Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-02-04, 22:58   

Dexter to dobry serial i z przyjemnością go oglądam. Nie da się jednak ukryć, że sezon 1 i sezon 4 to był majstersztyk, strasznie trzymały one w napięciu. Podczas oglądania pierwszego sezonu byłem w niezłym szoku i sam pomysł na kreowanie postaci oraz fabuła wbiły mnie w fotel. Inne sezony rzeczywiście już nie są tak dobre, a historie bywają różne, jednak nadal bardzo ten serial lubię i myślę, że twórcom udało się zrobić coś nowego.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2013-02-06, 02:39   

Niestety nie oglądałem tego serialu,ale po twoim poście diego wnioskuje,że nie najgorszy serial filmowy.Może się skusze i oglądnę go kiedyś.
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-02-06, 12:15   

Na razie skończyłem na 4 sezonie i muszę stwierdzić, że serial jest po prostu genialny. Postawiłbym go zaraz obok Breaking Bad. W obu serialach główne postacie są na swój sposób złe, akcja toczy się powoli wynagradzając wstrząsającym finałem. Podobno po 4 sezonie kończy się dobra passa Dextera, ale mimo tego i tak wkrótce zabiorę się za sezon 5.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-28, 19:06   

Jak tam 8 sezon?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

MGK  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lip 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-07-28, 19:09   

8 sezon na razie genialny
Masz rację , 4 sezon najlepszy ,aż cieszę się że zginęła bo jej nie lubiłem (bez spoilera;p).Jak dla mnie najgorszy był 3 i 5 , nie pasowała mi postać Miguela Prado,a w 5 nie bardzo pasuje mi to,że zaczyna .....bez spoilerów ;p
Polecam każdemu,ale nic nie przebije Breaking Bad


SPOILER

W najnowszym Debra próbowała zabić Dextera razem ze sobą,jutro będzie po polsku kolejny ciekawe ..;x
_________________
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-10-15, 17:25   

Mogą być delikatne spoilery. Ogólnie może i dobrze że nie zrobili z Dexa takiej cipusi jak myślałam, że zrobią. Ale niedopracowanie niektórych szczegółów wołało o pomstę do nieba. W zasadzie to nie szczegóły, detale pokroju "jakim cudem koszulka Dexa wyschła tak szybko" albo "jakim cudem zdążyli się nawzajem rozebrać do naga w 5 sekund, a w ogóle to Dex zapomniał zdjąć skarpet". To są już poważne sprawy, bo ja się pytam jakim prawem kobieta poszukiwana listem gończym w całych Stanach, której zdjęcie pokazują w mediach, spaceruje sobie chamsko bez najmniejszego nawet kamuflażu po mieście w którym kilka miesięcy wcześniej była aresztowana... To jest niepoważne i nawet niewiarygodne. Albo jak to jest możliwe że Dex najpierw odłączył (sam, nie włączył się żaden alarm) a potem wywiózł Deb ze szpitala w którym była pacjentką, i nikt go nie zauważył chociaż było pełno wokół ludzi...
pier**** Dexa o "ardżentinie" i o tym że musi się streszczać i wracać do domu bo teraz RODZINA jest dla niego najważniejsza, i że kocha HANÊ i dzięki temu nie musi zabijać... było to trochę żałosne. Olał Deb i była ona świętą osobą że to wytrzymała i wybaczyła mu to. Byłam wściekła na Dexa, że tak ją wykorzystywał i de facto zabił ją. Ukarał się sam i dobrze, choć gdyby użył trochę rozumu to mogłoby się to skończyć dla niego lepiej.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com