Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

greenbanzai  

User


Imię: Maciek

Wiek: 24

Doczy: 12 Lip 2016

   

Wysany: 2016-10-06, 18:00   Jak zagadać do dziewczyny, która mi się podoba?

Jestem w drugiej klasie liceum, jak wiadomo, z każdym rokiem przychodzą nowi ludzie. Już pierwszego dnia ją zauważyłem. Bardzo mi się ona podoba, lecz tu zaczynają się schody. Nie mam pojęcia jak ma na imię, nie widziałem żeby rozmawiała kiedykolwiek z kimś z mojej klasy czy z kimś kogo znam. Również nie wydaje mi się, że ktoś z moich znajomych jest z nią w klasie. Szkoła jest dość duża więc nie widzę jej codziennie, a jak już widzę to z kimś rozmawia. Myślałem żeby "złapać" ją po lekcjach, ale niestety ani razu nie kończymy o tej samej porze. Nawet jak już będę miał okazję żeby do niej zagadać to co powiedzieć? Mogę spytać jak podoba się jej nowa szkoła mimo że leci już drugi miesiąc? Może po prostu powiedzieć "Hej jestem Maciek, a Ty? Ładna dziś pogoda."? Nie mam pojęcia jak to ugryźć. I tak, wiem, na razie jest to tylko zauroczenie wyglądem, ale chciałbym zobaczyć jaka jest, jaką jest osobą, czy w ogóle może być zainteresowana, lepiej spróbować niż żałować, że się nie spróbowało. Może jestem trochę nieśmiały, ale po prostu nie mam pojęcia jak mógłbym ją "złapać" samą i jakoś sensownie zacząć rozmowę. Proszę o pomoc :)
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-10-06, 19:10   

Może zapytaj o pracę domową albo o inne pierdoły z życia szkoły ???
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-10-06, 19:30   

greenbanzai napisa/a:

Mogę spytać jak podoba się jej nowa szkoła mimo że leci już drugi miesiąc?

Myślę, że to dobry pomysł. 5 tygodni to mniej więcej w sam raz, by zdążyła sobie wyrobić jakieś zdanie o nowej szkole. Najlepiej szukać wspólnych tematów do rozmowy, a na pewno jest nim wasza szkoła :-) Jeśli faktycznie zamierzasz ją o to spytać to koniecznie przygotuj się na to samo pytanie z jej strony

greenbanzai napisa/a:

Może po prostu powiedzieć "Hej jestem Maciek, a Ty? Ładna dziś pogoda."?

Dobry wstęp, choć drugie zdanie zamieniłbym na inne, bo tekst „Ładna dziś pogoda” wydaje mi się zbyt oklepany xD Możesz skomentować coś innego, np. coś o tej szkole ;)
_________________

 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2016-10-07, 18:27   

A ja nie lubię, jak ktoś obcy do mnie podchodzi i wali "hehe, ładna dziś pogoda", "ojej, ależ ta szkoła ciekawa". Wolę jak ktoś podejdzie, powie prosto z mostu o co chodzi, a nie robi głupie podchody miesiącami.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-10-07, 18:34   

rainy day, rozumiem, że preferujesz taki podryw jak ten ? :-D
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-10-07, 20:36   

rainy day, Jesteś konkretna.Żadkość :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Doczya: 09 Mar 2012

Skd: Rawicz

   

Wysany: 2016-11-30, 11:40   

Dokładnie, prosto z mostu i bez ściemniania.
Jakby ktoś do mnie podszedł i powiedział "ładna pogoda" to nie wiedziałabym co powiedzieć i o co mu chodzi :D
_________________

 

mariza78

User



Doczy: 14 Mar 2017

   

Wysany: 2017-03-20, 10:27   

be yourself :) najlepsza zasada. bądź sobą, nie udawaj nikogo.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2017-04-11, 20:57   

Podchodzisz i mówisz "elo mordo zachlana co tam słychać kur.wiu" na pewno aż stanie jej z wrażenia.
Rozwala mnie takie pytanie "jak zagadać do chłopaka/dziewczyny", trzeba mieć odwagę, a jak się ją ma to można powiedzieć cokolwiek! np. cześć. Wystarczy chwilę pomyśleć nad tekstem, dużo dłużej trwa zebranie się na odwagę a w tym to już nikt nie pomoże.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-04-11, 21:53   

No. Raz sobie szłam chodnikiem i sobie kopał piłkę jakiś chłopak. I kopnął do mnie mnie tę piłkę, widząc, że nie reaguję, podszedł po, oparł nogę na tej piłce i rzecze- cześć, jestem Patryk.
I ukazał przy tym swoje białe zęby, w szerokim uśmiechu.
Ja powiedziałam- Super. <I poszłam dalej>.
Ale uważam, jego sposób był dobry.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com