Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-06, 19:17   

dzilu96, miałeś już dziewczynę?
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-06, 19:33   

Cytat:

hmm, a jeśli dziewczyna się sku**iła to nie było prostackie? Zasługuje wtedy na szacunek?


Nie jest dziewicÄ… znaczy siÄ™ jest kur***…?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

qazwsxedc  

User

Marzyciel



ImiÄ™: Krzysztof

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-06, 20:51   

Po pierwsze w związku z wypowiedzią Sawyera - zgadzam się z Tobą. Po drugie, chyba są takie dziewczyny o których mowa, ale niestety nie zwracają uwagi na takich jak ja, ale to już raczej mój problem. Aha, i powiedzcie mi co jest złego w wierze w miłość? Chyba że tak jak cały świat sprowadzacie miłość do seksu i każde zauroczenie i każdą fascynację nazywacie miłością...
_________________
¯yjemy tak jak śnimy - samotnie
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-06, 21:35   

qazwsxedc napisa³/a:

Aha, i powiedzcie mi co jest złego w wierze w miłość?

Jak czytam o "spełnieniu poprzez bycie tym pierwszym" to się zaczynam zastanawiać kto tu sprowadza miłość do seksu.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-06, 22:08   

Tak, miałem dziewczynę i była dziewicą.

Przez sformułowanie "sku**iła się" rozumiem, że nie do końca przemyślanie straciła dziewictwo.

TQIT, tak, w przypadku 15 latek te, które straciły dziewictwo nie są traktowane przeze mnie na równi z innymi dziewczynami. Ale ze mnie drań. Co innego, kiedy kobieta ma 20 czy 25 lat, wtedy sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Przedwczesna inicjacja seksualna to jednak źle postrzegany czynnik wśród młodzieży.


Sade napisa³/a:

Jak czytam o "spełnieniu poprzez bycie tym pierwszym" to się zaczynam zastanawiać kto tu sprowadza miłość do seksu.



Ale tu w ogóle o seksie, dziewictwie, czy o miłości mowa?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-06, 22:16   

dzilu96 napisa³/a:

TQIT, tak, w przypadku 15 latek te, które straciły dziewictwo nie są traktowane przeze mnie na równi z innymi dziewczynami.


Na pal z nimi, na stos, DO GAZOWNI.

[ Dodano: 2011-04-06, 22:17 ]
W sumie mam gdzieś kto jest przez Ciebie jak traktowany, nie pierwszy moralista tego świata.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-06, 22:22   

dzilu96 napisa³/a:


Ale tu w ogóle o seksie, dziewictwie, czy o miłości mowa?

Jeżeli dla kogoś bycie dziewicą jest kryterium decydującym o zaangażowaniu emocjonalnym to w ogóle można mówić o miłości? I piękne frazesy tu nie pomogą.

TQIT napisa³/a:


W sumie mam gdzieś kto jest przez Ciebie jak traktowany, nie pierwszy moralista tego świata.

O właśnie.

dzilu96 napisa³/a:


TQIT, tak, w przypadku 15 latek te, które straciły dziewictwo nie są traktowane przeze mnie na równi z innymi dziewczynami. Ale ze mnie drań. Co innego, kiedy kobieta ma 20 czy 25 lat, wtedy sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej.

Wrzucanie wszystkich do jednego worka, ok. Jestem ciekawa co byś pomyślał o dziewczynie, która straciła dziewictwo w wieku 15 lat i z tym samym partnerem była przez lata.

Cytat:

Tak, miałem dziewczynę i była dziewicą.

Współżyłeś z nią (bo o to mi chodziło w pytaniu o dziewczynę)?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-06, 22:26   

Sade napisa³/a:

Jestem ciekawa co byś pomyślał o dziewczynie, która straciła dziewictwo w wieku 15 lat i z tym samym partnerem była przez lata.


kur***‚a siÄ™?

[ Dodano: 2011-04-06, 22:27 ]

Cytat:

Współżyłeś z nią (bo o to mi chodziło w pytaniu o dziewczynę)?


Można wnioskować, że nie, bo inaczej to hipokryzja pełną gębą.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Sawyer  

User



ImiÄ™: James Ford

Do³±czy³: 29 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-06, 22:46   

sheilven napisa³/a:

dzilu96, co znaczy 'kur*** siÄ™'?



Miała 20 partnerów, w tym 10 seksuanlnych, każdemu mówiła jak go wielce kocha i snuła z nim plany na przyszłość - chociaż niech nikt nie skomentuje tego, że to nic złego i pochopnie wyciągam wnioski.

[ Dodano: 2011-04-06, 22:48 ]

dzilu96 napisa³/a:

Przedwczesna inicjacja seksualna to jednak źle postrzegany czynnik wśród młodzieży.



Bardzo dobrze mówisz. Zgadzam się.

[ Dodano: 2011-04-06, 22:50 ]

Sade napisa³/a:

Jestem ciekawa co byś pomyślał o dziewczynie, która straciła dziewictwo w wieku 15 lat i z tym samym partnerem była przez lata.



To jest całkiem inna już sprawa.

[ Dodano: 2011-04-06, 22:53 ]
Nie zapominajmy jaki był temat postu, nie odbiegajmy od niego.
Zauważyłem, że każdy ma inne zdanie.
Nie potrzebnie robić nie miłą atmosferę.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-07, 07:50   

Sawyer napisa³/a:

Miała 20 partnerów, w tym 10 seksuanlnych, każdemu mówiła jak go wielce kocha i snuła z nim plany na przyszłość - chociaż niech nikt nie skomentuje tego, że to nic złego i pochopnie wyciągam wnioski.


Bardzo obrazowy przykład! Nie, nie skomentuję tego, że to nic złego + źle wyciągasz wnioski. Skomentuję raczej tak, że nie wiem czy śmiać się czy płakać, choć zasadniczo z głupot się śmieję, więc: :mrgreen:
A co jeśli dziewczyna miała 1-2 partnerów? TAK, TO TE¯ DZIWKA, SZMATA, LADACZNICA*.

*niepotrzebne skreślić albo i nie

[ Dodano: 2011-04-07, 07:53 ]

Sawyer napisa³/a:

To jest całkiem inna już sprawa.


A jednak, Bogu dziękujmy, że Twoja moralność jest choć odrobinę spaczona. Więc "A co...?" mogę kierować do dzilu96, który nie podziela mojego zdania. A właściwie to i tak nie do końca potrzebne, bo odpowiedzi się domyślam.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-07, 16:55   

Sade napisa³/a:

Jestem ciekawa co byś pomyślał o dziewczynie, która straciła dziewictwo w wieku 15 lat i z tym samym partnerem była przez lata.



¯e porwała się za wcześnie, ale dobrze, że była konsekwentna w swoich działaniach.



Sade napisa³/a:

Współżyłeś z nią (bo o to mi chodziło w pytaniu o dziewczynę)?



Sama sprowadzasz dziewczynę do seksu. Nie, nie współżyłem z nią.


TQIT napisa³/a:

A co jeśli dziewczyna miała 1-2 partnerów? TAK, TO TE¯ DZIWKA, SZMATA, LADACZNICA*.



Jeśli miała ich tylko dla potrzeby seksualnej, to tak, jest to dziwka i szmata.

TQIT napisa³/a:

Więc "A co...?" mogę kierować do dzilu96, który nie podziela mojego zdania. A właściwie to i tak nie do końca potrzebne, bo odpowiedzi się domyślam.



Fajnie, że znasz mnie na tyle żeby przewidywać moje opinie.
Wspominałem o tym wyżej, ale powtórzę: od reguł istnieją wyjątki, ale na nich nie buduje się zasad.
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 18:02   

dzilu96 napisa³/a:


Sama sprowadzasz dziewczynę do seksu. Nie, nie współżyłem z nią.

Skup się na tym co piszę, a nie na tym co sobie dopowiadasz. Z tą nie współżyłeś, ale wyobraź sobie, że już masz swój pierwszy raz za sobą, ale coś Wam nie wychodzi i rozchodzicie się - zniszczyłeś jej (sobie także)reputację - idąc tokiem myślenia z poprzednich postów. Chociaż podejrzewam, że gdybyś nie był już prawiczkiem, na sprawę patrzyłbyś nieco inaczej, chociaż mogę się mylić.

dzilu96 napisa³/a:


¯e porwała się za wcześnie, ale dobrze, że była konsekwentna w swoich działaniach.

Konsekwentna? Ciekawe...

dzilu96 napisa³/a:


Jeśli miała ich tylko dla potrzeby seksualnej, to tak, jest to dziwka i szmata.

Ok, ale w tym momencie dziewczyna musiałaby się z tym obnosić, bo w przeciwnym wypadku nie masz prawa jej oceniać :D

Piękne ideały mają jedną wadę - z łatwością można złapać się na niekonsekwencji poglądów. Co oczywiście nie oznacza, że wszyscy mamy być typami spod ciemnej gwiazdy.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-07, 18:14   

dzilu96 napisa³/a:

Jeśli miała ich tylko dla potrzeby seksualnej, to tak, jest to dziwka i szmata.


hoho, tylko o seksie. skoro tak mocno wierzysz w miÅ‚ość, dlaczego seks w zwiÄ…zku oznaczać musi, że dziewczyna szukaÅ‚a tylko przygody, chciaÅ‚a siÄ™ wyżyć, bez żadnych uczyć, no i oczywiÅ›cie to byÅ‚o kur*** siÄ™. to wÅ‚aÅ›nie tÄ… wiarÄ™ widać. z jednej strony ta wiara w miÅ‚ość, z drugiej takie pokraczne poglÄ…dy. a co z dziewczynami, które kochajÄ…, a seks jest kolejnym etapem- w koÅ„cu ileż siÄ™ można przytulać i gÅ‚askać po rÄ™kach. one też siÄ™ kur***‚y? czy jeÅ›li uważaÅ‚a, że to miÅ‚ość, a potem jednak siÄ™ nie udaÅ‚o- też jest nic nie warta?

dzilu96 napisa³/a:

Fajnie, że znasz mnie na tyle żeby przewidywać moje opinie.


to nie trudne, jesteÅ› bardzo schematyczny.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Sawyer  

User



ImiÄ™: James Ford

Do³±czy³: 29 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 18:32   

dzilu96 napisa³/a:

TQIT napisał/a:
A co jeśli dziewczyna miała 1-2 partnerów? TAK, TO TE¯ DZIWKA, SZMATA, LADACZNICA*.



Jeśli miała ich tylko dla potrzeby seksualnej, to tak, jest to dziwka i szmata.



Ja mam takie same zdanie.

[ Dodano: 2011-04-07, 18:36 ]
Od kąd napisałem, że nie karzdy chłopak chiał by mieć dziewczyne z przeszłością zaczął się temat seksu.

Ludzie.
Dajcie spokój.
Wiadomo, że każdy ma inny charakter i inaczej osądza.
Widzicie, że nic z tego nie wyniknie.

Dla jednego jak pół miasta będzie miało jakąś dziewczyne, będzie to niczym złym, a dla drugiego wręcz odwrotnie, będzie ją chwalił.

[ Dodano: 2011-04-07, 18:39 ]

Sade napisa³/a:

Piękne ideały mają jedną wadę



Nie ma ludzi idealnych, sÄ… wystarczajÄ…co dobzi tylko.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-07, 18:41   

Sawyer napisa³/a:

Dla jednego jak pół miasta będzie miało jakąś dziewczyne, będzie to niczym złym, a dla drugiego wręcz odwrotnie, będzie ją chwalił.


ale tu nie chodzi o przypadek pół miasta, bo to patologia, ale o przypadek jeden facet, którego kochała albo chociaż jej się tak wydawało. i według waszej klasyfikacji ona też jest dziwką i w tym przypadku nie sytuacja, a sposób myślenia jest patologią.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com