Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 15:13   Egzorcyzmy

ZamieszczÄ™ fragment rozmowy egzorcysty z demonem Akaborem podczas ww. egzorcyzmu...
(A - Akabor, E - Egzorcysta) Cytat:

Cytat:

A.: Muszę jeszcze wrócić.

E.: Mów prawdę i tylko prawdę w Imieniu Przenajśw. Trójcy, N.M.P. Niepokalanego Poczęcia...

A.: Tak, w Jej Imieniu i w Imieniu Tronów, skąd pochodzę, muszę jeszcze mówić, muszę mówić.

E.: Mów prawdę i tylko prawdę, ty nie możesz kłamać! W Imię...!

A.: Jestem z Chóru Tronów. Ja Akabor muszę powiedzieć (dycha wzburzony i krzyczy strasznym głosem) jak straszne jest piekło! Jest ono straszniejsze aniżeli ktokolwiek przypuszcza! Sprawiedliwość Boża jest straszna! Straszliwa jest sprawiedliwość Boża! (Krzyczy i wyje).

E.: Mów dalej prawdę w Imię Przenajśw. Trójcy, N.M.P. Niepokalanego Poczęcia, co ci Bóg nakazuje!

A.: Piekło jest o wiele straszniejsze, aniżeli wy w swej lekkomyślności myślicie. Sprawiedliwość... naturalnie istnieje miłosierdzie... ale potrzeba do tego wiele, potrzeba wiele ufności, potrzeba wiele modlitwy, potrzeba spowiedzi, potrzeba wszystkiego według starego stylu (przed-soborowego).

E.: Mów prawdę w Imię Przenajśw. Trójcy N.M.P. Niepokalanego Poczęcia, mów dalej w Imieniu Tronów, mów dalej

A.: Wilki sÄ… teraz...

E.: Mów prawdę, ogłaszaj tylko prawdę w Imieniu Najśw. Trójcy, N.M.P. Niepokalanego Poczęcia i w Imieniu Tronów.

A.: Wilki są teraz wśród was, także pomiędzy dobrymi.

E.: Mów prawdę, mów tylko prawdę! Rozkazujemy ci w Imieniu...

A.: Jak powiedziano, są oni nawet w postaci biskupów i jeszcze wyżej, aż do kardynałów.

E.: Mów nadal prawdÄ™ w Imieniu N.M.P. — Matki Bożej. W ImiÄ™...
Mów nadal prawdę, całą prawdę, którą musisz powiedzieć, w Imię...

A. Tego nie mówiÄ™ chÄ™tnie — wszystko mówiÄ™ niechÄ™tnie... Także mÅ‚odzież... mÅ‚odzież jest oszukana. MyÅ›li ona, że może z paroma...

E. Mów w Imieniu Tronów prawdę, nie wolno ci kłamać!

A. ...miłosiernymi uczynkami dojść także do nieba, ale tego nie może, nie, nigdy!

E. Mów nadal prawdę w Imieniu Tronów, pełną prawdę w Imię...

A. Oni muszÄ… — jak mnie to bardzo boli — muszÄ™ to powiedzieć...

E. Mów dalej prawdę w Imię Najśw. Trójcy...! Musisz to powiedzieć w Imię...!

A.: ...muszą przyjmować Sakramenty, godnie przyjmować... Prawdziwa spowiedź, a nie tylko brać udział w nabożeństwach pokutnych i Komunię św.
Przy tym muszÄ… kapÅ‚ani trzykrotnie odmawiać: “Panie nie jestem godzien..., nie tylko raz. KomuniÄ™ Å›w. do ust muszÄ… przyjmować, a nie na rÄ™kÄ™.

E.: Mów tylko prawdę w Imieniu Najdroższej Krwi, Krzyża św. Niepokalanego Poczęcia z Lourdes, Królowej Różańca św. z Fatimy...!

A.: NaradzaliÅ›my siÄ™ tam w dole dÅ‚ugo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliÅ›my do Komunii na rÄ™kÄ™. Komunia na rÄ™kÄ™... Komunia na rÄ™kÄ™ jest bardzo dobra dla nas w piekle — wierzcie mi...

E.: ...Rozkazujemy ci w Imię... powiedzieć co ci tylko Niebo rozkazuje! Mów tylko prawdę i całą prawdę. Ty nie śmiesz kłamać!

A.: Ona (N.M.P.) wskazuje palcem w Górę chce abym powiedział...

E.: Mów prawdę w Imię...

A.: Ona (N.M.P.) chce abym powiedział, gdyby Ona, ta wysoka Pani jeszcze żyła tu na ziemi to przyjmowałaby Komunię św. do ust, ale klęcząc i skłoniła by się głęboko i to tak (pokazuje jakby się skłoniła).

E.: W Imieniu Matki Bożej... i Tronów, z polecenia Tronów mów prawdę!

A.: Muszę powiedzieć, że Komunię na rękę, właściwie nie wolno przyjmować; nawet sam Papież udziela Komunii do ust. On (Papież) wcale tego nie chce, aby udzielano i przyjmowano Komunię na rękę. To pochodzi od jego kardynałów...



i co wy na to? wierzycie w to?

Dziś mój katecheta na religi opowiadał nam o wywoływaniu duchów. Tak naprawdę nie można wywołać żadnego POZYTYWNEGO ducha a czasami nawet wręcz przeciwnie.
Nie można również bawić się w "wywoływanie.." bo właśnie może się to źle skończyć.

Opowiadał jak kiedyś był na mszy egzorcystycznej w Częstochowie. Nikt nie wiedział kto jest opętany a kto nie , kapłan wraz z innymi wyczytywał słowa jakiejś tam specjalnej modlitwy a pewna kobieta zaczęła rzucać się po podłodze i była kompletnie nie świadoma.
Druga sprawa , w internecie czytałam jak w jakiejś tam parafii pewen mężczyzna przed przejeciem komunii (dosłownie ksiądz już wkładał mu opłatek wypowiadając słowa "Ciało Chrystusa") zaczął wyzywać księdza od najgorszych oraz ministranta który stał obok. Po tem z nim rozmawiano a on kompletnie tego nie pamiętał.

Do tej pory w to nie wierzyłam a teraz jestem przerażona.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

sicklove  

User



ImiÄ™: Claudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 16:28   

ja w to wierze xD może to głupie, ale po obejrzeniu "Egzorcyzmy Emilly Rose" do dziś 3 w nocy budzi we mnie przerażenie. Już jakoś tak mam, że się strasznie boję. Jak byłam mała to wywoływałam "Dobrego Ducha Kacperka" xd wiesz, takie zabawy w podst. Ostatnio księdza spytałam, czy to też ma jakiś związek z tym, a on mi odpowiedział, że to nie koniecznie ja muszę byc opętana, ale moje dzieci czy wnuki. Teraz żałuje. :niepewny:
_________________
A jak już znajdę mężczyznę swojego życia, to ja wcale nie będę dla niego miła. Pierwsze co zrobię, to wpier***e mu za to, że kazał tak długo na siebie czekać. <3
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 16:32   

Skąd wzięłaś tą rozmowę?
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-12-17, 16:34   

CheeryLipstick napisa³/a:

Tak naprawdę nie można wywołać żadnego POZYTYWNEGO ducha a czasami nawet wręcz przeciwnie.
Nie można również bawić się w "wywoływanie.." bo właśnie może się to źle skończyć.


100% prawda. Co do pierwszego - nie czasami, ale zawsze. Bo nie ma duchów neutralnych. Są tylko "pozytywne" i "negatywne".
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-17, 16:40   

sicklove napisa³/a:

Jak byłam mała to wywoływałam "Dobrego Ducha Kacperka" xd wiesz, takie zabawy w podst. Ostatnio księdza spytałam, czy to też ma jakiś związek z tym, a on mi odpowiedział, że to nie koniecznie ja muszę byc opętana, ale moje dzieci czy wnuki. Teraz żałuje.


Tak. Jest czego.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

sicklove  

User



ImiÄ™: Claudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 16:44   

a nie?
_________________
A jak już znajdę mężczyznę swojego życia, to ja wcale nie będę dla niego miła. Pierwsze co zrobię, to wpier***e mu za to, że kazał tak długo na siebie czekać. <3
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-17, 18:21   

Odpowiedź prosta: nie.
A lepsze teksty czytałem w niejednej książce.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 19:13   

Nie wiem jakie teksty są w książkach ,bo tą wypowiedź skopiowałam z jakiegoś forum , bodajże w tym temacie:
http://www.kosciol.pl/art...050711235157983

Zaciekawiło mnie to ,bo gdy miałam lat 7 wywoływałam z koleżankami "dla żartów" duchy , też teraz żałuję.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 19:44   

dla mnie to brednie sÄ…..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-17, 19:54   

Kiepskie w sensie jak na fantastykę. Duchy/demony powtarzające to samo w kilku różnych zdaniach to oklepany temat ;)
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

sicklove  

User



ImiÄ™: Claudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 20:10   

no skoro ksiądz tak do mnie mówił, to chyba to prawda nie? ;]
_________________
A jak już znajdę mężczyznę swojego życia, to ja wcale nie będę dla niego miła. Pierwsze co zrobię, to wpier***e mu za to, że kazał tak długo na siebie czekać. <3
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 20:11   

Przepraszam , podałam zły link. Oto poprawny:
http://www.oltarz.pl/forum/viewtopic.php?t=3387
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-17, 20:15   

sicklove napisa³/a:

a nie?


Nie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

sicklove  

User



ImiÄ™: Claudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-18, 15:13   

spoko, się okaże kiedyś xd
_________________
A jak już znajdę mężczyznę swojego życia, to ja wcale nie będę dla niego miła. Pierwsze co zrobię, to wpier***e mu za to, że kazał tak długo na siebie czekać. <3
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-18, 15:14   

sicklove napisa³/a:

spoko, się okaże kiedyś xd


Tak, przyjdzie Bardzo Zły Duszek Kacperek i opęta twoje dzieci i wnuki.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com