Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:08   IO 2012

Nikt nie ogląda, nie interesuje się? Jak oceniacie dotychczasowe występy naszych? Przyznam, że beznadziejnie wygląda nasza pozycja w tabeli medalowej z jednym krążkiem, który na dodatek był niezłą niespodzianką.
_________________
There can be only one
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:14   

Nie oglądam, nie interesuję się tym w ogóle. Kiedyś bardziej tym jarałem, teraz spływa po mnie. W tej kwestii jak i w większości jestem totalnym ignorantem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:16   

Akeyo20 napisa³/a:

Przyznam, że beznadziejnie wygląda nasza pozycja w tabeli medalowej z jednym krążkiem, który na dodatek był niezłą niespodzianką.



a kto do tej pory miał zdobyć medal?
Pod wrażeniem jestem judoki bodajże o nazwisku Zagrodnik, któremu medal zabrali. Szkoda dzisiaj tego kajakarza górskiego Polaczyka czy jak mu tam, bo też 4.. A w tego całego badmintona nasz mix jak świetny mecz zagrał ćwierćfinałowy, piłka meczowa nawet była, ale no przegrali..
Jedyne czym możemy być rozczarowani to klęska A.Radwańskiej i słaby występ w szermierce..
W klasyfikacji medalowej mocni nigdy nie byliśmy, ale poczekajmy na lekkoatletykę :)
 

jula007  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-01, 21:52   

Jak na razie to ]nie ma cudów, przed igrzyskami słyszałam wypowiedzi komentatorów, specjalistów, obstawiali na 15 pewnych medali, ale wiadomo wyszło jak zwykle, kilka szans i pewników już odpadła.
Są jeszcze szanse liczę na siatkarzy,w plażówce też sobie dają rade, lekkoatletykę, i być może jeszcze jakieś miłe niespodzianki.

Rozczarowaniem była Radwańska, ale myślę, ze porostu sobie to odpuściła. Polski komitet olimpijski po prostu był dla niej najwidoczniej za mało hojny, a premia dodatkowa od związku tez by nie była zbyt wysoka, być może zarobiła by na tych igrzyskach ok 200 tys to co to dla niej, jak dwa tygodnie wcześniej zarobiła milion.

Wczoraj Otylia Jędrzejczak, to że od kilku lat była w nie najlepszej formie to było wiadomo,czasami było lepiej raz gorzej. Pomimo to przetrwała do wczoraj. Nie ma sie co dziwić, trudne doswiadczenia życiowe, tak wyszło, widać było juz ta rezygnacje na ostatnich 50 metrach, i szczególnie ta przepaść na tablicy czasów.

Według mnie co do siatkówki, celowe było przegranie z Bułgarią, trochę połączone z słabszym dniem,nie ma sensu wyrabiać sobie opinie faworytów w początkowej fazie igrzysk,z doświadczenia nie zawsze to korzystnie wychodzi.Ta porażka byc moze i bardziej ich zmobilizuje do meczu z Argentyną, niż kolejne zwycięstwo jakie mogło paśc w meczu Bułgarią. Są silną drużyną, nastroję w druzynie tez sa dobre, z tego co widze na oficjalnych stronach siatkarzy, a zreszta zawsze te nastroje były bardzo dobre, i to w duzej mierze wpływa na ich gre, bo jest to gra zespołowa i czesto mili okazje ze sobą grac, a to Liga ¦wiatowa czy nawet memoriał ostatni. Tego samego nie mozna powiedzieć o piłkarzach w naszej reprezentacji, którzy maja okazje grac ze sobą niezwykle rzadko, i nie ma tego kontaktu, ale sukcesy tych obu druzyn to bardzo dobrze obrazują :-D
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-01, 23:00   

Raczej nie przegrali celowo. Zbyt duże ryzyko. Faworytami byli już od finału ligi światowej, więc nie mieli sobie co wyrabiać ;p
_________________
There can be only one
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-01, 23:31   

Zobaczcie sobie na wyniki polskich sportowców w latach 60 i 70.
Teraz tylko wieczne porażki i niepowodzenia, nawet szkoda to oglądać.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-08-02, 00:03   

Euro jeszcze tam obejrzałem od czasu do czasu, ale Igrzysk nie oglądam w ogóle. Jeśli tylko w internecie widzę artykuł zatytułowany "Londyn 2012", przewijam go w dół. Nie lubię Igrzysk. Za dużo konkurencji jak dla mnie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-08-02, 01:02   

No ogldam. Wielka szkoda, ze na razie te wystepy Polakow tak wygladaja,ale miejmy nadzieje, ze ostatecznie bedzie to wygladac lepiej. Szczegolnie licze na siatkarzy. Mysle, ze bedzie medal, ale nie zloty. Szkoda mi Radwanskiej, bo mysle, ze jej po protu nie wyszlo. Ale zle z mojego punktu widzenie wyglada plywalnia i szermierk. No i pech, ze Zagronik i ten kajakarz bez medali.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-08-02, 02:14   

Akeyo20 napisa³/a:

Nikt nie oglÄ…da, nie interesuje siÄ™?

Nie. Igrzyska olipijskie sÄ… nudne.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-08-02, 06:29   

Asasello napisa³/a:


Zobaczcie sobie na wyniki polskich sportowców w latach 60 i 70.



Wtedy do rywalizacji o medale przystępowało 150 państw, a nie 200. Inna poprzeczka.


Kiedy lekka? Czekam na 4x400m <3
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-02, 08:28   

dzilu96 napisa³/a:

Kiedy lekka? Czekam na 4x400m <3


https://www.google.pl/#hl...iw=1280&bih=823
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 09:22   

Cytat:

Nie. Igrzyska olipijskie sÄ… nudne.



Nie wszystkie konkurencje są nudne. Wiadomo, że nie wszystkie muszą się podobać, jednak jest sporo emocji mimo wszystko.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 19:12   

dzilu96 napisa³/a:

Wtedy do rywalizacji o medale przystępowało 150 państw, a nie 200. Inna poprzeczka.



Hahaha, to faktycznie wyższa poprzeczka :mrgreen:
Uwzględnij jeszcze ilość dyscyplin teraz i w latach 70.
Po prostu my się jeszcze cofnęliśmy, a cały świat idzie do przodu.
Te niepowodzenia nie dotyczą tylko sportu, ale niemal każdej dziedziny.
Sami nic nie osiągamy, ale do opluwania innych (Rosjan, ¯ydów) jesteśmy pierwsi...
 

Mleko

User



ImiÄ™: Robert

Do³±czy³: 11 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 22:36   

Jak polski szablista przegrywa z reprezentantem SENEGALU(!!!)to sądzę,że jak zdobędziemy te 10 medali to będzie wielki cud.

Cytat:

Szkoda mi Radwanskiej, bo mysle, ze jej po protu nie wyszlo



Dla niej był to tylko kolejny turniej.Nie ta kasa i prestiz. :zalamany:
_________________
''Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia''-George Orwell
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-08-03, 06:33   

Asasello napisa³/a:


Po prostu my się jeszcze cofnęliśmy, a cały świat idzie do przodu.
Te niepowodzenia nie dotyczą tylko sportu, ale niemal każdej dziedziny.
Sami nic nie osiągamy, ale do opluwania innych (Rosjan, ¯ydów) jesteśmy pierwsi...



Czyżby następca Fedorowicza?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com