Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:45   

kasiaaa napisa³/a:

to, że "admin myśli ze zawsze ma racje" xD



To nie ten temat :-P i o ile pamiętam napisałaś to samo tylko, że o moderatorach ...
więc kotku nie wyciągaj mi tamtego tematu, bo tam to były żarty :-P
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:49   

vialink napisa³/a:

To nie ten temat i o ile pamiętam napisałaś to samo tylko, że o moderatorach ...
więc kotku nie wyciągaj mi tamtego tematu, bo tam to były żarty



Misiaczku ;D wiem ze to było na zarty ;D to też jest pół żartem pół serio ;D ;**
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-20, 21:51   

kasiaaa napisa³/a:

lusia napisa³/a:

żeby oni byli szczęśliwi nikogo tym nie krzywdząc.



dziecko mające dwie mamusie albo dwóch tatusiów jest skrzywdzone ....



Skąd wiesz? Byłaś kiedyś w takiej sytuacji? jeśli dzieciak został adoptowany, to może mówić do lesbijek ciociu, albo do wychowujących je gejów "wujku". Jeśli zaś jedna z lesbijek jest jego biologiczna matka, co się czasem zdarza, to tej drugiej nie traktuje przecież jako mamę.
Ja nie mam nic przeciwko.
Ale fakt, to nie tu jest miejsce na dyskusje na temat adopcji. Wiec sie zamykam już.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-05-20, 21:55   

Smalltownboy napisa³/a:

Smerf666 napisa³/a:

Smalltownboy napisa³/a:

Idąc katolickim torem myślenia można powiedzieć, że celibat też jest zboczeniem, bo jest sprzeczny z naturą.



¯al.pl... W Bibli ani w żadnym przykazaniu nie jest napisane że posiadanie potomstwa jest obowiązkiem chrześcijanina czy katolika...

A wracajac do tematu moim zdaniem każdy ma prawo mieć swój pogląd w tej sprawie. Ale Homoseksualiści żle interpretują wyraz tolerancja nie oznacza że oni mogą organizowac swoje słynne kolorowe parady w centrach miast czy mieć prawo do małżeństwa, adopcji dzieci( Przecież osoba samotna może wystąpić o adopcje dziecka a osobą homoseksualnym chodzi tylko zazwyczaj o to żeby podczas procedury adopcyjnej móc się pochawilć że jest się gejem..) czy powszechna akceptacja. Czegoś co jest skrajną mniejszością, a pojedyńcze takie jednostki nie mogą wyznaczać jakie poglądy ma społeczeństwo i twierdzić kaźdy głos sprzeciwu to faszyzm. Takie działania to nie tolerancja tylko zbyt gigantyczna poprawność polityczna, która prowadzi do tego że takie osoby o tej orientacji mają można powiedzieć przywileje a nie są równe z resztą społeczeństwa(Na przykład Hollandia). Tolerancją jest to że homoseksualiści w Polsce nie idą do więżienia za swoją orientacja, tak jak w wielu krajach świata, mogą swobodnie wypowiadać się na ten temat czy zakładać organizacje....




Natomiast katolicy mogą bezkarnie blokować drogi w procesjach. Kolejne blokady już w najbliższy czwartek. Ot, moralność Kalego. Do więzienia inaczej myślących od "większości" katolickiej. Specjalnie w cudzysłowie, bo to nie jest żadna większość. wysokie procenty są ochrzczonych (ja też jestem ochrzczony) co wcale nie oznacza poglądów rodem ze średniowiecza przedstawianych przed przedmówcę. Czy wam się to podoba, czy nie, jesteśmy w cywilizacji zachodniej, a te kultury (USA, UE) na pewno nie będą niczego zakazywać, a wręcz przeciwnie. Zakazy i więzienia, o jakich kolega pisze, występują u dzikusów, czyli niektóre kraje arabskie, azjatyckie, afrykańskie. I jeszcze jedna korelacja. Gdzie jest największa bieda? Tam gdzie największa religijność, zabobon i zacofanie. Wyciągnijcie lekcje z tego. Kraje zachodu, w większości protestanckie bądź ateistyczne są daleko w przodzie z rozwojem cywilizacyjnym od islamu, buddyzmu czy katolicyzmu.



Kolego jakie ty masz wypaczone poglądy to nie religia świadczy o rozwoju danego kraju. np. Arabia Saudyjska czy Dubaj są bogate dzięki ropie naftowej i rozsądnej polityce. Pomimo że jest tam islam bo religia nie ma żadnego wpływu na rozwój państwa tylko polityka.Pozatym nie na pisałem mam średniowieczne poglądy i nie jestem za tym by innych poglądach wrzucać do więzień Młocie. Nauczy się czytać pachołku a nie na mnie plujesz bo żle zinterpretowałeś mojego posta. Zresztą nie będe zniżał się do twojego poziomu. Teraz to totalnie nie wiem czy ta wasza piękna tolerancja ma sens jak co kolwiek się napisze inaczej niż się myśli homoseksualista czy ateista to już pluje. I się dziwicie że żaden rząd do tej pory nie poparł waszej sprawy.


nie obrażaj użytkowników
-kasiaaa
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 21:57   

Spokojnie ... każdy na prawo do wyrażania swoich opinii. Byle by nie obrażać innych.
 

Smalltownboy  

User


Do³±czy³: 01 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-20, 22:21   

Smerf666 napisa³/a:



Kolego jakie ty masz wypaczone poglądy to nie religia świadczy o rozwoju danego kraju. np. Arabia Saudyjska czy Dubaj są bogate dzięki ropie naftowej i rozsądnej polityce. Pomimo że jest tam islam bo religia nie ma żadnego wpływu na rozwój państwa tylko polityka.Pozatym nie na pisałem mam średniowieczne poglądy i nie jestem za tym by innych poglądach wrzucać do więzień Młocie. Nauczy się czytać pachołku a nie na mnie plujesz bo żle zinterpretowałeś mojego posta. Zresztą nie będe zniżał się do twojego poziomu. Teraz to totalnie nie wiem czy ta wasza piękna tolerancja ma sens jak co kolwiek się napisze inaczej niż się myśli homoseksualista czy ateista to już pluje. I się dziwicie że żaden rząd do tej pory nie poparł waszej sprawy.



Moherze, won do kruchty nauczać podobnych sobie! Arabia Saudyjska i inne naftowe kraje są wyjątkiem, ale popatrz na zwykłych ludzi tam żyjących, są bardzo biedni z wyjątkiem szejków naftowych. W republikach bananowych też 5% ludzi jest bardzo bogata, a reszta ledwo wiąże koniec z końcem.
To czy ty tolerujesz czy nie, g.no mnie interesuje, bo co najwyżej możesz popluć na forum i tyle. A czasy są takie, że liberalizm i tolerancja będą dominować; w społeczeństwach bogatych i nowoczesnych poglądy jakie reprezentujesz są tak skrajne i marginalne, że można to porównać do naszego Korwina - Mikke. 2% poparcia. A Polska póki wcześniej otworzy się na zachód ze wszystkim, tym szybciej zapanuje u nas normalność, dobra praca, życie na poziomie. A jeśli zwycięży opcja moherowa, kraj zginie śmiercią naturalną z powodu bankructwa. Młodzi wyjadą do normalnych państw, a pozostali zbankrutują. No bo kto zapracuje na bandę urzędasów i moherów?
Czemu mnie nazywasz ateistą? Bo napisałem, że przestałem być katolikiem? Czyżby odruch Pawłowa, że kościół katolicki = Bóg?
Jak to religia nie ma wpływu na politykę? A krzyki o katolicką preambułę w Konstytucji, a zakaz handlu w niedziele, a zakaz aborcji, a modły w sejmie o deszcz, a zawierzenie sejmu matce boskiej trybunalskiej, a religia na świadectwie szkoły państwowej, a symbole jedynie słusznej religii w urzędach, a poświęcanie każdej świeckiej budowli przed otwarciem/uruchomieniem itd. itp. to oczywiście nie mające nic wspólnego z religią wydarzenia polityczne.
I jeszcze jedno, piszesz, że w biblii nie jest napisane, że to czy tamto. A od kiedy biblia ma decydować o życiu wszystkich ludzi w systemie państwowym? Przecież Polska to nie Watykan?

http://upload.wikimedia.o...uality_laws.png

Ta mapa przedstawia kraje, w których homoseksualizm jest penalizowany, jak również te, gdzie są małżeństwa gejowskie. Jak widać, takie potęgi gospodarcze, naukowe, techniczne jak Etiopia, Sudan, Somalia, Algieria, Bangladesz, Afganistan, Indie i inne karzą za tę skłonność nawet śmiercią. Im kraj biedniejszy np. Kanada, USA, Australia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania tym większe przyzwolenie na "zboczenia".



"....Ale Homoseksualiści żle interpretują wyraz tolerancja nie oznacza że oni mogą organizowac swoje słynne kolorowe parady w centrach miast czy mieć prawo do małżeństwa...." - A kim, że ty jesteś, że masz prawo decydować, co inny, wolny człowiek ma robić, a czego ma nie robić? Masz monopol na prawdę objawioną? W czym taka parada jest gorsza/lepsza od parady dewotek w procesjach? (ani jedno ani drugie mnie ani ziębi ani grzeje) Czy ja bronię dewotkom spacerować dookoła gipsowej figurki i oddawania jej czci? A niech łażą nawet 24 godziny na dobę. Czemu więc jednej grupie społecznej chciałbyś ograniczać prawa, a innej nie? Z czego to wynika? Tylko mi nie pisz o biblii, bo nie jesteśmy państwem wyznaniowym.

PISZ TAK BY NIE OBRA¯AÆ INNYCH! TO ¯E KTO¦ MA INNE ZNADNIE NI¯ TY NIE OZNACZA ¯E NIE MA RACJI. PRZEGL¡DAJ DWA RAZY SWOJE POSTY ZANIM POSTANOWISSZ PO KIM¦ POJECHAÆ ... CHYBA ¯A CHCESZ ¯EBY WLEPIÆ CI OSTRZEZENIE...
„Moherze, won do kruchty nauczać podobnych sobie” – nie wnikam w Twój wiek i poziom ale takie teksty to w przedszkolu … - kasiaaa

Tak tak, natomiast zwracanie się do mnie młocie i pachołku nie spotkało się z reakcją moderatorki, która o dziwo ma podobne poglądy co krytykowana osoba.

Ok sam chciałeś ... masz ostrzeżenie ... tylko tak dalej a wylecisz.- kasiaaa
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-21, 18:14   

Smalltownboy napisa³/a:

Tak tak, natomiast zwracanie się do mnie młocie i pachołku nie spotkało się z reakcją moderatorki, która o dziwo ma podobne poglądy co krytykowana osoba.



Tak się składa, że spotkało się z moją rekcją. Nie chciałem od razu wlepiać ostrzeżenia. Napisałem wiadomość aby nie obrażać. Należało powstrzymać nerwy. To tylko dyskusja a nie wojna :!: :evil:
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-21, 18:37   

Cytat:

dziecko mające dwie mamusie albo dwóch tatusiów jest skrzywdzone ....

ta?? nie sądze.... zapytaj dzieciaka z domu dziecka który nie ma wcale juz rodziców.. albo jakichś meneli... czy wolałoby miec ich wiecej czy wcale..



Co do ogólnego tematu to dla mnie geje i lezbijki są spoko... geje nawet fajnie wyglądaja razem;d mm xD no lezbijki moze troche mnie brzydza jak sie całuja itp , ale to zupełnie normalne osoby :) I ludzie którzy mówia ,że powinno się tempic takie związki maja nie heloł coś z głową... bo niestety nie kazdego musi kręcic odmienna płec.. jak juz włanie nie kręci to co ma nie miec sie prawa do miłości bo komuś sie to nie podoba <lol> ? ;p
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-21, 18:50   

Cytat:

ta?? nie sądze.... zapytaj dzieciaka z domu dziecka który nie ma wcale juz rodziców.. albo jakichś meneli... czy wolałoby miec ich wiecej czy wcale..



Dziecko, które potrafiło by Ci odpowiedzieć na takie pytanie, było by już na tyle dojrzałe i miało własne zdanie na ten temat, że chyba by go nie zmieniło.

A pomyśl co gdy homoseksualiści adoptują małe dziecko, które oni wychowają. Takie dziecko uzna, że jeżeli ma 2 mamusie, to własnie tak powinno być, i samo będzie miało takie poglądy.
Ja oczywiście nie mam nic do osób, które mają pociąg go płci przeciwnej(sam taką znam).
Bo jeżeli chcą być razem - oczywiście. Ale nie muszą nikomu narzucać swoich upodobań.
Bo moim zdaniem najlepsze jest to co naturalne ... a natura stworzyła mężczyznę i kobietę .... to tyle
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-21, 18:56   

vialink napisa³/a:

A pomyśl co gdy homoseksualiści adoptują małe dziecko, które oni wychowają. Takie dziecko uzna, że jeżeli ma 2 mamusie, to własnie tak powinno być, i samo będzie miało takie poglądy.
Ja oczywiście nie mam nic do osób, które mają pociąg go płci przeciwnej(sam taką znam).
Bo jeżeli chcą być razem - oczywiście. Ale nie muszą nikomu narzucać swoich upodobań.
Bo moim zdaniem najlepsze jest to co naturalne ... a natura stworzyła mężczyznę i kobietę .... to tyle

No ja myśle ,że gdbym była homo to bym powiedziała dziecku ,że normalnie w życiu jest kobieta i męzczyzna... z wiekiem wyjaśniłabym oco chodzi... a to ono samo by wybrało jak chce ułozyc swoje życie... zreszta to mało realne ,że dziecko tez postąpi tak jak rodzic... bo chyba samo bedzie wiedziało co go pociąga... i jezeli nawet w głowie będzie taka myśl zeby byc jak rodzice z osoba tej samej płci to jak nie bedzie go pociągać to i tak nic z tego :)
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-15, 19:04   

Harder_Girl napisa³/a:

Cytat:
dziecko mające dwie mamusie albo dwóch tatusiów jest skrzywdzone ....

ta?? nie sądze.... zapytaj dzieciaka z domu dziecka który nie ma wcale juz rodziców.. albo jakichś meneli... czy wolałoby miec ich wiecej czy wcale..



po pierwsze teraz rząd i nasze państwo zaczyna likwidować domy dziecka a twoirzyć rodzinne domy dziecka;)
czyli wszystkie dzieciaki pójdą do rodzin zastępczych;) zadowpodowych a to tak jak w rodzinie nie w bidulu ;)
więc owy problem żeśmy na chwile obecną rozwiązali ;)

co do seksualizmu- jak wiele osób zarzuca nam iż polska pod tym względem jest zacfana do innych krajów :) takie kiedyś wyróżnialiśmy się tolerancją prawną w tym względzie:) gdyż nasz kraj był nieliczny ktorego prawo nie karało za homoseksualizm. (Kodeks karny przewidywał tylko kare za przymuszanie do homoseksualizmu - jak forme sutenerstwa)
W III Rzeczy za art 147 Kodeksu Karnego (homoseksualizm) zostało pomordowanych bądz też zamknietych w obozach pracy wielu ludzi męzczyzn:)
bo kobiety w tym aspekcie wiele lat uważali iż są aseksualne i bierne w tej sferze a natomiat facet ma tylko takie potrzeby- seksu:)

co do teraźniejszości - Homoseksualizm nie jest choroba bo został oficjalnie wylączony ze światowej listy chorób (to w latach 70 byłoo??????)
a co do toleracji hmm myśle że zdobywają powoli swoje prawa :) nie przeszkadzają mi tylko jedno mnie drażni że robią takie halo wokół swych preferencji seksualnej:)
Nie chcą przyjać ich krew - to rzucają do telewizji oskarżenie o dyskryminacje itp itd;)

A co do ślubów takich par:) sądze iż to kwestia czasu jak będa one zalegalizowane ;)
światopogląd naszego i społeczeństa ulega zmianie co za tym idzie prawo równiez zaczyna być liberalne ;)
adopcja dzieci? jestem przeciwna ale wiem iż to również kiedyś nastąpi ;)
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-20, 00:18   

Ja nie mam nic do takich związków, każdy sam ma prawo decydować o sobie.
Jeżeli osoby tej samej płci się kochają, to czemu miałyby ze sobą nie być?
[pytanie retoryczne oczywiście].

buziak napisa³/a:

Nie chcą przyjać ich krew - to rzucają do telewizji oskarżenie o dyskryminacje itp itd;)


Nie przypominam sobie, aby tak było, ale też bym się oburzyła. Przecież ich krew nie jest ani inna, ani jakaś zakażona, ażeby nie można było jej przyjąć ;].
Dlatego nie zdziwiłabym się, jakby ktoś zrobił z tego aferę ^^.
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-20, 00:27   

http://www.pardon.pl/arty...e_potepia_gejow



Tyle tylko powiem:)
_________________
JakbyNikt LoVV
 

martens73  

Stały User

By ocalić czułość



ImiÄ™: Martyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 16:26   

jak dla mnie homosesualizm choroba nie jest... nie mam jakiegos jednotorowego myslenia na ten temat... Byle by nikomu nie wadzili i tyle :)
_________________
"...a oni na to
wypchaj sie
dosc mamy ludzi"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 17:30   

Homoseksualizm to rzecz, której nienawidzę. Nie rozumiem tych ludzi, ośmieszają się tylko i nic więcej.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com