Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Spartanix  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 11:38   jak zwiÄ™kszyć umiejÄ™tnoÅ›ci fizyczne?

Siema. Muszę zwiększyć swoje zdolności fizyczne (jestem słabeuszem). Jakie są sposoby aby to się udało nie licząc sterydów?
 

Hiawatha  

Wymiatacz



ImiÄ™: Brand

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 11:42   

http://lmgtfy.com/?q=treningi+si%C5%82owe

pozdrawiam.
_________________
Don't be a dick about the things u don't like

"Ty śmiejesz się z nich bo są inni, oni śmieją się z Ciebie, bo jesteś taka jak cała reszta"
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-05-14, 12:04   

rób pompki!
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 12:08   

Po prostu cwicz, idź na siłownie podpytaj trenera o jakieś dobre cwiczenia, może ułoży Ci jakiś harmonogram. ;) Może jakaś dieta ? Basen ? Jogging ? ;)
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2011-05-14, 13:34   

cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc... po kilku(nastu) tygodniach systematycznego cwiczenia zobaczysz jakies rezultaty... by troche przyspieszyc mozesz brac proteiny po kazdym cwiczeniu. pamietaj by miec przerwe jeden dzien w tygodniu by cialo sie zregenerowalo.
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

rosikkasa

User


Do³±czy³: 14 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 13:58   

zapisz się na siłownię i zacznij po prostu ćwiczyć. nie znam lepszej drogi do sukcesu.
 

amarelo  

Stały User



Imię: Paweł

Wiek: 26

Do³±czy³: 21 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 16:56   

Jeśli ćwiczysz pamiętaj o tym, żeby dobrze się odżywiać i robić przynajmniej jeden dzień w tygodniu bez treningu. Jeśli chcesz widzieć efekty musisz robić treningi przynajmniej raz w tygodniu. Ważne jest to, aby rozwijać wszystkie partie mięśni.
Jeśli masz fundusze możesz sobie kupić książkę "Trening siłowy bez sprzętu" (Olivier Lafay). Bardzo fajne ćwiczenia.
_________________
Pozdrawiam :-)
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-14, 22:15   

A po cholerę chcesz zwiększać swoje zdolności fizyczne? Dostajesz zadyszki przy wchodzeniu na drugie piętro? Leje się z Ciebie pot po przebiegnięciu 10m? Boli Cię bark od trzymania pilota do tv? Jeżeli na żadne z tych pytań nie odpowiedziałeś sobie w duchu twierdząco, to spokojnie możesz zostać taki, jaki jesteś. :-|
Btw, kto Ci powiedział, że jesteś słabeuszem? Kolega, który od chodzenia na siłkę i witamin jest wręcz napompowany? Dziewczyna, której widocznie tylko Twój nadmuchany kolega imponuje? Starsze rodzeństwo, które i tak zawsze Cię pojedzie? Jeśli Tobie jest samemu ze sobą dobrze, to po grzyba się drapać tam, gdzie nie swędzi? :orany:
Natomiast, jeżeli obstajesz przy swoim, to proponowałbym zacząć od zwiększonej aktywności "codziennej": chodzenie, bieganie (stopniuj dystanse oczywiście), pompki, skłony. Basenik też dobrze robi, o ile umiesz pływać i nie masz uczulenia na chlor. Potem można popróbować ćwiczeń z hantlami i innymi zabawkami. Pozostaje otwartym pytanie, czy zależy Ci na typowo polepszonej kondycji, czy wolałbyś iść w rzeźbę ciała. Mój znajomy jest chudy i wysoki, a maratony, to wciąga nosem na śniadanie, więc trzeba czuć różnice. ;)
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

DOMlNlK

User



Do³±czy³: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-16, 16:57   

Znudzony

Po co piszesz głupoty, jeśli nie znasz się na rzeczy.
Uważasz, że nie można mieć jednocześnie dobrej kondycji i masywnej sylwetki. Osobiście mam 190cm wzrostu moja waga oscyluje w granicach 95-100kg ( przy czym mój BF [BodyFat] wynosi 10% czyli jest bardzo niski ) a mimo to mogę biegać ponad godzinę średnim tempem bez większego zmęczenia. Za wolnego też się nie uważam bo trenuje sporty walki.

Często jest odwrotnie, że to właśnie największe chuchra, które siedzą godzinami przed kompem mają najsłabszą kondycje i są najwolniejsze, więc nie mąć chłopakowi w głowie.

Do autora: Nigdy nie szukaj porad na takich forach ani od znajomych, którzy nie mają styczności z danym sportem. Bo nic mądrego się nie dowiesz.
_________________
Nie pozwól aby przypadek kształtował twoje ciało...
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-16, 19:58   

DOMlNlK napisa³/a:

Znudzony

Po co piszesz głupoty, jeśli nie znasz się na rzeczy.


:padam:

DOMlNlK napisa³/a:

Uważasz, że nie można mieć jednocześnie dobrej kondycji i masywnej sylwetki.


To jeszcze zależy, co rozumiesz przez pojęcie "masywna sylwetka". Po Rocket Fuel każdy może być napruty jak ruski krążownik. O rzeźbie ciała wspomniałem tylko dlatego, że może kolega chciałby się skupić tylko na tym. Wtedy zapewne konieczny byłby nieco inny zestaw ćwiczeń. Od biegania czy ćwiczeń na krążenie kulturystą się nie zostaje. Btw, nie wiedziałem, że wywołałem zamieszanie w kręgach miłośników siłowni i sportu.

DOMlNlK napisa³/a:

Osobiście mam 190cm wzrostu moja waga oscyluje w granicach 95-100kg ( przy czym mój BF [BodyFat] wynosi 10% czyli jest bardzo niski ) a mimo to mogę biegać ponad godzinę średnim tempem bez większego zmęczenia. Za wolnego też się nie uważam bo trenuje sporty walki.


Eeee, gratuluję. Spartanix, jak zgaduję, nie ma takiego zaplecza, niczego nie trenuje i chce tylko podnieść wydajność organizmu. To, że Ty masz ładną sylwetkę (na ile inny facet może to ocenić, zwłaszcza nie widząc tego na własne oczy) posiadając zarazem dobrą kondycję, to nie znaczy, że reszta świata ma tak samo. Nie każdy biega, lata, pływa, robi pompki na rzęsach i jeszcze ma sześciopak i BF 10%...

DOMlNlK napisa³/a:

Często jest odwrotnie, że to właśnie największe chuchra, które siedzą godzinami przed kompem mają najsłabszą kondycje i są najwolniejsze, więc nie mąć chłopakowi w głowie.


No tu się zgodzę, że nawet nie "często", a "przeważnie" tak jest. Jednak to, czy jesteś "chuchro", czy "mięśniak", nie ma wpływu na to, ile z siebie potrafisz wykrzesać. Nie jestem nawet przekonany, czy autor tematu chciałby wyglądać, jak Twój avatar.

DOMlNlK napisa³/a:

Do autora: Nigdy nie szukaj porad na takich forach ani od znajomych, którzy nie mają styczności z danym sportem. Bo nic mądrego się nie dowiesz.


Chodź po siłowniach i klubach sportowych i zagaduj do ludzi. There's no other way...
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

DOMlNlK

User



Do³±czy³: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-16, 20:24   

Znudzony Sory, że się tak uniosłem, nieco źle zrozumiałem twój post w połączeniu z innymi postami. Nie będę już tłumaczył jak...
Mam nadzieje, ze nie chowasz za to urazy.

A odpowiadając na twój wcześniejszy post, uważam, że niepotrzebnie demotywujesz chłopaka, jak ma zapał to niech go wykorzysta a na pewno lepiej się poczuje.

Często stykam się z osobami, które mają problemy np. ze schudnięciem, nie rozumiem ludzi, którzy zamiast je zmotywować do większego wysiłku, wmawiają im, że jest wszystko ok i aby zaakceptowały siebie takimi jakimi są.

Zapomnij o moim wcześniejszym poście bo całkiem odbiegł od tematu, ehhh czytanie ze zrozumieniem przyda mi się na maturze.

Pozd/
_________________
Nie pozwól aby przypadek kształtował twoje ciało...
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-16, 21:03   

DOMlNlK napisa³/a:

Znudzony Sory, że się tak uniosłem, nieco źle zrozumiałem twój post w połączeniu z innymi postami. Nie będę już tłumaczył jak...
Mam nadzieje, ze nie chowasz za to urazy.


Spokojnie. Co prawda ja dozgonnie chowam do ludzi urazy, ale w znacznie poważniejszych kwestiach, niż spór o ćwiczenia na forum młodzieżowym :]

DOMlNlK napisa³/a:

A odpowiadając na twój wcześniejszy post, uważam, że niepotrzebnie demotywujesz chłopaka, jak ma zapał to niech go wykorzysta a na pewno lepiej się poczuje.

Często stykam się z osobami, które mają problemy np. ze schudnięciem, nie rozumiem ludzi, którzy zamiast je zmotywować do większego wysiłku, wmawiają im, że jest wszystko ok i aby zaakceptowały siebie takimi jakimi są.


Racja. Tu ja się biję w pierś, bo leniwe bydle ze mnie. Ruch, to zdrowie - sport, to zdrowie. Nie powinienem swoim "entuzjazmem" ciągnąć ludzi w dół za sobą. Warto nad sobą popracować, żeby potem podobać się nie tyle innym, co sobie samemu :-)
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-05-16, 22:14   

jakie ludzie czasem pytania zadaja to sie w glowie nie miesci zeby cos robic lepiej musisz nad tym pracowac w tym wypadku jezeli chcesz podnosic wiecej stac sie wiekszym musisz zaczac w ogole cwiczyc.


P.s Uwazaj na stawy w tym wieku bardzo latwo o przewlekle urazy ktore moga wykluczyc cie ze sportu nawet na cale zycie
 

Sined  

User



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-28, 12:26   

Jeśli mogę coś doradzić :) zdecydowanie popieram sztuki walki. Nie mówię tu o jakimś rzucaniu się na głęboką wodę typu MMA czy boks tajski ale o zwykłym, rekreacyjnym judo. Wiem z własnego doświadczenia, że jest to rewelacyjny, ogólnorozwojowy sport, który przyda się w życiu codziennym. Rozwiniesz mięśnie, kondycję, gibkość, rozciągniesz się a przede wszystkim wyładujesz się po całym dniu. Pozdrawiam ;]
_________________
" Ufaj, lecz patrz komu ... "
 

amarelo  

Stały User



Imię: Paweł

Wiek: 26

Do³±czy³: 21 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-28, 12:51   

Sined napisa³/a:

Rozwiniesz mięśnie, kondycję, gibkość, rozciągniesz się a przede wszystkim wyładujesz się po całym dniu.


Przy judo raczej siÄ™ bardzo nie rozciÄ…gniesz :kwasny: . Lepiej capoeira, albo tai-chi ;)
_________________
Pozdrawiam :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com