Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Leonida  

User


Wiek: 28

Doczya: 19 Lut 2016

   

Wysany: 2016-02-19, 10:31   

Mnie na tę chwilę wystarczyłoby ok. 3 tys.,no ale niestety tyle nie zarabiam na razie.
 

bartek80

User


Doczy: 26 Lut 2016

   

Wysany: 2016-02-28, 16:29   

Leonida napisa/a:

Mnie na tę chwilę wystarczyłoby ok. 3 tys.,no ale niestety tyle nie zarabiam na razie.


No, mnie też by to wystarczyło :D A na razie muszę się zadowolić tym co mam, czyli minimum (1850 brutto)
_________________
"Cogito ergo sum" Budowa domów Firma budowlana - Śląsk
 

Irydak

User


Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2016

   

Wysany: 2016-03-29, 11:27   

Źle nie zarabiam,tzn. mogłoby być więcej ale na razie mi wystarcza.
 

janczarek445  

User


Imię: Mariusz

Wiek: 32

Doczy: 07 Kwi 2016

   

Wysany: 2016-04-07, 09:32   

Zarabiam średnio, nieco ponad najniższą krajową jednakże na chwile obecną jest okej, mieszkam sam, bez dzieci czy partnerki więc nie trzeba wiele dokładać :-D
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2016-04-10, 16:46   

janczarek445 napisa/a:

Zarabiam średnio, nieco ponad najniższą krajową jednakże na chwile obecną jest okej, mieszkam sam, bez dzieci czy partnerki więc nie trzeba wiele dokładać :-D



Jak Ty za najniższą wynajmujesz mieszkanie/kawalerkę/pokój/piwnice/karton? Da się tak w ogóle o.O?
 

motyl  

Moderator

gryzę.



Wiek: 34

Doczya: 13 Cze 2009

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2016-04-21, 22:25   

Different napisa/a:

Da się tak w ogóle o.O?


Da się. Nie każdy musi mieć buty nike, jeść na obiad owoce morza i jeździć nowym autem (w większość za pieniądze rodziców).

Zarabiam dość dobrze, chociaż nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Zefira

User


Doczy: 12 Maj 2016

   

Wysany: 2016-05-12, 11:25   

Zarabiam tak sobie tzn. wystarcza mi pieniędzy na miesiąc ale bez luksusów.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 05 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2016-05-14, 01:47   

Na chwilę obecną mam wypłatę wahającą się pomiędzy "słabo" a "nieco lepiej niż słabo" i wydaje mi się, że mogę sobie pozwolić na to, by nie odmawiać sobie na każdym kroku. Wynajmujemy kawalerkę z moim chłopakiem na 25-30 minut od centrum i fakt, zjada nam to z połowę wypłaty, ale wciąż dajemy radę zjeść i wypić na mieście przynajmniej raz w tygodniu, na zakupach nie kalkuluję nerwowo czy starczy mi do końca miesiąca, jakieś duperele typu siłownia, telefon, internet, karta do metro, książki czy nowe buty również są, a jeszcze z każdej wypłaty jesteśymy w stanie coś odłożyć.
Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że gdybym musiała radzić sobie sama, pewnie nie śpiewałabym tak radośnie.
_________________
meow
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-05-14, 11:44   

Jeść i pić na mieście.
Strata zdrowia i pieniędzy.
Brzydzę się. I brzydzę się tym, że się brzydzę.
W końcu tylu wybitnych jada i pije. Bez obaw, że nie wie, jakiej mąki użyto do wypieku ciasta.
Ja mam taką skłonność, żeby to wszystko czytać. I odczuwam lęk kiedy nie znam procesu produkcji.Próbuję to leczyć.
Z marnym skutkiem. Bo kiedy już zjem, to ile zajmuje mi mycie zębów po tym obrzydlistwie, że leci mi krew.
Biorę też tabletki i muszę wymiotować.
Kiedy zostaję na dłużej, to nie jestem w stanie myśleć. Tylko obgryzam paznokcie i palę papierosy.
Straciłam dużo pieniędzy. Przez te papierosy. I jadanie pieczonych ryb. Popijanych winem.
Gdyby nie towarzyszył mi lęk, byłyby to bardzo ładne chwile życia. Z moją przyjaciółką.
Wszystko musi być takie perfekcyjne.

A wracając do tematu, bo nieco odbiegłam. Nie pracuję. I nawet bym nie chciała.
A gdybym musiała obsługiwać ludzi, to czułabym się fatalnie.
Kto wie. Może zmusi mnie do tego życie. Na pewno zmusi. Bo wciąż o tym mówię.
Nigdy nie pracowałam. Mama mi nie pozwalała ze względu na wątłe zdrowie psychiczne i fizyczne.
Dlatego teraz nie jestem zbyt zaradna życiowo. Moim sposobem radzenia sobie z problemami jest telefon do rodziców.

Zawsze odbiegająca od wszystkiego.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Oleś  

User



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 19 Maj 2016

Skd: SZN

   

Wysany: 2016-05-19, 18:04   

Aktualnie ~2300 netto/miesięcznie, dodatkowo co miesiąc premia, tutaj mocno się waha -od 200 do 1300. Produkcja, operator maszyn cnc. Tryb 3 zmianowy, 8 godzin dziennie, jedna sobota w miesiącu.
 

Gizela

User


Doczy: 06 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-06, 23:49   

Ile zarabiać?Jak najwięcej bo zazwyczaj jest mało i chce się więcej.
 

szarmancki  

User


Doczy: 13 Cze 2016

   

Wysany: 2016-06-13, 19:34   

Mam swoją firmę, tak więc moje zarobki są różne, zależy sporo od miesiąca. Generalnie po odliczeniu opłat za firmę zawsze te trzy tysiące zostają, wiosną bywa to dużo więcej, zimą zazwyczaj na styk jakoś wychodzi.
 

arton.art

User


Doczy: 11 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-11, 11:19   

Póki co zarabiam niewiele, pracuję w ramach praktyk studenckich. Może za kilka miesięcy (mając pewne doświadczenie) uda mi się złapać jakąś lepiej płatną robotę. :-P
_________________
'Bądź jak Bob Budowniczy i zawsze dawaj radę'
Docieplenia Śląsk Kompleksowa budowa domów
 

Klarac

User


Wiek: 27

Doczy: 19 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-19, 23:48   

Ja na razie nie narzekam,może nie zarabiam bardzo dużo ale mnie wystarczy.
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Doczya: 29 Gru 2011

   

Wysany: 2016-08-11, 09:50   

Praktycznie nic. Wszystko wyrzucam na czynsz, ale nie jest to praca stała, tym bardziej o umowę o pracę.
Jednoczesne studiowanie i pracowanie na więcej póki co nie pozwala.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com