Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-08-08, 15:09   

No i jeszcze dzisiaj złotko dla Anity :]
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

coquillage92

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-08, 15:42   

mr.somebody napisa³/a:

No i jeszcze dzisiaj złotko dla Anity :]


Jakie złoto? Dziś były eliminacje, finał dopiero w piątek :)
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-08-08, 18:00   

coquillage92 napisa³/a:

mr.somebody napisa³/a:

No i jeszcze dzisiaj złotko dla Anity :]


Jakie złoto? Dziś były eliminacje, finał dopiero w piątek :)



A no tak, no coz trzeba poczekac do piatku.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-08, 21:45   

Vister, uwielbiam, jak ktoś, kto nie ma pojęcia, się wypowiada. Ja sam startuję nieraz w zawodach i jak prezentuję dziadostwo-jestem kur***.ny sam na siebie, więc jak oni to robią-ja jestem kur***.ny na nich.

Ja się pytam-po co ten ¯ygadło?! Przecież on wgl nie umie rozgrywać. Zagumnego to nie wpuści. -,-

Także Polacy-pakujcie się i jazda do domu.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-08, 22:06   

Ech... Dlaczego ta porażka mnie nie dziwi. ¦rodkowi w grze dopiero pod koniec meczu? To nie miało tak być.
_________________
There can be only one
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-08-08, 22:17   

No i dupa, a ja myślałem że chociaż w tym jesteśmy najlepsi. Ale ruskie ładnie nas rozwalili
Nowakowski dopiero pod koniec zdobył dwa punkciki jeszcze ze skręconą nóżką.

Ale jak zwykle zaśpiewamy polską słyną piosenkę.
POLACY NIC SIÊ NIE STA£O JU¯ ZA 4 Lata

po euro 2012 kupiłem sobie nawet taką koszulkę i nie wiem czemu każdy jak mnie w niej widzi jest tak negatywnie nastawiony

Teraz sobie z kumplami zamówimy koszulki HWDP i będziemy paradować pod komisariatem ciekawe co nasza niezła bez sukces owa policja na to powie
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-08, 22:37   

sebastian1918 napisa³/a:

po euro 2012 kupiłem sobie nawet taką koszulkę


Ja po wyjściu naszych z grupy miałem sobie kupić Tango 12, ale nie było ćwierćfinału, nie ma piłeczki :/
_________________
There can be only one
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-08-08, 23:56   

Smuteczek. Siatkarzy szkoda, pływaków szkoda, Dołęgi to już zupełnie szkoda w uj podobnie, jak Małachowskiego i tych wszystkich 4 miejsc. ¦wietny medal Majewskiego ; )

Wierzę, że jeszcze coś wpadnie, a słaby stan naszego sportu w końcu odbije się na darmozjadach. Ekhem - działaczach. Denerwuje mnie też to pisanie każdego poranka "medal w tym, tamtym, sramtym". Niezdrowe nakręcanie atmosfery.
_________________
#truestory
 

Vister  

User

Fuck it!!!



Wiek: 28

Do³±czy³: 12 Sty 2012

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-08-09, 01:22   

JustAnotherGuy, nie mam pojęcia o czym? Masz prawo być kur*** na siebie jak ci coś nie wychodzi, tak samo jak i na siatkarzy bo wszyscy wymagali od nich więcej. Ale gadanie żeby pakowali już walizki i jechali do domu po nieudanym meczu jest nie na miejscu i pokazuje jaki z ciebie prawdziwy kibic.

Co do meczu to środkowi nie istnieli w dzisiejszym meczu dopiero w końcówce się obudzili, a może inaczej, to ¯ygadło w końcu ich dostrzegł że oni też są na boisku. Fakt faktem że nie mamy klasowego rozgrywającego, ¯ygadło siedzi na ławce w swoim klubie, Zagumny to już jednak wiekowy zawodnik choć nadal potrafi dobrze grać. Igła też niedługo będzie kończył karierę. Przydałoby się dwóch dobrych zawodników na tych pozycjach i byłoby b.dobrze :hyhy:

Krit napisa³/a:

Denerwuje mnie też to pisanie każdego poranka "medal w tym, tamtym, sramtym". Niezdrowe nakręcanie atmosfery.


Jutro jakiś polak będzie walczył w taekwondo, założe się że jak przejdzie pierwszą rundę to Kurzajewski czy inny Patyra będzie gadał że idzie po medal.

W zasadzie zostały tylko 3 poważniejsze szanse na medal 2 kajakarzy (Siemionowski i Walczykiewicz) i Anita :-) no może będzie jeszcze jakaś mała niespodzianka :-)
_________________
Nadzieja - marzenia i oczekiwania zawinięte w jedną paczkę. - Ambrose Bierce
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-09, 09:05   

Vister, ale co tu dużo wymagać? I tak, czy tak się spakowali i już jadą. Moja frustracja różni się tym od innych, że ja nie gadam tydzień o tym, jak oni chu.jowo zagrali. Dzień, dwa i zapominam im to. Trudno, stało się i się nie odstanie.

Vister napisa³/a:

Jutro jakiś polak będzie walczył w taekwondo, założe się że jak przejdzie pierwszą rundę to Kurzajewski czy inny Patyra będzie gadał że idzie po medal.


Michał £oniewski-widziałem go parę razy w akcji jak byliśmy na międzynarodowych zawodach (też trenuję tkd). Szczerze? Wtedy kiepsko mu szło, ale szkolenie w Korei może coś mu da, nie wiem. Ah, zapomniałem dodać, że będzie walczył z brązowym medalistą IO i mistrzostw świata.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Vister  

User

Fuck it!!!



Wiek: 28

Do³±czy³: 12 Sty 2012

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-08-10, 23:25   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Michał £oniewski-widziałem go parę razy w akcji jak byliśmy na międzynarodowych zawodach (też trenuję tkd).



To co za 4 lata ty startujesz? :-D

Brawo dla Anity dzisiaj, tylko szkoda dzisiaj jej czwartej próby, bo mogłoby to dać złoto.
_________________
Nadzieja - marzenia i oczekiwania zawinięte w jedną paczkę. - Ambrose Bierce
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-08-12, 21:57   

Jaranko wygraną Amerykańców w kosza, chociaż Hiszpanie dziś też ładnie walczyli. No i bardzo fajnie, że finał w nogę wygrał Meksyk, a nie przeceniana Brazylia. Nic innego mnie w sumie na IO nie obchodziło.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2012-08-15, 09:14   

Nie lubię IO od dawna, lecz tegoroczne były wyjątkowe z kilku powodów. Wszędzie w mediach, że MY (jacy znowu "my"?) zdobyliśmy TYLKO 10 medali, że to wina tego, że w UK nas nie lubią, że ludzie zawiedli się na sportowcach itp. Najgorsze było jednak TVP, które pozwoliło zobaczyć trochę zawodów w przerwie w czytaniu listy sponsorów i reklam.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

jula007  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-15, 20:34   

Radwańska wspaniale podsumowała igrzyska,a można to przetłumaczyć tak
" co tam igrzyska, ważniejszy jest Wimbledon "
jeśli takie podejście mili tez inni sportowcy to dlatego mamy 10, a nie 20 medali :P
Mogła Radwańska wcześniej o tym powiedzieć, to by Polska zaoszczędziła kilka tysięcy na jej wycieczce do Londynu
 

Ultraman

User



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-15, 21:15   

cóż ogólnie rzecz biorąc po tych IO pozostał spory niedosyt najbardziej chyba nasze oczekiwania zawiedli siatkarze myślę, że i media dorzuciły tutaj swoje 3 grosze nadmiernie dmuchając balon i przyjmując po przegranej z Bułgarią zasadę "nic się nie stało" zauważcie, że jak nasi zawodnicy w czasie Ligi ¦wiatowej byli w cieniu Euro 2012 mówiono o nich mało i wtedy odnieśli ogromny sukces może właśnie tu jest klucz do tej porażki spalonej ziemi jednak nie zostawili mają ogromny potencjał, który pozwala wierzyć w kolejne sukcesy ;) najgorzej w mojej opinii wypadło studio olimpijskie kto w ogóle wpadł na pomysł żeby umieścić tam Moro-Figurską? Dekiert i Patyry też nie dało się słuchać już lepiej gdyby w studiu zamiast par był jeden prowadzący moim zdaniem powinni to być El-Gendy, Babiarz i Kurowski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com