Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:01   

Dlatego wstawię ci ten link. Film z orginalnymi taśmami z egzorcyzmu, oraz modlitwy o uwolnienie(dokumentalny).
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:04   

koksdeco napisa³/a:

Dlatego wstawię ci ten link. Film z orginalnymi taśmami z egzorcyzmu, oraz modlitwy o uwolnienie(dokumentalny).


daj sobie luzu, nie raz słyszałam takie taśmy i to, że ktoś krzyczy, że ma w sobie Hitlera czy powie "spie*****" (wybaczcie za niekulturalne słownictwo) po francusku nie oznacza, że jest opętany.
_________________
ona umrze martwa.
 

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:17   

Nie nie to nic z tych rzeczy.
To film dokumentalny w którym te taśmy są puszczone, jakaś kilka minut taśm, reszta film(obiektywny, nie katolicki). A z modlitwy o uwolnienie cały film.
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-19, 11:05   

Oglądałem chyba coś podobnego na religii jeszcze w liceum.
Nie wyglądało mi to na nic innego, jak tylko straszną chorobę psychiczną.
Trzeba mieć bardzo podatny umysł, by sam sobie wmówił, że został opętany.
Reszta to tylko konsekwencja "wiedzy" tej osoby. Jeżeli słyszała kiedyś, że osoby opętane mówią innymi językami, tak też będzie się zachowywać. Jeżeli słyszała że wchodzą w nią jakieś dziwne demony, no to któreś wejdą i w nią.
Wszystko to robi podświadomość chorej osoby na podstawie jej wiedzy na ten temat.

Naprawdę, co tu nie wrzucisz, to dalej będzie wyglądało... nie, nie śmiesznie, a strasznie i głupio.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-12-19, 12:00   

Cytat:

No i przykro mi, ale opętania to według mnie najsłabsza część religii, bo pokazuje boga w nie najlepszym świetle jako kogoś, kto nie potrafi sobie poradzić z kiepsko nadanymi określeniami "wolnej woli" w przypadku upadłych aniołów jak i ludzi, zezwalając na ich ukryte, dziwne i zabójczo chore walki.


Jak to nie potrafi, skoro egzorcyzmy kończą opętanie :?:

dobry_dziekan napisa³/a:

Jeżeli słyszała kiedyś, że osoby opętane mówią innymi językami, tak też będzie się zachowywać.


Nawet jak ich nie zna (języków) :?:
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-19, 12:27   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:


Jak to nie potrafi, skoro egzorcyzmy kończą opętanie :?:


Chodzi mi o samo dopuszczenie takiej możliwości.
O samo NADANIE mocy tym demonom, dzięki której teoretycznie mogłyby wejść w ciało człowieka.

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:


Nawet jak ich nie zna (języków) :?:


Jeżeli to język którego nikt nie zna? - zwykły bełkot
Język jakiś inny? Jest jakieś nagranie gdzie taka osoba gada z 5 językami? Czy po prostu niemieckim/angielskim/hiszpańskim? Innymi słowy językiem, którego uczą w szkołach?
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-12-19, 12:59   

dobry_dziekan napisa³/a:

O samo NADANIE mocy tym demonom, dzięki której teoretycznie mogłyby wejść w ciało człowieka.


To nie Bóg nadał tę moc. To człowiek.

[ Dodano: 2009-12-19, 13:01 ]

dobry_dziekan napisa³/a:


Jeżeli to język którego nikt nie zna?


Chodziło o języki, których ta osoba opętana się nigdy nie uczyła. Czyli np jakby osoba, która w ogóle nie znała hiszpańskiego nagle zaczęła nim świetnie władać.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-19, 13:01   

Cytat:

To nie Bóg nadał tę moc. To człowiek.


Cytat:

1 Na początku było Słowo1,
a Słowo było u Boga1,
i Bogiem było Słowo.
2 Ono było na początku u Boga.
3 Wszystko przez Nie się stało,
a bez Niego nic się nie stało
,
co się stało2.

_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-12-19, 13:05   

Cytat:

A wąż byÅ‚ bardziej przebiegÅ‚y niż wszystkie zwierzÄ™ta lÄ…dowe, które Pan Bóg stworzyÅ‚. On to rzekÅ‚ do niewiasty: «Czy rzeczywiÅ›cie Bóg powiedziaÅ‚: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu?» 2 Niewiasta odpowiedziaÅ‚a wężowi: «Owoce z drzew tego ogrodu jeść możemy, 3 tylko o owocach z drzewa, które jest w Å›rodku ogrodu, Bóg powiedziaÅ‚: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyÅ›cie nie pomarli». 4 Wtedy rzekÅ‚ wąż do niewiasty: «Na pewno nie umrzecie! 5 Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzÄ… siÄ™ wam oczy i tak jak Bóg bÄ™dziecie znali dobro i zÅ‚o».
6 Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. 7 A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski.

_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-19, 13:05   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:


To nie Bóg nadał tę moc. To człowiek.


Powiedz mi jak taką moc nadać, to też tak zrobię :)

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:


Chodziło o języki, których ta osoba opętana się nigdy nie uczyła. Czyli np jakby osoba, która w ogóle nie znała hiszpańskiego nagle zaczęła nim świetnie władać.


A wiesz to z..?
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-12-19, 13:07   

dobry_dziekan napisa³/a:

Powiedz mi jak taką moc nadać, to też tak zrobię :)


Jeśli będziesz chciał być opętany, to tak się stanie :-)

dobry_dziekan napisa³/a:


A wiesz to z..?


Z książki napisanej przez francuskiego egzorcystę.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-19, 13:09   

Aha. No cóż.
Ja takim ludziom po prostu nie wierzę no i chyba trzeba zakończyć dyskusję, bo w tej sprawie się nie dogadamy :)
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 18:47   

dobry_dziekan napisa³/a:


MÅ‚odyDuchem napisa³/a:


Chodziło o języki, których ta osoba opętana się nigdy nie uczyła. Czyli np jakby osoba, która w ogóle nie znała hiszpańskiego nagle zaczęła nim świetnie władać.


A wiesz to z..?



Jest to możliwe, bo najprawdopodobniej nasz umysł zapamiętuje absolutnie wszystko ci widzimy słyszymy i czujemy, a my po prostu nie mamy do tego świadomie dostępu, jest kilka przypadków osób które maja dostęp do tej wiedzy (http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Szereszewski)
Więc możliwym jest ze oglądając jakiś film po hiszpańsku twoja podświadomość zanotowała wszystkie słowa w nim wymienione, w momencie gdy zapadasz na chorobę psychiczną otwiera się dostęp do tych informacji.

Więc do momentu w którym nie wykluczysz możliwość ze dana osoba gdzieś mogła słyszeć ten język nie mamy o czym rozmawiać.

może i opętania się zdarzają ale ponad 99% to zwykłe choroby psychiczne
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-19, 23:25   

Masz racjÄ™.
Tak samo z osławionym wychodzeniem z ciała. OOBE, czy jak to tam ma...
Kiedy ludzie mówią, że np. widzieli jak ich ojciec ogląda telewizję, następnego dnia spytali się i naprawdę tak było.
Chodzi w tym o to, że tak naprawdę podświadomie wiedzieli, że najczęściej o tej godzinie ich ojciec... właśnie siedzi i ogląda telewizję. Dlatego podczas snu został wygenerowany taki a nie inny obraz.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-20, 20:01   

mam ochotę zwrócić kolacje jak słyszę o tych szamanach katolickich
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com