sobie myśli że jestem brzydka czy jakaś.Na każdym kroku dopada mnie jakiś lęk, stres, smutek, słucham religijnych piosenek, gdy wcześniej słuchałam zupełnie innej, bardziej rozrywkowej muzyki.Niby jestem normalna śmieję się, żartuję ale w środku po prostu targają mną niesamowite emocje, całkiem bez powodu...Nie wychodzę nigdzie bo i tak wiem że jestem najgorsza to po co? Już sama nie wiem czy to obsesja na swoim punkcie czy to już coś poważniejszego
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:02   

Spróbuj przełamać strach...wyjdź na dwór...
Może to lęk przed czymś "nowym" :-P

kaska78915 napisa³/a:

Nie wychodzÄ™ nigdzie

_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:03   

1. Okres dojrzewania = huśtawka emocjonalna.
2. Zmienia Ci się pogląd na świat, zaczynasz go trochę inaczej postrzegać.
3. Masz przyjaciół? Bo jeśli nie to to też jest Twoim problemem, spróbuj z kimś się zaprzyjaźnić.
4. Jak Ci idzie nauka? Patrz obiektywnie.
_________________
ona umrze martwa.
 

Mycha  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:04   

sama sobie wmawiasz, że jesteś gorsza ,np

kaska78915 napisa³/a:

Nie wychodzę nigdzie bo i tak wiem że jestem najgorsza to po co?



Popieram to co napisał FajnyNick ?, :)
Zrób sobie liste cech i wad, spytaj koleżanek co w Tobie cenia... a przedewszystkim myśl poztywynie :)
_________________
"I nie ważne są podziały, między podziałami wszyscy tak naprawdę jestesmy tacy sami" :)
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:08   

kaska78915 napisa³/a:

Już sama nie wiem czy to obsesja na swoim punkcie


stawiam na obsesje.

weź sie dziewczyno za siebie. Jak też mam często myśli nawet słuszne o tym jaka to jestem do niczego.. mogłabym sie załamać etc. ale to jest najgorsze co można zrobić.
Moim sposobem na lepszy humor jest wyżywanie sie, np. bije sie z bratem albo myję naczynia i bije 3 szklanki co daje mi ponurą satysfakcję.
A ty w duchu masz nadziej że co? że przyjdzie ktoś do ciebie i będzie sie o ciebie martwić i rozczulać? To nie ta bajka.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:09   

Tak mi przyszło do głowy, może masz jakieś/ąś fobie? Pomyślałaś o tym?
_________________
ona umrze martwa.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:12   

Jesteś normalna, tylko troszkę zagubiona. Powinnaś się zastosować do powyższych rad. Na pocieszenie dodam, że to przejdzie.
A jak na razie myśl pozytywnie, w tym tkwi siła :-)
I nie wyobrażaj sobie co myślą inni, gdyż nie możesz zajrzeć do ich głów. Może Ci zazdroszczą czegoś?
Trzymam kciuki za Ciebie :-)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

kaska78915  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 17 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:22   

Powtarzam sobie tysiąc raz przez dzień myśl pozytywnie ale to i tak na nic...Ja ledwo mam siłę wstać i pójść do szkoły, przyjdę, pouczę się i dalej prześladują mnie czarne myśli.Mam przyjaciół, mam wszystko, każdy mi pomaga..Jeszcze mam wyrzuty sumienia że Wy tracicie czas żeby mi pomagać...Ja nie umiem myśleć pozytywnie jak każda młoda osoba,cieszyć sie życiem. Myślałam kiedyś pomagać starszym osobom, ludziom, jakimś organizacjom charytwatywnym ale u mnie w miejscowości nigdzie czegoś takiego nie ma..
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:46   

kaska78915 napisa³/a:

Powtarzam sobie tysiąc raz przez dzień myśl pozytywnie ale to i tak na nic...


no i tu popełniasz błąd.
zamiast powtarzać sobie :"myśl pozytywnie" (co jest całkiem niekonkretne a zarazem mało skuteczne) stojąc przed lustrem pomyśl: "mam ładne oczy/włosy/piegi" codziennie myśl w taki sposób, zamiast myśleć ze to czy to jest nie takie jak byś chciała.
Uwierz, że to poskutkuje. ;)
U mnie poskutkowało tak, że stałam się Dobrym Nastrojem. :hyhy:
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:53   

lola napisa³/a:

zamiast powtarzać sobie :"myśl pozytywnie" (co jest całkiem niekonkretne a zarazem mało skuteczne) stojąc przed lustrem pomyśl: "mam ładne oczy/włosy/piegi" codziennie myśl w taki sposób, zamiast myśleć ze to czy to jest nie takie jak byś chciała.
Uwierz, że to poskutkuje. ;)
U mnie poskutkowało tak, że stałam się Dobrym Nastrojem. :hyhy:


ogółem się dowartościowuj...np. jestem za*****ta :-P ;) :-x
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2009-03-17, 20:55   

Kiedy byłam w wieku 15, 16, nawet 17 lat miałam dokładnie to samo co Ty.
Identycznie myślałam, kiedy ktoś na mnie spojrzał. Nawet jak w autobusie jechałam obok jakichś ludzi i oni rozmawiali sobie szeptem, czy śmiali się, myślałam, że to ze mnie.
Teraz mam 19 lat i ta obsesja minęła.. może nie całkowicie wszystko przeszło, ale jest zdecydowanie lepiej. Myślę, że u Ciebie będzie podobnie.. minie z wiekiem.. ;)
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 21:44   

Mam podobnie.Z takimi myślami jest duzo trudniej zyc.Trzeba sie ogarnąć wreszcie :mrgreen: przestac sie zadreczac ,przeciez nikt nie jest idealny,kazdy ma mnostwo wad wazne jest tylko to by skupiac sie na pozytywnych stronach samego siebie.Masz ich na pewno duzo.Wszystko zalezy od nastawienia ,tak jak Ty odbierasz siebie to inni tak samo Ciebie pamietaj o tym:P
nie jestes gorsza.Miedzy ludźmi nie wolno robić az takich barier,czym sa mniejsze tym czujemy sie szczesliwsze.....i tu taka myśl"nie ma ludzi lepszych i gorszych sa tylko róźni" :-D
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-18, 18:24   

=>wasze problemy.
PrzenoszÄ™.
_________________
Drugs&hugs.
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-03-18, 19:15   

kaska78915, Nie czytałem innych postów tylko twój
Spoko ja mam tak samo ostatnio zmieniłem trochę styl,bardziej dbam o siebie i unikam tych którzy mnie nie lubia
_________________
Ehhhh......
PiszÄ™ poprawnie po polsku .
Chyba :]
 

Ivan  

User

Latino Lover



ImiÄ™: Ivan

Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Mar 2009

Sk±d: Wêgorzewo

   

Wys³any: 2009-03-18, 19:52   

Mycha napisa³/a:

Zrób sobie liste cech i wad,



Próbowałaś kiedyś wypisać swoje dobre cechy? Jeśli nie to proponuje żebyś to zrobiła, to nie jest takie łatwe jak się wydaje. Dla dziewczyny w takim stanie emocjonalnym to może tylko pogorszyć jej stan. Bo wcale nie łatwo samemu sobie postawić pozytywną ocenę ale za to wady wypisać... Banał. A teraz pomyśl co sobie mówi w głębi duszy osoba tak zdołowana, jak na jej liście dobrych i złych cech coś widnieje tylko po tej gorszej stronie.
_________________
Let It Be
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com