Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-26, 21:51   Czy tak moge zajść w ciÄ…ze?

Mam 18 lat i od miesiąca współżyje z chłopakiem dopiero. Kochaliśmy się często bez gumek( wiem ze tak mozna zajsc w ciaze i tego tez sie boje) ale zawsze konczyl na brzuchu i mam nadzieje ze jednak juz wtedy nie doszlo do zaplodnienia. I stad moje nietypowe pytanie. 2 razy chusteczka z niewielka ilościa spermy ( wycieralam ja z reki i troche z brzucha) podtarlam swoją ,,myszke,,ze tak to ujme bo mialam mokro od sluzu. Czy przez takie podtarcie sie taka chusteczką mogło dojść do zapłodnienia? czy plemniki mogły się jakoś dostać do środka czy cos?
Czekam na wszystkie odpowiedzi nawet te wyśmiewające.
 

kotek:*  

Wymiatacz



ImiÄ™: ka$ia

Do³±czy³a: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2011-07-26, 21:59   

Wszystko jest możliwe. Najlepiej zrób test.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-26, 22:01   

Piegusek, osobiście sądzę że wątpię w takie zapłodnienie, ale wszystko jest możliwe. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno wózka dla dziecka.
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2011-07-26, 22:06   

^byku93 napisa³/a:

będzie kupno wózka dla dziecka.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
albo pampersy żeby tak często nie podcierać, bo do podcierania się możesz mieć już zmorę :D
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-26, 22:16   

Dzieci się łapią za seks, a nie wiedzą o tym nic, dosłownie nic. Czy dzieci miały przystosowanie do życia w rodzinie w szkole? Czy babcia dawała porady?
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-26, 22:51   

Cytat:


Dzieci się łapią za seks, a nie wiedzą o tym nic, dosłownie nic.

Tu siÄ™ zgodzÄ™.
Piegusek, kij z tą chusteczką, w ejakulacie są plemniki, nieznaczna ilość, ale zawsze. Najlepiej zrób test i zabezpieczajcie się jakoś :|
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-07-26, 22:52   

^byku93 napisa³/a:

Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno wózka dla dziecka.


Podłapałeś widzę tekst z poprzedniego takiego tematu... :wstyd:


Zrób sobie test, albo idź do lekarza. To będzie pewniejsze, niż pytanie się ludzi na forum.
_________________
meow
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-26, 23:08   

destrukcyjna napisa³/a:

Podłapałeś widzę tekst z poprzedniego takiego tematu... :wstyd:



Tak, przyznaje siÄ™. Prawa autorskie?

Cytat:

Piegusek, kij z tą chusteczką, w ejakulacie są plemniki, nieznaczna ilość, ale zawsze. Najlepiej zrób test i zabezpieczajcie się jakoś :|



W ejakulacie są plemniki ale strasznie słabe i takie "głupie". Przypadków ciąży w których zapłodnienie jest przeze ejakulat to jest jak prawdziwy pech.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-07-26, 23:46   

^byku93 napisa³/a:

Dzieci się łapią za seks, a nie wiedzą o tym nic, dosłownie nic.



a następnie....

Sade napisa³/a:

Piegusek, kij z tą chusteczką, w ejakulacie są plemniki, nieznaczna ilość, ale zawsze. Najlepiej zrób test i zabezpieczajcie się jakoś :|



^byku93 napisa³/a:

W ejakulacie są plemniki ale strasznie słabe i takie "głupie". Przypadków ciąży w których zapłodnienie jest przeze ejakulat to jest jak prawdziwy pech.



A wystarczy zajrzeć do głupiej wikipedii nie mówiąc o portalach tematycznych...

Ejakulacja - wytrysk nasienia/spermy
Ejakulat - porcja nasienia wyrzucana w trakcie ejakulacji, dla zdrowego mężczyzny w przedziale od 40 do 100mln plemników.

Przypadków ciąży jak to określiłeś "przez ejakulat" jest pewnie 99%.

A odpowiadając na twoje pytanie, przed wytryskiem mogą wydzielać się pełnowartościowe plemniki. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam Tobie.
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-27, 00:46   

Może wam chodziło o preejakulat To samo, tylko przed wytryskiem. Równie niebezpieczne, można zajść w ciążę nawet jak się skończy gdzie indziej. Dla mnie seks bez zabezpieczeń to zwykła głupota, ale co kto lubi.
_________________
lol
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-07-27, 02:48   

I bez tej chusteczki mogłaś... Kto wymyślił ten cholerny stosunek przerywany, no kto?
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 07:13   

Zawsze jak bez gumki to dlatego ze mnie w niej bolalo. Moj chlopak pow ze 8 lat sypial z jedna kobieta bez gumki i nie zaszla. pocieszal mnie ze on wie kiedy wyciagnac itp. Ale juz przestalo to na mnie dzialac i musze isc po test. a jeszcze mam jedno pytanie? czy jesli zaczelal wspolzycie miesiaac temu to miesiaczka moze sie przez to przesunac?
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 13:29   

Piegusek napisa³/a:

czy jesli zaczelal wspolzycie miesiaac temu to miesiaczka moze sie przez to przesunac?

Może
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Piegusek

User


Do³±czy³: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 13:38   

Dzisiaj powinnam dostać i sie boje że w ogóle nie dostane ale mam nadzieje ze wrazie co tylko sie przesunie.
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 13:42   

Od stresu również się opóźnia.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com