Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sanderus  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Sie 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-08-23, 10:36   Facet artysta :D

Skoro już jest temat o facetach poetach, to drogie panie :D co uważacie na temat takich panów ? np malarzach, fotografach, pisarzach itp. jak ich widzicie w dzisiejszych czasach ?
_________________
Poszukuje osób do fotografowania z Szczecina, albo jego okolic :)
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-08-23, 10:44   

Sądzę, że nie mają nic przeciwko dobrym pisarzom, dobrym malarzom i dobrym fotografom. Nie zauważyłem przynajmniej.
_________________
#truestory
 

thenad  

User


Do³±czy³: 22 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 11:05   

Faceci artyści są fajni, szkoda tylko, że ich tak mało.. (Chodzę do Plastyka i w klasie na 18 osób mam tylko 3 facetów -.-")
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-08-23, 11:08   

Pasja, zawsze mile widziana. Jakakolwiek by nie była.
A artystyczne dusze sÄ… inne, ciekawe, specyficzne i pociÄ…gajÄ…ce.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 11:35   

mam słabość do pisarzy i muzyków. ale jeśli jest jednocześnie osobą bez perspektyw i wydaje mu się, że brzdękoleniem czy pisaniem zarobi na chleb, uciekam od takich gdzie pieprz rośnie.
to może być pasją, dodawać smaku codzienności. jednak priorytety muszą być inne.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 14:32   

To zazwyczaj jest fajne. Ale w związku partnerka jest tą osobą, której trzeba się jeszcze bardziej poświęcić. Mam słabość do muzyków, może też rysowników.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

kejaj  

Stały User

lodołamacz



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Sie 2010

Sk±d: Soko³ów/Siedlce

   

Wys³any: 2010-08-23, 17:40   Re: Facet artysta :D

Hm, facet wrażliwy na piękno to dla mnie marzenie. Ale jednocześnie twardo stąpający po ziemi. Czyli, biorąc na warsztat artystów - rockman, fotograf eksperymentalny (wszystko, byle nie foto. studyjna i mody), malarz, też eksperymentalny, poeta - jak najbardziej, byle nie za ckliwy. Cyniczny artysta. To jest to!
_________________
I've never been so colourfully-see-through-head before.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-23, 18:01   

Nie czuję jakiegoś szczególnego pociągu do artystów, ale pasja, jak zawsze, mile widziana.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-08-23, 20:07   

Wielbię muzyków, ale i jednocześnie podpisuję się pod słowami coca.coli.
Ta muzyka powinna być dodatkowym zajęciem, pasją, odskocznią, nie sposobem zarabiania na życie.
Zaś artysta taki jak malarz, pisarz, poeta jakoś mnie nie pociąga. Miałam doświadczenia ze zbyt ckliwymi artystami tego typu, którzy nie wywarli na mnie dobrego wrażenia..
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-25, 07:35   

A ja bym z artystą nie wytrzymała. Dlaczego? Bo sama, choć jestem amatorką, to przynajmniej charakter mam artystyczny i w tym związku by meble latały. Artyści często są albo impulsywni i nadpobudliwi albo zbyt spokojni ze skłonnościami depresyjnymi (albo i jedno i drugie na raz).
Gdy dwie się takie osoby zbiorą do kupy, to albo czeka je depresyjna orgia, ale bankructwo z wymienionego powyżej powodu.

Wolę 'normalnych' chłopców. Dla mnie artyści są do przyjaźni.
(Powiedziała ta, co się z aktorem spotyka :wstyd: )

[ Dodano: 2010-08-25, 07:36 ]

coca.cola napisa³/a:

ale jeśli jest jednocześnie osobą bez perspektyw i wydaje mu się, że brzdękoleniem czy pisaniem zarobi na chleb, uciekam od takich gdzie pieprz rośnie.
to może być pasją, dodawać smaku codzienności. jednak priorytety muszą być inne.



Chyba że byłby naprawdę dobry w tym co robi i miałby szansę właśnie tak zarabiać na chleb? ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-25, 07:42   

Pisarz - ok, jak najbardziej. Niestety na cała resztę sztuki jestem znieczulona i nie zachwycam się Wielkimi Dziełami. Tak więc z przedstawicielami takich arkanów sztuki raczej bym się nie dogadała. Ba, pewnie nawet nie zrozumiała.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-25, 09:39   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

rtyści często są albo impulsywni i nadpobudliwi albo zbyt spokojni ze skłonnościami depresyjnymi (albo i jedno i drugie na raz).
Gdy dwie się takie osoby zbiorą do kupy, to albo czeka je depresyjna orgia, ale bankructwo z wymienionego powyżej powodu.


Ale generalizacja, ale schematyczne myślenie, a fe! :-P
To, że ludzie wyczuleni na sztukę są bardziej uwrażliwieni, to może i fakt, ale impulsywność, skłonność do depresji... Chyba mówisz o jakimś artyście-dekadencie. :-D

Bardzo lubię ludzi z pasją, czy to facetów, czy kobiety, a mężczyzna wrażliwy na piękno... bajka. A jakie dyskusje porywające z takim chłopcem można prowadzić, ach! :oczami: Dobrze, żeby nie był tylko pseudo-poetą, pseudo-pisarzem, itp, bo takich to ostatnio na pęczki...
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-25, 09:51   

Porcelana. napisa³/a:

Ale generalizacja, ale schematyczne myślenie, a fe!
To, że ludzie wyczuleni na sztukę są bardziej uwrażliwieni, to może i fakt, ale impulsywność, skłonność do depresji... Chyba mówisz o jakimś artyście-dekadencie.


Mówię o sobie i osobach z którymi mam do czynienia w szkole, bądź co bądź, artystycznej. Trzy samobójstwa na terenie szkoły w ciągu 5 lat chyba o czymś świadczą :P
Są wyjątki.. ale są one tylko po to, by potwierdzić regułę :)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-08-25, 10:13   

Mam słabość zarówno do muzyków jak i fotografów ;)
Ogólnie wrażliwość na otaczający świat oraz zmiany w nim zachodzące u mężczyzn jest czymś niesamowitym.


Qukułka,
Po pierwsze uogólniasz niesamowicie i nie stanowi,to żadnej reguły.Jedynie na ,to,że obracasz się w kręgu pseudo artystów rozkoszujących się równie pseudo bólem istnienia.Współczuć.
_________________
Drugs&hugs.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-25, 10:29   

slow, Nawet jeśli uogólniam to przynajmniej nie oceniam środowiska, którego nie znam i nie miałam z nim styczności jak ty w swej wypowiedzi.
Nie każe się wszystkim zgadzać ze sobą. Macie takie a nie inne zdanie, szanuję to. Jednak z racji że jest to forum i każdy sam za siebie się tu wypowiada ja także przedstawiam jak wygląda ta kwestia dla mnie. Przede wszystkim, przedstawiłam swoje stanowisko dość dobitnie i jaskrawo.
I nie ma mi czego współczuć. To że w dzisiejszych czasach ze stanu umysłu robi się modę nie znaczy że można umniejszać wagę ludzkiej psychiki i jej wpływu na charakter.
I także uogólniłaś. To że w jednym miejscu zbierają się ludzie o niestandardowych charakterach nie oznacza że od razu są "pseudo".

Picasso jest pseudoartystą bo miał depresję? Vincent van Gogh był rozkoszującym się pseudo bólem świrem bo sobie ucho obciął?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com