Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-20, 16:29   

Geje i lesbijki... niech se robią co chcą. Jak im to pasuje, to co my mamy do tego? Ważne, żeby oni byli szczęśliwi nikogo tym nie krzywdząc.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 16:31   

lusia napisa³/a:

żeby oni byli szczęśliwi nikogo tym nie krzywdząc.



dziecko mające dwie mamusie albo dwóch tatusiów jest skrzywdzone ....
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 16:38   

kasiaaa napisa³/a:


dziecko mające dwie mamusie albo dwóch tatusiów jest skrzywdzone ....



Ten dział nie jest o adopcji ... jeżeli taki związek nie chce adoptować dziecka, tylko sobie razem żyć - to ja nie mam nic przeciwko niemu ...

Oczywiście nie jestem za tym żeby mogli mieć dzieci ...
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 16:48   

vialink napisa³/a:

Ten dział nie jest o adopcji ... jeżeli taki związek nie chce adoptować dziecka, tylko sobie razem żyć - to ja nie mam nic przeciwko niemu ...

Oczywiście nie jestem za tym żeby mogli mieć dzieci ...




jedno wiąże się z drugim ... nie możemy pokazać że takie zachowania są normalne ...bo nie są ;d
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Smalltownboy  

User


Do³±czy³: 01 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-20, 18:03   

Smerf666 napisa³/a:

Smalltownboy napisa³/a:

Idąc katolickim torem myślenia można powiedzieć, że celibat też jest zboczeniem, bo jest sprzeczny z naturą.



¯al.pl... W Bibli ani w żadnym przykazaniu nie jest napisane że posiadanie potomstwa jest obowiązkiem chrześcijanina czy katolika...

A wracajac do tematu moim zdaniem każdy ma prawo mieć swój pogląd w tej sprawie. Ale Homoseksualiści żle interpretują wyraz tolerancja nie oznacza że oni mogą organizowac swoje słynne kolorowe parady w centrach miast czy mieć prawo do małżeństwa, adopcji dzieci( Przecież osoba samotna może wystąpić o adopcje dziecka a osobą homoseksualnym chodzi tylko zazwyczaj o to żeby podczas procedury adopcyjnej móc się pochawilć że jest się gejem..) czy powszechna akceptacja. Czegoś co jest skrajną mniejszością, a pojedyńcze takie jednostki nie mogą wyznaczać jakie poglądy ma społeczeństwo i twierdzić kaźdy głos sprzeciwu to faszyzm. Takie działania to nie tolerancja tylko zbyt gigantyczna poprawność polityczna, która prowadzi do tego że takie osoby o tej orientacji mają można powiedzieć przywileje a nie są równe z resztą społeczeństwa(Na przykład Hollandia). Tolerancją jest to że homoseksualiści w Polsce nie idą do więżienia za swoją orientacja, tak jak w wielu krajach świata, mogą swobodnie wypowiadać się na ten temat czy zakładać organizacje....




Natomiast katolicy mogą bezkarnie blokować drogi w procesjach. Kolejne blokady już w najbliższy czwartek. Ot, moralność Kalego. Do więzienia inaczej myślących od "większości" katolickiej. Specjalnie w cudzysłowie, bo to nie jest żadna większość. wysokie procenty są ochrzczonych (ja też jestem ochrzczony) co wcale nie oznacza poglądów rodem ze średniowiecza przedstawianych przed przedmówcę. Czy wam się to podoba, czy nie, jesteśmy w cywilizacji zachodniej, a te kultury (USA, UE) na pewno nie będą niczego zakazywać, a wręcz przeciwnie. Zakazy i więzienia, o jakich kolega pisze, występują u dzikusów, czyli niektóre kraje arabskie, azjatyckie, afrykańskie. I jeszcze jedna korelacja. Gdzie jest największa bieda? Tam gdzie największa religijność, zabobon i zacofanie. Wyciągnijcie lekcje z tego. Kraje zachodu, w większości protestanckie bądź ateistyczne są daleko w przodzie z rozwojem cywilizacyjnym od islamu, buddyzmu czy katolicyzmu.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-20, 18:52   

To temat o homoseksualiźmie, nie o adopcji dziecka przez takie pary. A więc w związku z tym ja nie mam nic przeciwko takim parom. Bo każdy ma prawo do wyznawania własnych poglądów i jeśli naprawdę 2 osoby tej samej płci się kochają, to dlaczego nie mają być razem? To nie ich wina, że już mają taki pociąg, poprostu przychodzi to samo. A dlaczego budzi to niesmak?? Bo od wieki wieków, zapisane w Bibli, że kobieta musi byc z mężczyzną, bo to oni mogą płodzić dzieci. Tak się przyjęło i wielu uważa to za "święte", a przecież mogłoby być inaczej... Tak samo jak to, że seks tylko po ślubie... A teraz coraz więcej osób już nie zwraca na to uwagi... To dlaczego przyczepia się do homoseksualistów? Bo są inni? Wcale nie, to też normalni ludzie i też chcą kochać, a że nie czują pociągu do płci przeciwnej, to nie ich wina. Tak już jest i będzie. Każdy ma prawo do miłości, nieważne kogo. Takie jest moje zdanie.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 19:00   

blondix22 napisa³/a:

Każdy ma prawo do miłości, nieważne kogo.



Dokładnie ... jestem pewien, że nie ma osoby, która nie chciał by mieć osoby którą pokocha, i która odwzajemni to uczucie. Jeżeli kobieta nie czuje pociągu do mężczyzn ... to znaczy, że do końca życia ma być sama?
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-20, 19:03   

vialink napisa³/a:

Jeżeli kobieta nie czuje pociągu do mężczyzn ... to znaczy, że do końca życia ma być sama?



Właśnie! Oczywiście, że nie, bo jeśli spotka kobietę, która również ją pokocha, to niech będą razem!
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:21   

blondix22 napisa³/a:

Jeżeli kobieta nie czuje pociągu do mężczyzn



o pociągu kobiety do mężczyzny lub odwrotnie decydują hormony. Cała miłość to hormony. Więc skoro kobieta czuje pociąg do kobiety to coś z tymi hormonami coś nie tak. coś się w tym organizmie pochrzaniło. Bo sąd choroby takie jak np zoofilia, autyzm, czy chociaż down xD i nie mówcie tekstów typu " oh ah dajmy ludziom kochać" " miłość trzeba chronić" to to żałosne ;D miłość to hormony ;D owszem wierze w nią ale jedno zaprzecza drugiemu


a i sÄ… faceci którzy uważajÄ… siÄ™ za kobiety i siÄ™ za nie przebierajÄ… itp itd tak samo jest z kobietami. jest to pewna odmiana homoseksualizmu. I czy wedÅ‚ug was to też normalne ? facet w spódniczce ze szminkÄ… na ustach obÅ›ciskujÄ…cy siÄ™ z drugim facetem ... albo baba z wÄ…sami idÄ…ca za rÄ…czkÄ™ z drugÄ…. Czy to waszym zdaniem norma ? „bo przecież to wielka miÅ‚ość” oh kochani trzeba odróżnić miÅ‚ość od patologii ;D

prosze o nie zjedzenie mnie.
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Ostatnio zmieniony przez kasiaaa 2008-05-20, 20:29, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:27   

kasiaaa napisa³/a:

rosze o nie zjedzenie mnie.


no .. ewentualnie .... darujemy jej ?? Ale kanibali chyba na forum nie mamy.

--

kasiaaa napisa³/a:

o pociągu kobiety do mężczyzny lub odwrotnie decydują hormony.



To one nie mogą decydować o pociągu kobiety do kobiety ?
Nie rozumie tylko tego, dlaczego uważasz takich ludzi za chorych ...
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:31   

vialink napisa³/a:

kasiaaa napisał/a:
o pociągu kobiety do mężczyzny lub odwrotnie decydują hormony.



To one nie mogą decydować o pociągu kobiety do kobiety ?




Vialink zadawaj mądre pytania ... oczywiście ze decydują ... przeczytaj jeszcze raz mój post
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:32   

Cytat:

Vialink zadawaj mÄ…dre pytania


To było pytanie retoryczne ... mogłaś zostawić bez odpowiedzi :evil:

A ja co miałem napisać już napisałem :-P
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:38   

vialink napisa³/a:

Cytat:
Vialink zadawaj mÄ…dre pytania

To było pytanie retoryczne ... mogłaś zostawić bez odpowiedzi



oj Vialink ja rozumiem ze jesteś adminem ;D ale pytania retoryczne to są na przesłuchaniu ... a poza tym mnie nauczyli ze jak ktoś mnie o coś pyta to grzeczność wymaga odpowiedzi ;D
:mrgreen:
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:39   

kasiaaa napisa³/a:

oj Vialink ja rozumiem ze jesteÅ› adminem



ee ... a co to ma do rzeczy ? :-P
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:41   

vialink napisa³/a:

kasiaaa napisał/a:
oj Vialink ja rozumiem ze jesteÅ› adminem



ee ... a co to ma do rzeczy ?




to, że "admin myśli ze zawsze ma racje" xD
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com