Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

tom93

User


Doczy: 28 Lut 2010

   

Wysany: 2010-02-28, 17:47   gruby chłopak

Co Wy (dziewczyny) sądzicie o grubych chłopakach- np 170 cm wzrostu i wagi 95 kg, 16 lat
Np podchodzi do Ciebie taki chłopak, nie znajomy i zaczepia Cie prosząc o numer. Co robisz?? Jakie macie zdanie o takich osobach. Czy ma jakieś szanse?
Proszę o odpowiedzi.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Doczy: 10 Lip 2009

Skd: Mystic Falls

   

Wysany: 2010-02-28, 18:20   

Nie rzucaj tutaj przykładami ,bo i tak wiemy że chodzi ci o ciebie. I szczerze Ci powiem jeżeli trafisz na taką która nie owija w bawełnę to jej reakcja będzie prosta - spławi cię, są wyjątki ale tylko takie które nie chcą sprawiać Ci przykrości i zostaniesz ich co najwyżej kolegą i to takim z widzenia. Nie ma co się łudzić Tomaszu , nie licz na cud tylko zacznij o siebie dbać w końcu i się odchudzać a nie użalasz się nad sobą :-> Nie rozumiem po co te gdybania :kwasny:
_________________
___________________________
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Doczy: 14 Lip 2009

   

Wysany: 2010-02-28, 18:28   

I myślisz że dostaniesz numer jak podejdziesz do dziewczyny i poprosisz o numer ?
Mało realne kolego. Najpierw podejdź i zagadaj.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



Imię: Piotr

Wiek: 29

Doczy: 11 Lut 2009

   

Wysany: 2010-02-28, 18:33   

"Nie od razu Rzym zbudowano" krok po kroku i może ci się uda ( lecz większość dziewczyn ocenia całokształt po wyglądzie )
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-02-28, 18:53   

A ja myślę, że to prowokacja.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

tom93

User


Doczy: 28 Lut 2010

   

Wysany: 2010-02-28, 19:22   

Girtz napisa/a:

Nie rzucaj tutaj przykładami ,bo i tak wiemy że chodzi ci o ciebie. I szczerze Ci powiem jeżeli trafisz na taką która nie owija w bawełnę to jej reakcja będzie prosta - spławi cię, są wyjątki ale tylko takie które nie chcą sprawiać Ci przykrości i zostaniesz ich co najwyżej kolegą i to takim z widzenia. Nie ma co się łudzić Tomaszu , nie licz na cud tylko zacznij o siebie dbać w końcu i się odchudzać a nie użalasz się nad sobą :-> Nie rozumiem po co te gdybania :kwasny:


Chodzi o mnie i nie mówię że nie.


Nekes napisa/a:

I myślisz że dostaniesz numer jak podejdziesz do dziewczyny i poprosisz o numer ?
Mało realne kolego. Najpierw podejdź i zagadaj.


Wiem wiem... Ostatnio próbowałem zagadać (pomimo że myślałem jak to zrobić przez ponad tydzień... bo nie oszukując się jestem nieśmiały i niepewny siebie... ale co zrobić :()
zdąrzyłem powiedzieć tylko "możemy chwile pogadać" i nic więcej nie zdążyłem powiedzieć i powiedziała "nie" :|
No ale wiem że nie wystarczy zapytać o nr.

Szej-Hulud napisa/a:

A ja myślę, że to prowokacja.


Co masz na myśli pisząc prowokacja?? :o


PS. Prosiłbym o wypowiedzi przede wszystkim dziewczyny... :P
 

Kabitka17  

Mega wymiatacz


Imię: Monika

Wiek: 30

Doczya: 12 Gru 2009

Skd: T.... - czarnobyl :D

   

Wysany: 2010-02-28, 19:58   

Jeżeli podchodzi do mnie jakikolwiek nieznajomy chłopak to nigdy nie dam mu numeru od tak :P Niezależnie od tego czy jest mega ciachem, czy ma nadwagę bądź niedowagę. A czemu ? Bo nie znam człowieka poprostu.
A tak ogółem to nie kręca mnie grubi kolesie z prostej przyczyny - przy takim chłopaku wyglądałabym na jeszcze mniejszą dziewczynę niż w rzeczywistości jestem. Drobna i niska laska plus wyrośnięty koleś i to jeszcze z nadwagą - nie to nie dla mnie :P
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z ławki.



Doczya: 18 Pa 2009

Skd: Wroc³aw.

   

Wysany: 2010-02-28, 20:47   

tom93 napisa/a:

zdąrzyłem powiedzieć tylko "możemy chwile pogadać" i nic więcej nie zdążyłem powiedzieć i powiedziała "nie" :|


To o niej dobrze nie świadczy, węcz przeciwnie.
Nie kręcą mnie faceci z nadwagą, nie pociągają fizycznie. To oczywiście nie oznacza, że nie mogą być świetnymi kumplami, ale raczej nie o to Ci chodziło w temacie. Lubię jak ktoś o siebie dba, a nie siedzi zarastając tłuszczem.

tom93 napisa/a:

Np podchodzi do Ciebie taki chłopak, nie znajomy i zaczepia Cie prosząc o numer. Co robisz??


Nie daję numeru nieznajomemu, niezależnie od budowy ciała.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2010-02-28, 21:41   

endorfina napisa/a:

Nie daję numeru nieznajomemu, niezależnie od budowy ciała.


dokłądnie.
jeśli już ci się podoba, to nie tak prosto z mostu 'daj mi numer', bo to mało która na to pójdzie, tylko może warto by się zapoznać najpierw, coś o sobie się dowiedzieć, bo co z tego, że się podoba, no i tak dalej.
ale jeśli o budowe ciała chodzi, nie, nie pociągają mnie tacy.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Doczy: 14 Lip 2009

   

Wysany: 2010-02-28, 22:38   

zamiast siedzieć na forum idź pobiegaj po parku i zapisz się na siłownie :))
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2010-03-01, 08:35   

W moim przypadku wygląd nie ma większego znaczenia,więc jeśli dany mężczyzna urzekłby mnie swoich charakterem,stylem bycia tusza nie byłaby dużą przeszkodą.
Niemniej raczej nie zaakceptowałabym osoby,której tusza przeszkadza jednak nie robi żadnych kroków ,aby z tym walczyć.A wszystko sprowadza się do wiecznego niezadowolenia ze swojego ciała.
Tak jak wcześniej wypowiedziały się dziewczyny-nie daję obcym swojego numeru telefonu.
_________________
Drugs&hugs.
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Doczya: 05 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-01, 10:56   

Wyglad nie ma dla mnie wiekszego znaczenie ale powiem szczerze ze od wiekszosci grubych chlopakow z ktorymi mialam doczynienia zwyczajnie smierdzialo potem. Chlopak od ktorego smierdzi jest dla mnie od razu skreslony i nie ma tu znaczenia budowa ciala.
Mam bardzo dobrego kumpla ktory ma spora nadwage i jest wspanialym czlowiekiem.
Ma dziewczyne ktora tez jest troche przy kosci i sa ze soba szczesliwi.
Jesli juz uderzasz do dziewczyny to nie do anorektyczki bo gdybyscie byli para to dziwnie by to wygladalo.
Poza tym zadna szanujaca sie dziewczyna nie da Ci nr nie znajac Cie. Podchodzenie do kogos i mowienie "mozemy chwile pogadac" tez jak dla mnie jest dziwne bo tak to sie mowi do kogos znajomego z ktorym chce sie pogadac na osobnosci.
¯eby jakas dziewczyna dala Ci nr telefonu musi Cie najpierw lepiej poznac. Podejdz pogadaj ale na spontanie a nie rzucajac dziwnymi tekstami.
 

marcolee

User



Doczy: 10 Lut 2010

   

Wysany: 2010-03-01, 13:25   

A ile ma centymetrów Twój kolega.....? Pytam z ciekawości :-D
_________________

 

mars6669

User



Doczy: 02 Mar 2010

   

Wysany: 2010-03-03, 17:06   

Liczy się osobowość :-D
Kiedyś spodobał mi się taki jeden na warsztatach dziennikarskich
chyba ja tez mu wpadłam w oko :-)
Był trochę gruby, ale ja też nie mam figury modelki (i dobrze)
To była moja bratnia dusza :-)
Dałam mu swój nr telefonu, ale chyba coś przekręciłam :zalamany:
Teraz jak jest jakiś wyjazd ze szkoły to myślę, żę może go spotkam
Tak bym tego chciała :zalamany:
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2010-03-03, 17:26   

Znam chłopaków "miśków" i są wartościowymi, miłymi i wesołymi osobami :-) , dziewczyny się wręcz za nimi oglądają ;) .

Cytat:

Liczy się osobowość



Dokładnie :-)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com