Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:36

Autor

Wiadomo¶æ

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:05   czy ja zdradzam i oszukuje?czy powinnam to powiedizeć chÅ‚op

czy ja zdradzam??czy ja okłamuje?i robie chłopaka w ciula?? spotykam sie z tym karzekiem ,tzw jezdze z nim na studia, apotem go biore do siebie na cherbatke,albo on czasem po szkole przyjezdza na cherbatke. wczoraj był i dizs tez chce przyjechac. on wie ze ja mam chłopaka.mój wie ze ja jezdze z nim na studia, ale nie wie ze przychodzi do mnie .Mój chłopak bardzo tego karzełka szanuje, bo mówi ze sie bardzo dobrze znają.I powiedział ze o niego nigdy nie bedzie zazdrosny.
Czy to ze karzełek do mnie przychodzi cały czas, czy tam dzowni do mnie i ja nie mówie mojeu to jestem nie wporzadku wobiec niego??
czasem sie zdarzało,jak byłam u mojego ze powiedizałam"karzełek dzownił do mnie przedchiwlą coś chciał ale nie powiedizał konkretnie co"

co ja powinnam zrobić, olać karzełka? powiedizeć chłopakowi o tym?czy jak?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:12   

ankasmola napisa³/a:

Mój chłopak bardzo tego karzełka szanuje


Może ty też zacznij? :-/ Nie sądzę, aby słowo "karzełek" wyrażało szacunek do kogokolwiek.

I w czym widzisz problem? Powiedz chłopakowi i tyle. W końcu to tylko kolega, prawda?
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:13   

Wydaje mi się, że powinnaś porozmawiać ze swoim chłopakiem o przyjaźni, która łączy Cię z "nowym kolegom". Powiedz Mu, że bardzo dobrze dogadujesz się z "karzełkiem" (jak On w ogóle ma na imię?), fajnie Ci się z Nim rozmawia, przekonaj Go o tym, że nic Cię z Nim nie łączy. A skoro ufa Ci i nie jest zazdrosny powinien zrozumieć.
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:13   

problem-zabójca. stanie się coś, jeśli o tym powiesz swojemu chłopakowi, skoro on o niego zazdrosny nie jest?
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:14   

Wpierw sięgnęłabym po słownik języka polskiego. Ciebie nie zaboli, jak go użyjesz, a my nie będziemy tracić czasu na odszyfrowanie takich bohomazów.
Po drugie, nie widzę żadnego problemu. To, że spotykasz się ze znajomym, nie oznacza, że postępujesz nie fair w stosunku do swojego chłopaka. Jeśli Ci z tym źle, powiedz chłopakowi, że od czasu do czasu masz takiego gościa.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:25   

mój wie ze ja z nim rozmawiam, wie ze nieraz dzowni i wie ze co niedziele jezdze z nim 150km na studia.a mówie karzełek bo on sam kaze na siebie tak mówić.tak to jest mój kolega znam go 3 tyogdnie a mój chłopak zna go 11 lat,
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:33   

ankasmola napisa³/a:

karzełek bo on sam kaze na siebie tak mówić


A jak ma na imię? Sorry ale troszkę Nam niezręcznie pisać 'karzełek'
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:49   

Twój chłopak nie powinien się obrazić, że "karzełek" do ciebie przychodzi na herbatkę (o ile nic tam nie zachodzi), a jak go szanuje, ma do niego szacunek i powiedział, że nigdy nie będzie o niego zazdrosny to tym bardziej, więc możesz mu o tym spokojnie powiedzieć ;)
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 16:59   

kamil sie nazywa.wszyscy mówią tak do niego"karzełek" on wie ze jest niepełnosprawny ale studiuje,jezdzi autem i nic a nic sobie z tego nie robi.
 

quitted  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 17:46   

Z mojego doświadczenia wynika, że mężczyźni przeważnie wypierają się zazdrości. Mimo to, nie powinnaś rezygnować z nowej znajomości. Miłość to szacunek ;)
_________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki." ~
 

DihaneaLeniphil  

User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Lut 2009

Sk±d: z chorej wyobra¼ni

   

Wys³any: 2009-02-05, 21:42   

Skoro twój chłopak go szanuje a między tobą a 'karzełkiem' nie doszło do niczego więcej poza tym że przyszedł na herbatę.. to nie zdradzasz chłopaka.. a problemu w powiedzeniu mu o tym nie widze..
_________________
'Wchodzimy w życie niepewni jak dzieci' <3
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 21:44   

czyli nie powinnam rezygnować??.Lubie go okropnie,mimo ze jest niepełnostrawny to on mi pomaga a nie ja jemu, dziś siedzial u mnie zeby roztrzaskac zadania dlaczego 20 razy 2 równa sie 44,albo dlaczego 30 razy 2 jest 36 albo dlaczego 2+9 równa sie 13.
siedział nad tym 3 godziny chociaz jutro egzamin ma.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2009-02-05, 22:34   

Yyy.. ale sobie problemy robisz.
Powiesz nagle do swojego chłopaka "wiesz... no bo muszę Ci powiedzieć, że karzełek do mnie przychodzi"?
Samo jakoś naturalnie wyjdzie.. Ani Ci tego nie zabraniał, ani nic, więc czym się martwisz?
A poza tym możecie też się w trójkę czasem widywać przecież, skoro się wszyscy znacie i lubicie. ^^
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 22:48   

Herbatke, nie cherbate ;)
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 23:07   

no,jak karzełek dzownił ,albo jak miałam z nim jechac na studia do lubilina to powiedizałam mojemu delikatnie a on tylko"ooo z karzełkiem to moj kolega??"na następny dzień znwou ten temat zaczcełam i sie zapytałam czy nie bedzie sie złoscił jak bede z nim jezdziła 2 razy w tygodniu a on"o niego???nieeee... o niego nigdy,on jest zajebis...ty gość, miałem na obozie koło niego łózko,super gosć" a za jakiś czas powiedziałam "musze tel wyłaczyc w neidizele bo kazełek chce pogadać i sie spotkać" i mój nic nie powiedział.

[ Dodano: 2009-02-05, 23:09 ]
karzełek jakoś inany jest od mojego, czuje sie bardziej szanowana bo jak mojemu powiedziałam ze mam tydzień wolnego to on powiedział"no i co z tego"a ten mój kolega nawet chce isc ze mna załawiać korki. a mój nawet dupy do mnie nie ruszy.fajnie sie czuje,poszanowana,jak dziewczyna a nie jak śmieć
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com