Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 14:02   

wiem dlatego staram się nie denerwować ale przez wypowiedzi na różnych forach juz nie wiem co myslec. czy jestem czy nie. Dzisiaj chyba pojde po test
 

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425



Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 14:50   

Teoretycznie jest to możliwe, ale teoria to zawsze tylko teoria. Myślę, że w praktyce takich przypadków jest bardzo mało.

A okres przez nerwy i stres bardzo często się spóźnia. W moim przypadku poprzez stres spowodowany np. maturą, spóźnił się praktycznie 3 tyg.

Więc głowa do góry :)

Zaskoczyło mnie jednak 8-letnie doświadczenie Twojego chłopaka z inną dziewczyną..
Przemyśl sobie, czy Ty, jako 18 letnie dziewczyna, jesteś tak naprawdę gotowa na seks i co on dla Was oznacza.. Ale to tylko taka drobna sugestia z mojej strony.

Pozdrawiam :-)
_________________
"Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci."
___________
Emil Cioran
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-07-27, 15:04   

Seks to nie jest zabawa, zabrałaś się do niego zupełnie bez jakiejkolwiek wiedzy. Tak to jest, jak się żyje tylko emocjami, bez pomyślunku. Nie obraź się, ale jak na 18 lat to trochę należałoby mieć w głowie. Jeśli nie chcesz stosować prezerwatyw bo jest Ci niewygodnie to czy zainteresowałaś się np. metodą Billingsa? Albo czy mierzysz sobie temperaturę, prowadzisz jakiś dzienniczek, gdzie zapisujesz temperatury, rodzaj śluzu, obserwacje swojego ciała?
Potem dochodzi do takich historii, że niby nie powinno być ciąży, ale w rzeczywistości może być różnie.

Lepiej zrób już ten test.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

francine  

Stały User

manhattan



Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: tm

   

Wys³any: 2011-07-27, 15:38   

Jasne, że możesz tak zajść w ciążę. Seks bez antykoncepcji nigdy nie będzie bezpieczny.
Najlepiej dla ciebie byłoby zwyczajnie zrobić test.
_________________
Bądź cudowny w swej niedoskonałości.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-27, 16:56   

Nie będziesz w ciąży, nie martw się ;]
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-27, 18:24   

viphouse napisa³/a:

Nie będziesz w ciąży, nie martw się ;]


JesteÅ› jasnowidzem, albo masz jakieÅ› dodatkowe informacje.
_________________
lol
 

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 18:32   

zrobiłam test i wyszedl negatywny ale i tak nie jestem spokojna. miałam go zrobić jutro rano a zrobilam dzisiaj i mialam sikac na niego z 5s a moze byly 2s. i moze test byl felerny albo cos. jutro kupie jeszcze jeden zeby byc pewna,
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-27, 19:54   

Cytat:

zrobiłam test i wyszedl negatywny ale i tak nie jestem spokojna. miałam go zrobić jutro rano a zrobilam dzisiaj i mialam sikac na niego z 5s a moze byly 2s. i moze test byl felerny albo cos. jutro kupie jeszcze jeden zeby byc pewna,



Ok, rób jak chcesz. Ale w ciąży nie jesteś na pewno. Robisz testy a żadnych zmian nie zauważyłaś? Mdłości, wymioty itp.?
 

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 20:10   

Nie zauwazylam bo jesli by doszlo do zaplodnienia to nie wiem nawet kiedy, jesli np bylo o tydzien temu ta watpie zeby po tyg byly mdlosci tym bardziej ze moja mama ich prawie wcale nie miala. obyÅ› miala racje ze nie jestem ale wole sie upewnic bo dzisiaj poczytalam o tym tescie niestety po zrobieniu i niektore blednie pokazywaly.
 

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425



Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 20:36   

Piegusek napisa³/a:

bo jesli by doszlo do zaplodnienia to nie wiem nawet kiedy



Czytając każdy Twój kolejny post, dochodzę do wniosku, że życzyłabym Ci trochę więcej rozsądku. Jestem w Twoim wieku i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
_________________
"Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci."
___________
Emil Cioran
 

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 20:56   

przez slowa ,,nie wiem kiedy doszloby do zaplodnienia,, chodzilo mi ze jesli byloby tzw kropelkowanie to nie wiadomo kiedy a nie w sensie ze on by skonczyl we mnie ale nie ukrywam ze niestety jestem debilem w tych sprawach
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-27, 20:57   

Kropelkował? Co to znaczy? Ogarnij się dziewczyno i włącz google i czytaj do upadłego.
 

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 21:00   

wlasnie w google o tym czytalam, kropelkowanie-prejakulat wydzielany jest w polowie tego jak facet dochodzi i to tez zawiera plemniki. co w tym jest zle napisane?
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-07-27, 21:58   

Cytat:

ale nie ukrywam ze niestety jestem debilem w tych sprawach



To nie jest usprawiedliwienie. Kobieto! Będziesz jeszcze dzieci w życiu rodzić! Musisz znać się na swoim ciele!

Jeśli chcesz mieć 100% pewności to idź do ginekologa.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-07-27, 22:28   

^byku93 napisa³/a:

Kropelkował? Co to znaczy? Ogarnij się dziewczyno i włącz google i czytaj do upadłego.



Byku to samo przydało by się Tobie.
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com