Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-04, 13:51   

Cukierkowa napisa³/a:

Makabraa napisa³/a:

jednakże ludzie to ssaki.

i co w zwiazku z tym?

Cytat:

Ludzie powinni się rozmnażać, tak piszą od wielu wielu lat. Tak ma być. Tak powinno być.

nigdy nie zrozumiem ludzi ktorzy sprowadzaja cale zycie wspolczesnego czlowieka do czegos tak prymitywnego.

anyhow, z jednej strony sa homo ktorzy obnosza sie ze swoja orientacja a z drugiej kosciol katolicki, czyli ten najbardziej przeklamany,obludny, falszywy i pelen hipokryzji. szczerze, nie wiem co gorsze, chyba jedni warci drugich : )



Nie ważne. Nie zaakceptuję nigdy w pełni gejów i lesbijek. Ostatnie moje zdanie w tego typu rozmowach.... Po prostu tematy bez dna.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

mijati  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Kwi 2011

   

Wys³any: 2013-07-04, 16:17   

Ja homoseksualistow toleruje w 100% dopoki nie chca adoptowac dzieci i brac slubu koscielnego.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-07-04, 19:26   Re: Homoseksualizm okiem koÅ›cioÅ‚a

Juliusz Cezar napisa³/a:

jesteś gejem bądź lesbijką, fajnie, może masz szanse, po pierwszym stosunku z osobą tej samej płci czeka Cię piekło, szeol, męka wieczna, ogólnie nieciekawa wieczność z diabłami z widłami, jakby kotły nie były czymś wystarczającym :-P


I już po tym zdaniu widzę, że nie do końca wiesz o czym mówisz, lećmy dalej...

Juliusz Cezar napisa³/a:

to czemu w Biblii homoseksualizm jest potępiony?


No widzisz nie tylko ludziom się to nie podoba, Bogu też...

A tak na poważnie, to nie zaświtało Ci, że może jeśli jest potępiany to tak nie miało jednak być i jest coś nie tak z Tobą?

Juliusz Cezar napisa³/a:

Czy komuś przeskadza? Niszczy życie innych ludzi? Raczej nie :-P


Jejku i co z tego? Jak będziesz miał w klatce obok patologię to też nie będą Ci niszczyć życia, ale jednak lepiej jakby ich nie było, nie?

Juliusz Cezar napisa³/a:

To żałosna postawa ukazująca prostactwo i pozerstwo..


j.w.

Makabraa napisa³/a:

Wam się w dupach przewraca waćpanie ! Homoseksualizm powinien być dalej potępiany !


Dobrze gada, polać jej ;)

Juliusz Cezar napisa³/a:

kiedyś byłem naprawdę wierzący, ale teraz nie wierzę, że Bóg jest miłosierny...


Bo nie pozwala na jakieÅ› chore widzi mi siÄ™?

Juliusz Cezar napisa³/a:

A może to po prostu kościół leczy sobie kompleksy celibatu innym zakazującym współżycia?


No, a jakże inaczej.

Juliusz Cezar napisa³/a:

a czy mogłabyś podać proszę parę rozsądnych, obiektywnych argumentów dlaczego nie tolerujesz homoseksualizmu? ;-)


Ja mogę jedan podsunąć: bo nie chcę, aby moje/znajome/jakiekolwiek dzieci się na to patrzyły i brały z was przykład.
P.S.: Bo to jest obrzydliwe.

Juliusz Cezar napisa³/a:

A co gdybyś to Ty urodziła się jako homoseksualistka?


Nikt się taki nie rodzi, w genach też tego się nie dostaje.

Juliusz Cezar napisa³/a:

Nie płaczemy, chcemy jedynie normalnego życia, jakoś w innych krajach, gdzie homoseksualizm jest tolerowany nic złego się nie dzieje :-P


Pierdzielenie, wszędzie znajdzie się osoba, której się to nie podoba, cokolwiek mówi o tym prawo jeśli masz to na myśli.

Juliusz Cezar napisa³/a:

uwierz, że nie jestem popierdolony..


Odpowiem Twoimi cytatami:

Cytat:

Co sądzicie o malowaniu oczu przez chłopaków ? Czy chłopak może stosować kredkę, tusz, żeby przyciemnić oczy ?


Cytat:

Ale przeżyłem też, wiele innych, przez co zaczynam wątpić w swoją normalność :)


To nie są moje słowa, tylko Twoje ;)


WhosThere napisa³/a:

bardzo śmieszą mnie teksty typu "gej, który pełni funkcję kobiety w związku".



No tutaj masz full opcję, to działa w obie strony ;) Jednak nie chcę sobie tego wyobrażać.... brrr

DreamLiner napisa³/a:

Cytat:

Więc jeśli zwierzaki nie rodzą się homoseksualistami, to dlaczego ludzie mają się tacy rodzić?


Niektóre choroby atakują psy ale nie ludzi i odwrotnie, nie ma w tym nic nadzwyczajnego.


Choroby mówisz... Panie autorze, możesz się pan do tego odnieść... :-P

mijati napisa³/a:

Ja homoseksualistow toleruje w 100% dopoki nie chca [...] brac slubu
koscielnego.


Ten wątek mnie zaciekawił, możesz rozwinąć?


Co do tolerancji, to toleruję każdego z was bo to też człowiek, nie toleruję jedynie waszej orientacji. To też rozróżniajmy.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-04, 21:54   

Ja nie przepadam za homo, bo akcentują swoją inność. Uważają się nie tyle za normalnych, co normalniejszych od normalnych. A propo miłosierdzia bożego też mogłabym polemizować, ale raczej nie przy takim temacie. Homoseksualizm owszem jest nienaturalny, bo gdyby był, to tacy ludzie dojrzali płciowo mogliby przedłużyć gatunek. Skoro nie mogą, to znaczy, że są w jakiś sposób ułomni. Dla mnie to jest dosyć logiczne... Człowiek to istota inteligentna w przeciwieństwie do zwierząt, ale natury zwierzęcia się nie wyzbędzie do końca. Niestety!
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-04, 23:28   

Cytat:

Po pierwsze natura tak ułożyła ten świat, że tylko stosunek pomiędzy dwoma osobnikami odmiennej płci (mówię o rozmnażaniu płciowym) daje szanse stworzenia potomstwa.


Co za pajac . Wracaj do podstawówki bo rzygać się chce. Bo o rozmnażaniu się płciowym i bezpłciowym to małe dzieciaczki się uczą w podstawówce . Nawet w rozmnażaniu płciowym występuje Hermafrodytyzm.

Cytat:

Ja nie przepadam za homo, bo akcentują swoją inność


Czy znasz w 100% wszystkie osoby homoseksualne na tym świecie , że potrafisz powiedzieć coś takiego o nich wszystkich ?

Cytat:

Uważają się nie tyle za normalnych, co normalniejszych od normalnych


Oczywiście uważają się za bogów i rozwalą wasze piękne katolickie wartości . Każdy gej tak naprawdę to tajny agent NWO , który nienawidzi kościoła i chce zniszczyć jedyną słuszną religię i naszą Polszę :(((((
Tak naprawdę to sposób w jaki przedstawiasz homoseksualistów , nie różni się od tego co robiło NSDAP z żydami , również dopisywali oni im urojone cechy ( chcą zawładnąć światem i zniszczyć naród Niemiecki )

Cytat:

Homoseksualizm owszem jest nienaturalny, bo gdyby był, to tacy ludzie dojrzali płciowo mogliby przedłużyć gatunek


Osobniki niektórych gatunków małp na 40% osobników wykazują zachowania homoseksualne

Cytat:

Człowiek to istota inteligentna w przeciwieństwie do zwierząt


1.Człowiek jest zwierzęciem
2. Zwierzęta ( poza człowiekiem ) też posiadają inteligencję i to niektóre mogą się wykazać czasem większą inteligencją od ludzi .
3. Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj

Cytat:

100% dopoki nie chca adoptowac dzieci


Oczywiście , dziecku lepiej będzie w bidulu gdzie będzie maltretowane . Gdzie nie zazna uczucia od chłodnego personelu domu dziecka . Nie można dać dziecka człowiekowi ,który jest w stanie mu dać bezpieczeństwo , tylko dlatego , że spędza czas w łóżku z osobą tej samej płci
 

DreamLiner  

Wymiatacz

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Mar 2013

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2013-07-05, 09:24   

Cytat:

Choroby mówisz... Panie autorze, możesz się pan do tego odnieść... :-P


Wiem co sobie pomyślałeś. Jednak ja miałem na celu wzbogacenie jego wiedzy. Nie jestem biologiem ale chodzi w tym o jakieś białka chyba. Tak czy siak, bakterie atakujące psy nie zawsze mogą zaatakować ludzi, chyba że dojdzie do mutacji :hyhy:

Cytat:

bo nie chcę, aby moje/znajome/jakiekolwiek dzieci się na to patrzyły


Jak żyje to nie widziałem żeby 2 facetów czy 2 kobiety całowały się publicznie.
_________________
Wszechświat jest piękny.
Wystarczy spojrzeć w niebo
:oczami:
 

JULIIAA  

Stały User


ImiÄ™: Milena

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-05, 13:33   

Ja wręcz przeciwnie, byłam wielokrotnie świadkiem, jak dwie osoby tej samej płci, całowały się w miejscach publicznych,ale mniejsza z tym.
Mnie osobiście nie przeszkadzają osoby homoseksualne, ale uważam, że jest to choroba.Ludzie przebywając w społeczeństwie są różnie traktowani, często wpływa to negatywnie na zdrowie psychiczne młodego człowieka, który szuka akceptacji.Czasem może skończyć się to urojonym homoseksualizmem ( lub nawet gorzej).Geje czy lesbijki są potępiani przez Kościół, gdyż nie są zdolni do wypełniania głównych celów związków (małżeństw), które wyznaczył sam Bóg.
A adoptowanie dzieci to już przesada.Dziecko wychowane w takiej rodzinie będzie krytykowane przez społeczeństwo i to odbije się na jego psychice.Nigdy nie będzie "normalnie" wychowane,bo co ma dwie mamusie czy też dwóch tatusiów.Każdy z rodziców daje dziecku coś "od siebie" czego nie jest w stanie dać z osoba dwóch mężczyzn ( dwie kobiety)
_________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość. "
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-05, 15:57   

Cytat:

Oczywiście , dziecku lepiej będzie w bidulu gdzie będzie maltretowane . Gdzie nie zazna uczucia od chłodnego personelu domu dziecka .



Ekhm, czy pracowałeś kiedykolwiek w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej? Bo tak się składa, że mój mąż pracuje w cytuję "bidulu" (co to za określenie??) i praca tam nie ma nic wspólnego z tym co wyżej napisałeś. Kierujesz się dziwnym stereotypem - już sam fakt, że nazywasz taką placówkę "bidulem" wiele mówi o nastawieniu do tego typu instytucji. A prawda jest taka, że wychowawcy odwalają tam kawał niesamowicie dobrej roboty, a wychowankowie, którzy zbliżają się do 18mnastki martwią najbardziej tym, że będą musieli opuścić swój DOM, gdzie czują się nareszcie akceptowani (bo w takiej placówce poza sierotami są i dzieci rodziców bez praw).

Tematy tego typu są BEZSENSOWNE. Kościół zawsze będzie miał swoje stanowisko w tej sprawie i tyle. Skoro tyle trąbimy o tolerancji i akceptacji to zaakceptujmy w końcu fakt, że są na tym świecie osoby, które pewnych spraw NIGDY nie zaakceptują i NIGDY nie będą tolerancyjne w jakimś temacie. I nie oznacza to od razu, że te osoby/instytucje/stowarzyszenia/zgromadzenia zwał jak zwał są nagle czarną masą lub gorsze - bo takie uogólnianie to raz pójście na łatwiznę, dwa marny argument, gdy nabiera się wody w usta. Tyle z mojej strony w temacie, nie zamierzam dalej się w nim wypowiadać bo jest bezowocny, było takich tematów milion, nigdy nic z nich nie wynikło.

Jestem Katoliczką więc moja postawa co do homosi jest jasna. Tyle. Właściwie napisałam posta tylko dlatego, że zdenerwowała mnie ta generalizacja a propos POW.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-05, 17:07   

Cytat:

Ekhm, czy pracowałeś kiedykolwiek w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej? Bo tak się składa, że mój mąż pracuje w cytuję "bidulu" (co to za określenie??) i praca tam nie ma nic wspólnego z tym co wyżej napisałeś. Kierujesz się dziwnym stereotypem - już sam fakt, że nazywasz taką placówkę "bidulem" wiele mówi o nastawieniu do tego typu instytucji. A prawda jest taka, że wychowawcy odwalają tam kawał niesamowicie dobrej roboty, a wychowankowie, którzy zbliżają się do 18mnastki martwią najbardziej tym, że będą musieli opuścić swój DOM, gdzie czują się nareszcie akceptowani (bo w takiej placówce poza sierotami są i dzieci rodziców bez praw).


Piszę to co usłyszałem w mediach , widać sprawy mogą wyglądać trochę inaczej .

Cytat:

Kościół zawsze będzie miał swoje stanowisko w tej sprawie i tyle. Skoro tyle trąbimy o tolerancji i akceptacji to zaakceptujmy w końcu fakt, że są na tym świecie osoby, które pewnych spraw NIGDY nie zaakceptują i NIGDY nie będą tolerancyjne w jakimś temacie. I nie oznacza to od razu, że te osoby/instytucje/stowarzyszenia/zgromadzenia zwał jak zwał są nagle czarną masą lub gorsze


To co napisałaś jest oburzające . Hitler był antysemitą , może jego też ludzie powinni tolerować w końcu tak mało ludzi umarło w obozach koncentracyjnych .Nie będę wspomniał już o tym ile razy kościół katolickim promował antysemityzm . Po prostu nie ma tolerancji dla osób nietolerancyjnych . Nie ma wolności dla wrogów wolności .
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-05, 17:19   

A jednak odpisałam ;D. Ale sprostowanie jest potrzebne.

Cytat:

To co napisałaś jest oburzające .



OburzajÄ…ce? Nie sÄ…dzÄ™.

Nie egzaltuj się tak i przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Nigdzie nie wspomniałam, że JA jestem tolerancyjna. Zwróciłam się jedynie do osób, które się za takowe uważają. Napisałam:

Cytat:

Skoro tyle trąbimy o tolerancji i akceptacji to zaakceptujmy w końcu fakt, że są na tym świecie osoby, które pewnych spraw NIGDY nie zaakceptują i NIGDY nie będą tolerancyjne w jakimś temacie.



Chciałam zwrócić uwagę, że rządzi nami hipokryzja. Skro jesteśmy niby "tak tolerancyjni" to tolerujmy tych, którzy czegoś nigdy tolerować nie będą, albo nie udawajmy, że jesteśmy tolerancyjni.

Ja np. nie jestem tolerancyjna. I nie akceptuję masy spraw. Np. przytoczonego Hitlera ;) . Mówisz:

Cytat:

Hitler był antysemitą , może jego też ludzie powinni tolerować w końcu tak mało ludzi umarło w obozach koncentracyjnych .Nie będę wspomniał już o tym ile razy kościół katolickim promował antysemityzm . Po prostu nie ma tolerancji dla osób nietolerancyjnych . Nie ma wolności dla wrogów wolności .



Powiem Ci szczerze, nie za bardzo Cię rozumiem. Ja nie jestem tolerancyjna. Ty, wynika z Twojego oburzenia, jesteś. Ale wynika też z tego postu, że właśnie jesteś przeciwny np. Hitlerowi. Czyli tak jak ja - nie jesteś tolerancyjny. Nie wiem, po co to przytaczasz, bo to się nie klei sprawy :D.

Cytat:

nie ma tolerancji dla osób nietolerancyjnych



Ok, nie musisz mnie tolerować ,ale kto w takim razie jest, hm, "lepszy" - osoba która szczerze mówi, że jest nietolerancyjna dla niektórych spraw - jej tylko znanych - czy osoba, która ze wszyyystkimi się zawsze będzie zgadzać i wszystkich akceptować bo... bo właśnie co? Bo tak dziś trzeba, czy co? Kapujesz, co chciałam powiedzieć? Bądźmy sobie kim chcemy, ale jeśli już ktoś uważa się za osobę tolerancyjną to niech toleruje fakt, że istnieją osoby nietolerancyjne.
Dlatego uważam, że temat np. o homosiach jest bez sensu, bo i tak nikt nikogo nie przekona a osoby nietolerancyjne mają prawo takie być - o to mi też chodziło, gdy pisałam, aby nie oczerniać osób nietolerancyjnych.

Szczerze, to nie zrozumiałam Twojego oburzenia :-D , musiałam kilka razy Twój post czytać. Ale być może mój post był po prostu zbyt zakręcony, wybacz.

Wyjaśniłam co trzeba. Z mojej strony kończę dyskusję (akurat tą), bo nie widzę w niej sensu, a i nie chcę wyjść na hipokrytkę (bo już wcześniej pisałam, że wypowiem się raz i kropka). Jak pisałam, odezwałam się bo nie mogłam milczeć, gdy pisało się nieprawdę o pracownikach POW. Co do spraw tolerancji to też wyjaśniłam, jak ja to widzę - a sama jestem nietolerancyjna i nigdy nie zaakceptuję pewnych spraw. Jeśli natomiast ktoś uważa się za osobę tolerancyjną ok, ale niech nie usiłuje na siłę przekonywać kogoś do bycia tolerancyjnym we wszystkich aspektach życia, a po prostu niech będzie dalej tolerancyjny i zaakceptuje nietolerancje innych. Oszczędziłoby to wszystkim wielu nerwów i mnogości tematów na forach ;) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-05, 17:55   

Cytat:

Chciałam zwrócić uwagę, że rządzi nami hipokryzja. Skro jesteśmy niby "tak tolerancyjni" to tolerujmy tych, którzy czegoś nigdy tolerować nie będą, albo nie udawajmy, że jesteśmy tolerancyjni.


To wygląda trochę inaczej . Czy zabicie mordercy to morderstwo ? Nie to jest sprawiedliwość .
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-05, 17:58   

Cytat:

Czy zabicie mordercy to morderstwo ? Nie to jest sprawiedliwość .



Zależy od punktu widzenia ;) . Amen. Mam nadzieję, że już wiesz, o co mi chodziło.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-07-05, 19:22   

Rhagar14 napisa³/a:

Wracaj do podstawówki bo [...]


Standardowy tekst hejtera :znudzony:

DreamLiner napisa³/a:

Cytat:

bo nie chcę, aby moje/znajome/jakiekolwiek dzieci się na to patrzyły


Jak żyje to nie widziałem żeby 2 facetów czy 2 kobiety całowały się publicznie.



A ja jako małe dziecko widziałem jak się całuje dwóch facetów i było tam dużo ludzi, a najwięcej dzieci. (jeszcze do końca nie wiedziałem o co chodzi z tym homo) Od razu sobie pomyślałem wtedy, że oni są jacyś nienormalni.
 

DreamLiner  

Wymiatacz

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Mar 2013

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2013-07-05, 20:31   

Cytat:

A ja jako małe dziecko widziałem jak się całuje dwóch facetów


I co dzisiaj jesteÅ› homo albo bi?
_________________
Wszechświat jest piękny.
Wystarczy spojrzeć w niebo
:oczami:
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-07-05, 21:22   

DreamLiner napisa³/a:

Cytat:

A ja jako małe dziecko widziałem jak się całuje dwóch facetów


I co dzisiaj jesteÅ› homo albo bi?



Nie rozumiem do czego zmierzasz... A tobie taki widok siÄ™ podoba? :luka:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com