Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Sawyer  

User



Imię: James Ford

Doczy: 29 Mar 2011

   

Wysany: 2011-03-29, 21:09   Dziewczyna "od podstaw".

Jak sądzicie chłopaki, czy są dziewczyny, które nie posiadają przeszłości żadnej?
Czy mógł byś by jakieś pierwszym chłopakiem w każdym calu?
Interesuje mnie wasza opinia na ten temat.
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Doczy: 12 Gru 2010

   

Wysany: 2011-03-29, 21:16   

Z tego co zrozumiałem pytasz się czy istnieją dziewczyny, które nie miały wcześniej chłopaka, a ty byłbyś pierwszym. Więc odpowiadam, że takie cudy stąpają po ziemi.
 

Sawyer  

User



Imię: James Ford

Doczy: 29 Mar 2011

   

Wysany: 2011-03-29, 21:19   

Tak. O to mi chodziło.
 

Klauudia  

Wymiatacz


Imię: Klaudia

Doczya: 28 Pa 2010

   

Wysany: 2011-03-29, 21:21   

Ty na prawdę myślisz że wszystkie dziewczyny miały już za sobą jakieś związki? Ile masz lat?
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2011-03-29, 21:29   

No jasne. Np. w przedszkolu jest takich pełno.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

M!chal  

Wymiatacz

madry inaczej



Imię: MIchał

Wiek: 30

Doczy: 25 Lut 2009

Skd: z przysz³osci

   

Wysany: 2011-03-29, 21:30   

Jesli dziewczyna miała dużo związków to znaczy ze lepiej sie z nia nie więżąc;)
Znam takie dziewczyny które po prostu kłamały ze miały dużo chłopaków a tak naprawdę wcale albo 1 najprawdopodobniej ze wstydu.
Na pewno sa takie które nie miały chłopaków.
 

Kubuś Ruchatek  

Stały User

Hedonista



Wiek: 32

Doczy: 10 Mar 2011

Skd: Kraina miodu

   

Wysany: 2011-03-29, 23:35   

Jest ich b. dużo. To cnotki niewydymki.
_________________
Wybiorę Ci miodzik:)
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Doczy: 18 Gru 2010

   

Wysany: 2011-03-30, 02:06   

Ostatnio wpadła mi w oko jedna dziewczyna. Marzenie, sympatyczna... I wygląda na to, że ona właśnie jest taką dziewczyną bez przeszłości. To może być całkiem ciekawe... zwykle to dziewczyny wiele rzeczy aranżują, a tu wszystko jakby od podstaw. Myślę, że trzeba u takich dziewczyn się bardziej wysilić.

Kubuś Ruchatek napisa/a:

To cnotki niewydymki.


Podstawowe pytanie: czy to jest możliwe, że piękna, sympatyczna dziewczyna (nie plastic!) ani razu nie była podrywana przez facetów, nikt się nie zaangażował z nią uczuciowo?
_________________
lol
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



Imię: Arek

Wiek: 32

Doczy: 18 Sie 2010

Skd: WLKP

   

Wysany: 2011-03-30, 08:20   

Wydawało by się, że każda ładna dziewczyna w wieku 17 lat już powinna mieć za sobą chociaż związek, ja natomiast znam dobrze koleżankę, która właśnie skończyła 17 lat jest niezwykle ładna, a pierwszego chłopaka miała pół roku temu. A więc szukaj, z pewnością znajdziesz :p Z tym, że nie wiem jak masz to poznać, tego się po twarzy raczej nie widzi przy pierwszym spotkaniu ^^
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Sawyer  

User



Imię: James Ford

Doczy: 29 Mar 2011

   

Wysany: 2011-03-30, 14:54   

Everthus napisa/a:

Podstawowe pytanie: czy to jest możliwe, że piękna, sympatyczna dziewczyna (nie plastic!) ani razu nie była podrywana przez facetów, nikt się nie zaangażował z nią uczuciowo?



Bardzo możliwe, mogł ktoś ją podrywać ale mogła go olewać. Nie ma w głowie chłopaków tylko np. nauke. Może należy do tych dziewczyn, które chcą mieć tego jedynego i już do końca. Są takie zapewne.

[ Dodano: 2011-03-30, 14:55 ]

Kubuś Ruchatek napisa/a:

To cnotki niewydymki.


Może poprostu takie czekają na tego jedynego.
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2011-03-30, 16:27   

Zastanów się.. jeżeli dziewczyna miała np. 5 chłopaków w ciągu 2 lat, to chyba logiczne, że z Tobą postąpi ponownie?

Można wnioskować, że dziewczyna szuka przygody na kilka miesięcy, a nie stałego związku.
_________________
Pozdrawiam, Lvcas
https://www.balonowe.pl
 

Kubuś Ruchatek  

Stały User

Hedonista



Wiek: 32

Doczy: 10 Mar 2011

Skd: Kraina miodu

   

Wysany: 2011-03-30, 16:45   

Sawyer napisa/a:

Kubuś Ruchatek napisał/a:
To cnotki niewydymki.

Może poprostu takie czekają na tego jedynego.


Dokładnie tak.

Everthus napisa/a:

Kubuś Ruchatek napisał/a:
To cnotki niewydymki.

Podstawowe pytanie: czy to jest możliwe, że piękna, sympatyczna dziewczyna (nie plastic!) ani razu nie była podrywana przez facetów, nikt się nie zaangażował z nią uczuciowo?


Taka dziewczyna na pewno spotkała się z zainteresowaniem ze strony płci męskiej. Bardzo prawdopodobne, że ktoś ją podrywał, chociaż na pewno były sporadyczne przypadki takich pięknych dziewczyn, które żyły w otoczeniu niemot życiowych i tacy ich nie podrywali.
Co do zaangażowania uczuciowego, to jak napisał Sawyer nie koniecznie, bo może jeszcze czeka na tego jedynego.
Odpowiem jeszcze raz na pytanie Sawyera: tak istnieją dziewczyny, które nie mają za sobą żadnej przeszłości. Są czyste jak polska wódka, czekają, aby ktoś odpowiedni zdjął z nich akcyzę, odkręcił zakrętkę i rozgrzewał się nią dowoli :-D
_________________
Wybiorę Ci miodzik:)
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Doczya: 12 Gru 2010

   

Wysany: 2011-03-30, 20:31   

Jimmy FoX napisa/a:

Np. w przedszkolu jest takich pełno.



taaa. jasne, nie tak dawno idąc do szkoły nauczania początkowego, od brata usłyszałam : "czekaj! pożegnam się ze swoją dziewczyną."
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Kasiarzynka  

User



Doczya: 26 Lut 2011

   

Wysany: 2011-03-31, 01:37   

blacklover napisa/a:

Np. w przedszkolu jest takich pełno.

Niektórzy już w przedszkolu zaczynają. Moja mała siostrzenica już ma adoratora.
Co do pytania- nie odpowiem bo wydaje mi się niepoważne.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-03-31, 15:26   

Lvcas napisa/a:

Zastanów się.. jeżeli dziewczyna miała np. 5 chłopaków w ciągu 2 lat, to chyba logiczne, że z Tobą postąpi ponownie?


a dlaczego? co to za analogia? skoro szukała fajnego faceta, a trafiał jej się model wybrakowany, to szuka dalej, nie ma co marnować czasu na nieudane związki 'bo już się zaczęło'. a może on właśnie będzie tym poszukiwanym.

Everthus napisa/a:

Podstawowe pytanie: czy to jest możliwe, że piękna, sympatyczna dziewczyna (nie plastic!) ani razu nie była podrywana przez facetów, nikt się nie zaangażował z nią uczuciowo?


nie każda od razu wie, jak o siebie zadbać. i przez podstawówkę, gimnazjum, może być dziewczyną z dżungli, a potem nagle stać się seks bombą. albo mieć inne priorytety, mieć w dupie facetów albo nawet cały świat. chociaż to, że po prostu jest pasztetem i dlatego nikt jej nie chce jest bardziej prawdopodobne.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com