Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-27, 23:05   

Cytat:

Byku to samo przydało by się Tobie.



Wiem na ten temat dużo, ale z takim słowem jak "kropelkowanie" się jeszcze nie spotkałem. Człowiek uczy się całe życie.
Ty em's, przeczytałeś całą biblię seksu że taki wyszczekany jesteś?
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-07-28, 22:16   

^byku93 napisa³/a:

Ty em's, przeczytałeś całą biblię seksu że taki wyszczekany jesteś?



Jak ręka przestanie być twoim najlepszym przyjacielem i dorośniesz to też będziesz wiedział takie rzeczy a nie pieprzył o głupich plemnikach i mylił podstawowe pojęcia
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Apollyon  

Stały User


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-07-28, 23:32   

Ludzie, ludzie spokojnie mieliście dziewczynie pomóc a nie klucic się:p moim zdaniem skoro test nie wykazał to nie jestes :p osobiście też może ze 2razy się z dziewczyna zabezpieczalem ale akurat nam to nie przeszkadza i nie uważam tego jako brak ,,pomyslunku" bo w pełni świadomie to robimy:p i jakoś dwa lata sobie tak mykamy :p a ty dziewczyno zastanów się czy jednak nie lepiej było by się zacząć zabezpieczać skoro tak się ciąży boisz:p :) a że jestes debilem w tych sprawach to nie znaczy że nie możesz się podszkolic:p najlepiej idź do ginekologa i się dowiedz tego i owego a nie szukaj na necie ginekologow amatorów bo nie dość że cię zestresuja nie potrzebnie to się jeszcze półkucą:) jak byś mógła to za jakiś czas napisz czy w końcu jestes czy nie:) ów bo nie dość że cię zestresuja nie potrzebnie to się jeszcze półkucą:) jak byś mógła to za jakiś czas napisz czy w końcu jestes czy nie:)
 

rewolwerowiec  

User


Do³±czy³: 29 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 01:02   

Dobrze ja wytlumacze jak to wyglada bo niektore posty sa smieszne :D

W ciaze moglas zajsc owym sposobem, gdy cos robicie z paroweczki faceta wydziela sie ejakulat czyli male ilosci nasienia :) Mozesz miec szczescie lub nie poniewaz moga byc slabe, moze byc ich za malo itp :) Nie jsetem wrozka i nie powiem ci czy jestes w ciazy czy nie, zrob test a na przyszlosc stosujcie prezerwatywy badz zacznij brac tabletki masz 18 lat wiec ejstes duza dziewczynka :) A okres moze sie spozniac od stresu, zmian w zyciu itp. wiec okres to nie wyznacznik ciazy poza tym czasem kobiety maja okres do 6 miesiaca :)
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-29, 21:17   

em's napisa³/a:

Jak ręka przestanie być twoim najlepszym przyjacielem i dorośniesz to też będziesz wiedział takie rzeczy a nie pieprzył o głupich plemnikach i mylił podstawowe pojęcia



No tak. Moja ręka przestała być moim przyjacielem dobre półtora roku temu, więc zamknij mordę i głupot nie pierdziel. Pomyliłem pojęcie "pre ejakulat" i "ejakulat" zdarza się a Ty robisz z tego wiele ale.
 

Apollyon  

Stały User


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-07-30, 23:00   

^byku93 Bardzo bym cię prosił kolego żebys panował nad słownictwem. Jeśli szukasz osoby z która chcesz się wyzywać to napisz do mnie pogadamy ja osobiście lubię się bluzgac... Wyzalisz się czy coś...:p Może to bd lepsze niż na forum pokazywać ile potrafisz...
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-07-31, 12:16   

skoro nie lubisz tego robić w gumkach to nie prosciej iśc po tabletki i się więcej nie przejmować???
To przecież nie jest trudne do wymyslenia...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com