Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wika2811  

User

wika2811



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 22

Do³±czy³a: 18 Kwi 2015

Sk±d: Nowy Dwór Gdañski

   

Wys³any: 2015-04-20, 17:24   Gdzie mam kupować w sklepie czy w internecie????

Mieszkam w małym miasteczku i nie mam tam za wiele sklepów ze znanymi markami ale jak już pojadę do większego miasta i zajdę do galerii aby kupić sobie ,,coś ładnego" :-P to aż się łapie za głowę jakie są tam ceny. Mam ten problem i nie wiem gdzie mam kupować. Odłożyć trochę kasy i pojechać do galerii żeby przymieżyć (bo zawsze przed zakupem chyba lepiej zmierzyć) czy usiąść w domu zmierzyć się mega dokładnie i na 100% wiedzieć jaki ma się rozmiar i kupić przez internet bo tam jest o wiele taniej.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-04-20, 19:23   

Zależy jak na to patrzeć i jakie są różnice w cenach, ja osobiście o wiele bardziej wolę kupować w stacjonarnych sklepach. Co do znanych marek to w internecie roi się od podrób. Warto patrzeć na promocje w dużych galeriach, niedawno byłem po buty właśnie w takiej galerii i biorąc pod uwagę promocje w sklepie nike mieli niższe ceny niż w internecie ;)
Air Force 1 z 449 zł na 259 zł, Niektóre modele Air Maxów nawet z ok. 600 zł na 350-450 zł. Swoje kupiłem za 390 zł a przed promocją kosztowały 489 zł. W domu sprawdziłem ceny w sklepach internetowych i ten model kosztował w internecie ponad 450 zł, także w sumie to wręcz zaoszczędziłem ;)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-04-20, 20:29   

wika2811, po pierwsze brawo, że bierzesz pod uwagę ceny tych niektórych niby to odpicowanych w kosmos markowych ciuchów. Mnie serce pęka jak widzę młodych ludzi, którzy od tak wydają po 300, 400 zł na buty, "bo muszę je mieć bo modne" podczas gdy to ciężko zarobione pieniądze RODZICOW a nie ich (co innego jak sami sobie zarobią).

Markowe nie oznacza najlepsze. Masz 13 lat, w tym wieku może się młodemu człowiekowi wydawać, że kupowanie ciuchów z Lidla to siara. Płytkie myślenie ale adekwatne do wieku - nie twierdzę, że Ty tak sądzisz, piszę ogólnie.

Zerknij co masz w szafie. Czego serio potrzebujesz, których ciuchow juz nie chcesz. Możesz zaprosić koleżanki na wspólne wymienianie się ciuchami, które już Wam się nie podobają - to co Tobie się nie podoba może podobać się koleżance. Fajna zabawa, nowe ciuchy za darmo, ja robię tak często.

Sprawdź, które z ciuchow możesz sama zmodyfikować naszywkami, wprasowankami, super dodatkami - i znów masz odświeżone ciuchy.

Przejdz się po sklepach z niekoniecznie markowymi ciuchami - taniej i niegorzej niż w markowych sklepach, gdzie za bluzkę jak z targu zapłacisz krocie.

Dyskont tez nie boli. I to wcale nie siara.

Ja kupuje moje ciuchy przeważnie w Lidlu lub auchanie, na hali targowej lub w małych sklepikach w miasteczku. A markowych mam może z cztery ciuchy, dostałam je na urodziny i święta.

Z internetu mam z trzy ciuchy i jestem zadowolona. Kupowałam z bonprixu. Aczkolwiek w gazetce zawsze wygląda ladniej ;) ja jednak wole kupować osobiście aby nie wydać kasy w błoto.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-04-20, 21:21   

Generalnie, moim zdaniem nie warto przeznaczać ogromu hajsu na ciuchy. Z autopsji wiem, że wystawy często kuszą, ale warto to pokonywać. (Ostatnio uświadomiłam sobie, że gdyby nie nowe szpilki, miałabym już wystarczająco dużo hajsu na upragniony obiektyw :wstyd: ). Szczególnie jeśli chodzi o najpopularniejsze sieciówki, często tamtejsze ubrania nie są warte swojej ceny. Raz - jakość pozostawiająca nierzadko wiele do życzenia, a dwa - wspomniana już wcześniej cena. Już nie wspominając o butach. Szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu dzisiejszych Nike, których niektóre modele kosztują więcej niż pół tysiąca. I to tych okropnych Air Maxów, ktore bryłą przypominają obuwie ortopedyczne (jak i Jordany). Ale może po prostu nie potrafię pojąć dzisiejszych modowych trendów :mrgreen: Choć o gustach się nie dyskutuje. Podobno. Warto pamiętać, że aby dobrze wyglądać, nie trzeba mieć ubrań ometkowanych znanymi logami :)
Jeśli chodzi o mnie, to obecnie kupuję ubrania wyłącznie przez internet, mam swój ulubiony sklep, w których ceny nie są przerażające. Z rozmiarem nie ma problemu, da się szybko wyczuć bez ryzyka. Dzięki temu nie tracę czasu na bieganie po sklepach i bezsensowne przymierzanie, czego swoją drogą nie cierpię. Wobec tego, proponuję Ci właśnie tę opcję, wbrew pozorom nie jest niebezpieczna, ryzykowna, czy cos w ten deseń.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

wika2811  

User

wika2811



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 22

Do³±czy³a: 18 Kwi 2015

Sk±d: Nowy Dwór Gdañski

   

Wys³any: 2015-04-20, 22:11   

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie będę się stosować do waszych porad. :-D Czarne Indigo możesz mi wysłać link tego sklepu? :oops:
 

Adrienka  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Kwi 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-04-21, 16:16   

W sklepie internetowy kupuje siÄ™ tak samo jak w stacjonarnym.
_________________
Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą.
 

pisegal

User


ImiÄ™: Egalanteria

Do³±czy³: 23 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-23, 09:04   

Ubrania tylko w sklepie, pozostałe rzeczy w internecie.
 

Sabat

User


Do³±czy³: 13 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-13, 20:45   

Czasami mozna się skusić na internetowe zakupy, ale jeśli jest możliwość zwrotu :)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-05-13, 22:26   

Kupuj gdzie chcesz.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

plazzmag  

User



Do³±czy³: 19 Cze 2015

Sk±d: Malbork

   

Wys³any: 2015-06-24, 19:45   

Tylko i wyłącznie w sklepie...
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2015-06-25, 01:01   

Ja praktycznie kupuję tylko poprzez internet, wygodniej i prościej dla mnie...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

niz

User


Do³±czy³: 06 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-30, 11:45   

ja zawsze bardziej ufam sklepom stacjonarnym
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2015-07-02, 10:16   

Dla mnie nie ma różnicy. Oprócz tego, że na rzeczy zamawiane w sieci trzeba poczekać. Zakupy internetowe cenię jednak za to, że można kupić niemalże wszystko i to w konkurencyjnych cenach. Ostatnio kumplowi - wielbicielowi Chucka Norrisa kupiłam na ogłoszeniach książkę z serii joemoster a szukałam jej chyba we wszystkich antykwariatach w mieście.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-07-04, 16:28   

Internet jest w porządku jeśli chodzi o zakupy - trzeba jednak umieć szukać, by nie zaopatrzyć się w same ubrania typu Japan Style. NO i niestety, w internecie cena idzie też w parze z jakością, więc jeśli chcemy coś naprawdę fajnego, poczekajmy, przyoszczędźmy i wtedy kupmy.
 

feeve

User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-07-07, 14:57   

Ciekawe rzeczy znajduje się tak na prawdę w aukcjach z opcją licytacji, a nie kup teraz. Tam są pochowane prawdziwe smaczki za mega ceny. Tylko ciężko wygrać bo wiadomo, że jak cena dobra to dużo chętnych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com