Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-04, 14:30   dlaczego mężczyżni korzystajÄ… z usÅ‚ug prostytutek?

bywa często tak że mężczyźni mimo że mają rodzinę kochają żonę ponad wszystko to i tak korzystają z usług prostytutek ... dlaczego? czytałam kiedyś wywiad z jedną z takich kobiet... powiedziała że mężczyźni często potrzebują sie wygadać a żona nie zawsze wysłucha ich problemów , może z powodu braku czasu ... bywa i tak że żona nie zrobi pewnych rzeczy które zrobi kobieta "pracująca inaczej" a bywa i tak że mężczyzna który ma wyuzdane zachcianki nie zrobił by tego z żoną ponieważ żona jest dla niego jako czysta i nieskalana czymś takim jak wyuzdany sex...

temat całkowicie przekopiowany z innego forum*
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-04, 18:26   

Jako iż facetem nie jestem będe pisac na podstawie pewnych przesłanek iż tak to nazwijmy na starcie:):)

troche pracowałam nad tym tematem gdyż pisałam prace na temat prostytucji:)
i głownie tam właśnie chodzą męzczyżni w wieku 2-=30 lat czyli robiąc niedługą analize tacy którzy są młodzi i ze wzgledu na wiek tez atrakcyjni :mrgreen:
czżby to zbyt duże potrzeby?:)

co do korzystania z prostytutek przez żonatych męzczyzn:) rraz jeden taki mi powiedzial że facet rózni się tym od kobiety że mu nie sprawia wiekszego problemu oddzielenie miłości od pożadania kobiety zazwyczaj to ściśle wiąrzą ze soba.
Dlatego...żone można kochać - a porzadać czegoś innego :)

W każdym razie gdy męzczyzna chodzi do agencji towarzyskiej to napewno to nie ejst tylko jego wina- to raczej oznaka że coś jest nie tak, bo cos mu w związku brakuje. Czyli jakiś mały wpływ ma i na to kobieta :)
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-04, 19:10   

buziak napisa³/a:


W każdym razie gdy męzczyzna chodzi do agencji towarzyskiej to napewno to nie ejst tylko jego wina- to raczej oznaka że coś jest nie tak, bo cos mu w związku brakuje. Czyli jakiś mały wpływ ma i na to kobieta :)



aha czyli jak mężczyzna chodzi do prostytutki to nie jego wina, tak ? może robi to nieświadomie ? a może to wina jego żony, że jest w łóżku "nie dość dobra" ? rozwaliłeś mnie tym buziak ...
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-04, 20:17   

Cytat:

aha czyli jak mężczyzna chodzi do prostytutki to nie jego wina, tak ? może robi to nieświadomie ? a może to wina jego żony, że jest w łóżku "nie dość dobra" ? rozwaliłeś mnie tym buziak ...
_________________


ojojojoj nie w tÄ… strone Droga Kasiu :)
chodzi o to, że gdy facet idzie na prostytutki tzn że czegoś mu brakuje w związku.
Może być seksu, może być czułości a może być poprostu zwyklej rozmowy i bycia z kimś. A to że chodzi do prostytutki to jego wina bo nikt go do tego nie przymusza lecz jednak związek to nie facet ale dwoje ludzi. A dlaczego szuka czegoś u innej kobiety?Dla samej przyjemności i urozmaicenia? dosyć prozaiczny powód:) a napewno nie taki który byłby wart poświecenie związku i ryzyka.

Dlatego gdy mężczyzna idzie do prostytutki (będąc w stałym związku) to nie tylko i wyłacznie jego wina ale ma jakiś udział w tym to iż "coś musi być nie tak".


tak w ramach skoku tematycznego. To czy ktoś jest dobry w łóżku czy nie to kwestia wyuczenia i dopasowania do siebie a nie jakaś wada wrodzona której nie da sie zniwelować :):)
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-04, 23:32   

Wiecie, są różni ludzie... Skoro chcą za to płacić i mają taką potrzebę...
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-05, 01:29   

Jak dla mnie to jest okropnie głupie. Ale w związku z tym, że nie jestem facetem, nie uda mi się tego w pełni zrozumie. Osobiście nie wyobrażam sobie seksu z obcą osobą za który jeszcze mam płacic. Absurd. Ale jeśli zamiast mężczyzny mamy zwierzę, które nie potrafi opanowac popędu, to niech placi. Nie umiałabym wybaczyc takiej zdrady swojemu facetowi. Jeśli źle się dzieje w związku to niech o tym powie, a nie ucieka do jakiś innych "kobiet". Przysięgał wiernosc, to czemu ma łamac ta przysięgę?
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-04, 19:38   

¯ona nie wystarcz wolą coś nowego i lepszego ^^
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-04, 19:49   

Bo są niewyżyci, chcą zaspokoić potrzeby, szukają nowych przygód ;-)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-05, 18:53   

moze ma za duzo kasy i chce sprobowac czegos innego. albo zadna panienka go nie chce a wiadomo ze jak takiej prostytutce zaplacisz to zrobi wszystko
 

BoSsSki  

Stały User



Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wys³any: 2008-11-05, 21:31   

Moim skromnym zdaniem to wiekszośc facetów którzy, korzystaja z usług Pań to towarzystwa, to biznesmeni niemający czasu na życie prywatne a jak wiadomo męszczyzna potrzebuje kobiety :) w tym przypadku stosunku i dlatego wola zaplacic takiej "kobiecie" i miec spokoj tz. zaspokoic swoje potrzeby i niemartwic sie o zwiazane z nimi konsekfencje... ale tak czy siak nie rozumiem takich osób ale to juz inna sprawa
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-05, 21:44   

Daniello napisa³/a:

¯ona nie wystarcz wolą coś nowego i lepszego ^^


-.-

Może im głupio eksperymentować z żoną.
Zresztą żonę sie szanuje. Prostytutkę za 200 zł można traktować jak przedmiot i robić z nią co sie chce.

BoSsSki napisa³/a:

to biznesmeni niemający czasu na życie prywatne a jak wiadomo męszczyzna potrzebuje kobiety :)


większość ma żony. Stare, brzydkie. ' gdzie sie podziała ta, z którą brałem ślub'.
I dlatego szukają młodszych, ładniejszych, o niezniszczonym porodem i karmieniem piersią ciele.

Ale z usług prostytutek korzystają też młodzi mężczyźni, około 20 lat. I co najdziwniejsze (albo i nie) idą do tych starszych. Zniszczonych życiem, brzydkich, przelecianych milion razy. Ale doświadczonych i mimo to atrakcyjnych.

Jak ktoś rozumie facetów to dam mu 2 zł.
-.-
 

BoSsSki  

Stały User



Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wys³any: 2008-11-05, 22:03   

Widze,że mamy tu Feministke i przykro mi jeżeli cenisz facetów na 2 zł :P tz. nasze rozumowianie :P ale po częsci zgodze się z tobą :P ale wracając do wątku tematu :P każdy facet korzystający z usług prostytutek ma jakies swoje powody, przyjemosc, zaspokojenie rządzy, szukanie wrażen, podzszkolenie się ? ... nie wiem jest wiele przyczyn ale to dla mnie idioci koniec KROPA ........
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-05, 22:16   

BoSsSki napisa³/a:

Widze,że mamy tu Feministke i przykro mi jeżeli cenisz facetów na 2 zł :P tz. nasze rozumowianie :P


Ani facetów, ani wasze rozumowanie.
Ja tylko powiedziałam, że dam 2 zł temu kto was zrozumie. Taki bonus;p.

I nie jestem feministkÄ…;).

BoSsSki napisa³/a:

każdy facet korzystający z usług prostytutek ma jakies swoje powody, przyjemosc, zaspokojenie rządzy, szukanie wrażen, podzszkolenie się ?


zaspokojenie zwierzęcych instynktów. Tylko i wyłącznie;].
Ale żebym znowu nie usłyszała, że jestem feministką to dodam, że są też kobiety, które puszczają sie z byle kim, nawet kilka razy dziennie, bo są uzależnione od seksu. To już niestety pewnego typu choroba.
 

grzegs19  

User

>>PL<<



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2008-11-06, 07:48   

BoSsSki napisa³/a:

Moim skromnym zdaniem to wiekszośc facetów którzy, korzystaja z usług Pań to towarzystwa, to biznesmeni niemający czasu na życie prywatne a jak wiadomo męszczyzna potrzebuje kobiety :) w tym przypadku stosunku i dlatego wola zaplacic takiej "kobiecie" i miec spokoj tz. zaspokoic swoje potrzeby i niemartwic sie o zwiazane z nimi konsekfencje... ale tak czy siak nie rozumiem takich osób ale to juz inna sprawa


Znam wiele osób,które korzystają bądz korzystały z usług prostytutek i zapewniam Cie,że to nie są biznesmeni.Prawda jest taka,że większość facetów o tym myślała lub myśli nadal.Sam osobiście nigdy nie wybrałbym się na numerek z panią,bo to troche niehigieniczne :),nawet gdybym był sam i doskwierała mi samotność nie zniżyłbym się do tego poziomu.
_________________
"Carpe Diem"
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 16:36   

Haha, szkoda, że ja znam wielu takich biznesmenów również... Swoją drogą, dla może to być nawet ksiądz, to też facet, który raczej... zaspokaja swoje "dziczenie".
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com