Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-02, 00:31   

Czasem to tylko tło pozwalające na zniesienie podróży.
Czasem... pozwalam jej we mnie przeniknąć. To bardzo osobiste doznanie, jestem bardzo podatna na muzykoterapię. Słucham jej nie tylko umysłem ale i ciałem, częsta daję się ponieść chwili i jak wiem, że nikt nie patrzy wpadam w swego rodzaju trans. Tańczę, tupię, podskakuję, kołyszę się a czasem śpiewam. Odcinam się od wszystkiego i robię to, na co mam w danej chwili ochotę. Po prostu daję moim instynktom panować nad ciałem. to bardzo odprężające. Uwielbiam takie chwile. Muzyka właśnie najszybciej i najsilniej wywołuję we mnie ten stan. Wszystkie piosenki odczuwam osobiście.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-04-02, 08:54   

Tlenem.
_________________
Drugs&hugs.
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 16:24   

nie wiem czy moglbym wytrzymac bez muzyki...
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Drozdu

Wymiatacz



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 05 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-05, 18:21   

Odskocznią od rzeczywistości, moim narkotykiem.
_________________

SÅ‚uchawki od walkmana i marzenia
Przecież jak marzeń nie ma, to nas tez nie ma
 

AMebo  

Wymiatacz

Muzyczny nałogowiec



Do³±czy³: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-02-05, 18:42   

Inspiracją, pocieszeniem oraz relaksuje po ciężkim dniu.
_________________
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest. " Kurt Cobain
 

Wika  

Wymiatacz

psychopatka



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Lis 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2011-02-05, 20:37   

odskocznią od rzeczywistości, formą relaksu i hobby.
_________________
"Bo każda chwila, żywot motyla, żyje przez chwilę i tylko raz."

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=219900
 

Alouette  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-02-05, 21:13   

"Some people believe in God, I believe in music. Some people pray, I turn up the radio".
Muzyka jest wszystkim. Tym co mnie otacza, tym co mam w głowie, tym czym byłam, czym chciałabym bym być, tym co daje mi siłę, tym co pobudza wyobraźnie i steryduje marzenia.
¦piewam, choć nie mam do tego głosu, tańczę, choć nie jestem mistrzynią dygu oraz nucę, choć notorycznie gubię linię melodyczną. Kocham to. Po prostu.
_________________
"¯yj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz."
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-02-26, 21:01   

Muzyka daje mi dupy.

Nic mnie bardziej na forum nie bawi niż patetyczność postów w tym temacie.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Nomadin  

User

Bard Beztalencie



ImiÄ™: Browaromir (Alek)

Do³±czy³: 26 Lut 2011

Sk±d: Piek³o (Poznañ)

   

Wys³any: 2011-02-27, 11:27   

Muzyka...to dla mnie wręcz tlen. Odkąd zacząłem słuchać metalu i tym podobnych porwało mnie to bez reszty. Bardzo często śpiewam czy też przelewam to co czuje na papier mając nadzieje, iż stanie się to kawałkiem na jakimś krążku. Pomaga mi to odłączyć się od świata, puścić wodze fantazji i pozwolić się zamknąć w swoim własnym świecie. Na tym stoi mój świat, i na muzyce stać on będzie. Dnia nie wytrzymam bez kilkunastu utworów sączących się z moich głośników. Gdziekolwiek jestem słucham muzyki gdy tylko mogę. Jak próbuje spać, jak jestem z psem na spacerze, jak ide/wracam do/ze szkoły lub też na przerwach. Innymi słowy tam gdzie jestem ja, tam bezwzględnie i zawsze jest muzyka.
_________________
"Let us go inside, something's on THEIR mind
THEY are still alive, can You feel THEIR eyes
Can You feel THEIR eyes?
Now that You are stuck with me You
better be my friend."
 

Shina96  

User

Happy Girl ^^



ImiÄ™: Asia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Kwi 2013

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2013-04-16, 11:15   

Dla mnie muzyka to lekarstwo na wszystko ^^ Jest nieodłączną częścią mojego życia :) Nie ważne co robię: sprzątam, uczę się czy płaczę, zawsze leci mi na słuchawkach jakaś piosenka^^
_________________
"Czytanie jest jak krew w moich żyłach, jak narkotyk i jest... magiczne"
"Mimo wszystko zawsze pozostaje siÄ™ tym, kim siÄ™ jest."
 

Nieperfekcyjna  

Stały User



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-16, 11:27   

Muzyka w moim życiu jest bardzo ważna. Zawsze mi towarzysz, poprawia mi nastrój, odpręża. Ciężko opisać to słowami :] Ale myślę, że w tym cytacie zawiera się wszystko:

Cytat:

Sto pytań czym jest dla mnie muzyka, ja tym oddycham, to mój sposób życia, muzyka, która jest częścią mego życia. Tylko w niej mogę znaleźć mojego towarzysza, moja cisza i mój spokój wewnętrzny, muzyka to mój przyjaciel najlepszy, właśnie dzięki niej świat staje się piękny. To ona uczy mnie jak omijać zakręty, zajęty tym, co sprawia mi przyjemność, ona razem ze mną stanowi jedność. Jest wstęgą, która oznacza zwycięstwo, pomaga stawić czoła życiowym przekrętom, zaciera przeszłości i rozjaśnia ciemność, muzyka jest dla mnie dobra przepowiednia, skarbnica bezcenna, niosąca ukojenie, dająca wypoczynek i ukojenie, lepszym spojrzeniem na codzienne zagrożenie, marzeniem, które znalazło spełnienie, miejscem, w którym mam swoje korzenie, przeznaczeniem...

_________________
Mówisz, że kochasz deszcz, ale chowasz się pod parasolem gdy pada. Mówisz, że kochasz słońce, ale szukasz cienia by skryć się w nim gdy świeci. Mówisz, że kochasz wiatr, ale zamykasz okno gdy wieje. Dlatego się boje gdy mówisz, że mnie kochasz...
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-17, 00:06   

Muzyka jest dla mnie sposobem na nudę, relaksem, oderwaniem się od rzeczywistości, czymś co pozwala mi na niezwykłe doznania. Muzyka jest dla mnie ważna, ale nie mam tak, że muszę słuchać jej codziennie, bo inaczej nie przeżyję dnia. Potrafię się bez niej obejść nawet na kilka dni, choć i tak słyszę ją niemal codziennie, bo ona jest wszędzie, w reklamach radiu itd.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-08-18, 16:17   

Miłym dodatkiem do codzienności.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-08-19, 15:03   

beka z kazdego kto dorabia do sluchania muzyki jakies metafizyczne ideologie. chcialabym zobaczyc jak zgonujecie w konwulsjach bez tego swojego "tlenu/ zycia/ milosci/ narkotyku..." i tym podobnych.
ladnie Darcia napisala, ze muzyka to dodatek do codziennosci. dodalabym od siebie ze to tlo do niektorych czynnosci i jakastam rozrywka. Tyle.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-08-19, 15:22   

Uwielbiam muzyke, ale mogę bez niej żyć jak pisali wyżej. Nawet się zdażyło, że ćwiczyłem po cichu i wszystko szło jak trzeba, więc można przeżyć.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com