Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 18:53   

Sawyer napisa³/a:


Nie ma ludzi idealnych, sÄ… wystarczajÄ…co dobzi tylko.

Nie pisałam o ludziach.

sheilven napisa³/a:

i według waszej klasyfikacji ona też jest dziwką i w tym przypadku nie sytuacja, a sposób myślenia jest patologią.

Zgadzam siÄ™.

Sawyer napisa³/a:

Dla jednego jak pół miasta będzie miało jakąś dziewczyne, będzie to niczym złym, a dla drugiego wręcz odwrotnie, będzie ją chwalił.

Rozpatrywanie skrajności nie ma sensu.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Sawyer  

User



ImiÄ™: James Ford

Do³±czy³: 29 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 19:32   

sheilven napisa³/a:

Sawyer napisa³/a:

Dla jednego jak pół miasta będzie miało jakąś dziewczyne, będzie to niczym złym, a dla drugiego wręcz odwrotnie, będzie ją chwalił.


ale tu nie chodzi o przypadek pół miasta, bo to patologia, ale o przypadek jeden facet, którego kochała albo chociaż jej się tak wydawało. i według waszej klasyfikacji ona też jest dziwką i w tym przypadku nie sytuacja, a sposób myślenia jest patologią.



Ja nie powiedziałem, że jest dziwką. Ja tłumaczę kolejny raz, że nie karzdemu facetowi by to odpowiadało.

Tylko tyle mam na ten temat do powiedzenia.
 

razor  

User


ImiÄ™: Marcin :)

Wiek: 28

Do³±czy³: 07 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 21:01   Re: Dziewczyna "od podstaw".

Sawyer napisa³/a:

Jak sądzicie chłopaki, czy są dziewczyny, które nie posiadają przeszłości żadnej?
Czy mógł byś by jakieś pierwszym chłopakiem w każdym calu?
Interesuje mnie wasza opinia na ten temat.


Moim zdaniem wiele jest takich dziewczyn, które czekają na tą jedyną miłość. Więc warto szukać.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-07, 21:15   

Sade napisa³/a:

Skup się na tym co piszę, a nie na tym co sobie dopowiadasz. Z tą nie współżyłeś, ale wyobraź sobie, że już masz swój pierwszy raz za sobą, ale coś Wam nie wychodzi i rozchodzicie się - zniszczyłeś jej (sobie także)reputację - idąc tokiem myślenia z poprzednich postów. Chociaż podejrzewam, że gdybyś nie był już prawiczkiem, na sprawę patrzyłbyś nieco inaczej, chociaż mogę się mylić.
Piękne ideały mają jedną wadę - z łatwością można złapać się na niekonsekwencji poglądów. Co oczywiście nie oznacza, że wszyscy mamy być typami spod ciemnej gwiazdy.



Widzisz, nie widzę sensu w pisaniu o czymś, czego nie mogę potwierdzić własnymi obserwacjami. Nie mniej jednak faktem jest, że wtedy na pewno patrzyłbym na to jakoś z innej perspektywy.

Sheilven napisa³/a:

a co z dziewczynami, które kochają, a seks jest kolejnym etapem- w końcu ileż się można przytulać i głaskać po rękach. one też się kur***? czy jeśli uważała, że to miłość, a potem jednak się nie udało- też jest nic nie warta?



Jeśli kochają, jeśli ten seks jest poparciem miłości.. to jest według mnie wspaniała sprawa. Wspaniałą sprawą jest kochać się i być pewnym, że partner chce jak najlepiej dla drugiej osoby, mniej zaś myśli o korzyściach dla siebie. Dlatego chciałbym przeżyć swój pierwszy raz z dziewicą, bo chciałbym żebym to ja był tym, który wprowadzi ją w akt współżycia tak, żeby nie żałowała. I to jest dla mnie piękne w seksie, i tego chcę.
Też tutaj popadasz w skrajności, bo między ku**ą, a kobietą, której się nie udało w związku jest spora granica. Oczywiście, że ona jest nadal kobietą i nie mam prawa jej dyskryminować przez to. Ale skupiam się na 15-letnich dziewczynach i o tym całym czas piszę, a nie na kobietach.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-07, 21:47   

dzilu96 napisa³/a:

Też tutaj popadasz w skrajności, bo między ku**ą, a kobietą, której się nie udało w związku jest spora granica. Oczywiście, że ona jest nadal kobietą i nie mam prawa jej dyskryminować przez to. Ale skupiam się na 15-letnich dziewczynach i o tym całym czas piszę, a nie na kobietach.


One są kur*** bez względu na wszystko, wiadomo.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Sawyer  

User



ImiÄ™: James Ford

Do³±czy³: 29 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 21:57   

razor napisa³/a:

Moim zdaniem wiele jest takich dziewczyn, które czekają na tą jedyną miłość. Więc warto szukać.



Mi chodzi o właśnie takie odpowiedzi. Nie odbiegające od tematu.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-07, 21:58   

TQIT napisa³/a:


One są kur*** bez względu na wszystko, wiadomo.



No.. nie są. Znęcasz się.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-07, 21:59   

Sawyer napisa³/a:

Mi chodzi o właśnie takie odpowiedzi. Nie odbiegające od tematu.


Zaiste, w treść bogata ta opinia. Teraz już wiesz, ze takie dziewczyny istnieją. Przykładów ofc brak.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Sawyer  

User



ImiÄ™: James Ford

Do³±czy³: 29 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:00   

dzilu96 napisa³/a:

Jeśli kochają, jeśli ten seks jest poparciem miłości.. to jest według mnie wspaniała sprawa. Wspaniałą sprawą jest kochać się i być pewnym, że partner chce jak najlepiej dla drugiej osoby, mniej zaś myśli o korzyściach dla siebie. Dlatego chciałbym przeżyć swój pierwszy raz z dziewicą, bo chciałbym żebym to ja był tym, który wprowadzi ją w akt współżycia tak, żeby nie żałowała. I to jest dla mnie piękne w seksie, i tego chcę.
Też tutaj popadasz w skrajności, bo między ku**ą, a kobietą, której się nie udało w związku jest spora granica. Oczywiście, że ona jest nadal kobietą i nie mam prawa jej dyskryminować przez to. Ale skupiam się na 15-letnich dziewczynach i o tym całym czas piszę, a nie na kobietach.



dzilu96 - jak dla mnie to Ty mądrze mówisz. Ja popieram to.

[ Dodano: 2011-04-07, 22:02 ]

TQIT napisa³/a:

Teraz już wiesz, ze takie dziewczyny istnieją.



I mi to wystarczyło. Tak lub nie.
Krótka piłka.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:03   

Sawyer napisa³/a:

I mi to wystarczyło. Tak lub nie.
Krótka piłka.


Założyłeś ten temat po to by zapytać czy istnieją takie dziewczyny, otrzymałeś odpowiedź, że tak i happy world?

[ Dodano: 2011-04-07, 22:05 ]

dzilu96 napisa³/a:

No.. nie są. Znęcasz się.


Znęcam się, bo lubię. I wiem, że nie są, ale dokładnie to można wywnioskować z Twoich wypowiedzi wcześniejszych.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:07   

Cytat:


Znęcam się, bo lubię. I wiem, że nie są, ale dokładnie to można wywnioskować z Twoich wypowiedzi wcześniejszych.



Nie bierz wszystkiego, co mówię dosłownie, bo często jedno z drugim się wyklucza.
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:13   

dzilu96 napisa³/a:

Dlatego chciałbym przeżyć swój pierwszy raz z dziewicą, bo chciałbym żebym to ja był tym, który wprowadzi ją w akt współżycia tak, żeby nie żałowała. I to jest dla mnie piękne w seksie, i tego chcę.

Wiesz, nie jest sukcesem wprowadzenie dziewicy w świat seksu i chyba nawet większe prawdopodobieństwo, że będzie chciała spróbować z kimś innym dla porównania. Według mnie dobry związek nie może opierać się na tym "kto pierwszy", ale kto potrafi utrzymać i usatysfakcjonować partnera, tak, że nie chce być z nikim innym. Nie chodzi tu już tylko o seks.

Sawyer napisa³/a:


I mi to wystarczyło. Tak lub nie.
Krótka piłka.

Toż myśląc zdroworozsądkowo - są.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:14   

dzilu96 napisa³/a:

Nie bierz wszystkiego, co mówię dosłownie, bo często jedno z drugim się wyklucza.


BÄ™dÄ™ braÅ‚ wszystko co piszesz dosÅ‚ownie, bo to piszesz i piszesz w temacie poważnym ironii nie używajÄ…c zupeÅ‚nie. A to, ze siÄ™ wykluczajÄ… opinie to zdążyÅ‚em zauważyć i to wcale nie Å›wiadczy dobrze o Tobie, ale i tak wszystko schodzi do tego, że 15-16 latka w nie wiadomo jak dobrym zwiÄ…zku byÅ‚a i straciÅ‚a dziewictwo jest równoznaczne ze kur***‚a siÄ™. Smutne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Sawyer  

User



ImiÄ™: James Ford

Do³±czy³: 29 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:17   

TQIT napisa³/a:

Założyłeś ten temat po to by zapytać czy istnieją takie dziewczyny, otrzymałeś odpowiedź, że tak i happy world?



Tak, dowiedziałem się różnych rzecz i jestem szczęśliwy.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:18   

TQIT napisa³/a:

Smutne.



Otóż to.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com