Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Careless  

User



ImiÄ™: Asia

Do³±czy³a: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-24, 11:23   

Bardzo odmieniony- z fajnego chłopaka stał się okropnym modnisiem zmieniającym dziewczyny jak rękawiczki
 

Veilea  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-24, 15:06   

Takie dużo dziecko - pewnie dlatego nam nie wyszło. Ale chłopak przystojny, ciemnooki, ujmujący. Miał piękny uśmiech...
_________________
Bo prywatne słonko świeci najmocniej...
 

bezosobowan  

Wymiatacz

modern myth



ImiÄ™: Norejczelzerejczel

Do³±czy³a: 16 Mar 2010

Sk±d: miasto koszmarów

   

Wys³any: 2010-04-26, 20:36   

Veilea napisa³/a:

Takie dużo dziecko



ot co.! mój też.

do tego zboczony, wredny i z za wysoką samoopinią. I i tak nie mogę się z niego "wyleczyć"
_________________
"- a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije,
nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ?
- uczucie gdy widzisz osobę, a nie możesz z nią być.
- dokładnie."
 

PFK  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 11 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-13, 00:55   

Nie szanuje nikogo, dosłownie, jest egoistą, wredny, ma przerośnięte ego, uważa, że jest piękny, mądry, ale głupiemu nie wytłumaczysz, że jest głupi, uważa się, za coś w rodzaju przywódcy i pana świata :-o
_________________
''Raz w życiu rzucić wszystko.
Chodźmy do światła,
by wygrać lepszą przyszłość''.
 

zlodziejka_slonca  

User

i <3 myself



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Lip 2010

Sk±d: Los Angeles

   

Wys³any: 2010-07-13, 12:54   

Zależy o którego chodzi. Zawsze starałam się rozstawać z chłopakami tak, aby później nie nazywali mnie 'szmatą' itp. Raczej każdy mnie szanował...
_________________
` i can't tell you what it really is , i can only tell you what it feels like...
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-07-14, 00:04   

Ze wszystkimi byłymi mam dobry kontakt. No prawie. Jeden był palantem, no ale nie moja wina, że się taki narodził ;d. Z ostatnim byłam ponad 2 lata i jest świetnym gościem. Po prostu to mimo wszystko nie było TO. na początku było ciężko, ale udało nam się zaprzyjaźnić i teraz możemy na siebie liczyć. Co więcej zawsze wiem co u niego słychać, nawet byliśmy razem na wakacjach i.. nawet lubią się z moim <chciałam napisać "teraźniejszym" ale brzmi to tak, jakby był jednoznacznie tymczasowym chłopakiem.. a tak nie jest ;d> . Ktoś mógłby powiedzieć, że jest to chora sytuacja, jednak myślę, że łatwo zmienić zdanie po poznaniu całej historii ;d Przynajmniej niektórym . ;)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-07-14, 08:46   

O jednym, z którym byłam b. krótko, mam dobre zdanie, łączą nas też niezapomniane wspomnienia. Fajny, ciekawy człowiek z pasją. Niedawno spotkaliśmy się przypadkiem na mieście i pochwalił mi się, że szczęśliwie się zakochał. ;) Cieszy mnie to, fajnie widzieć go unoszącego się z radości nad chodnikiem. Nie czuję żadnej zazdrości czy smutku, gdyż sama jestem przeszczęśliwa z Narzeczonym.

Z drugim, z którym byłam kilka lat, rozstałam się hucznie. Było bajkowo, dopóki w trakcie ostrej sprzeczki mnie nie uderzył. Niby nie mocno, ale zamachnął się ostro. Gdybym się nie odsunęła, szczerze wątpię, czy chętnie pokazywałabym dziś galerię prościutkich ząbków. Przepraszał, kajał się.
Jeszcze jako mała dziewczynka obiecałam sobie, że nigdy nikomu nie pozwolę na to, żeby podniósł na mnie rękę. M. to zrobił i dlatego do dzisiaj nie chcę mieć z nim nic wspólnego, mimo, że kiedyś poszłabym za nim w ogień.
Ponury, porywczy człowiek.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-14, 16:32   

Mój były wydawał się świetnym, ułożonym człowiekiem. Na początku związku był w stanie zrobić dla mnie wszystko, dbał o mnie. Niestety znudziły go przyjazdy do mnie ( spora odeległośc 6 h pociągiem) i po 9 miesiącach mnie zdradził.
_________________
GG: 35086869
 

Flicka

User



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-14, 16:50   

Jeden był cholernym narcyzem. Na koniec, po wszystkim, podsumował mnie bardzo dobitnie w krótkiej skali "rozmawia mi się z tobą źle, wyglądasz nieciekawie, ale przynajmniej charakter masz fajny!". Nie rozmawiałam z nim więcej ;-)
Inny z moich byłych nadawałby się idealnie na kochanka, mieszka trochę ode mnie ale jako że należę do wiernych istot, jakikolwiek kontakt z nim powoli mi się urywa.
No i był jeszcze jeden, który udawał, że mnie kocha, aby uczynić mnie szczęśliwą! Co prawda więcej mi tego szczęścia odebrał, nie potrafię mu do końca w tej kwestii wybaczyć, ale... Jesteśmy przyjaciółmi. Po prostu świetnie się dogadujemy, tyle, że jest to jedyny facet, z którym kiedykolwiek na poważnie wyobrażałam sobie swoją przyszłość. To czasem wraca :wstyd:
 

ooo

Wymiatacz



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-03-11, 19:42   

G łupi idiota, nieudacznik, co tu więcej pisać.
_________________
:)
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 24 Lis 2009

   

Wys³any: 2011-03-12, 22:25   

Jest okej. Nawet dalej utrzymujemy kontakt, o dziwo.
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

DeziRe  

User



Do³±czy³a: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-13, 12:02   

Zależy który ;p Powiem że z niektórymi mam dobry kontakt a z niektórymi kontaktu nie mam. Mogę powiedzieć że każdy coś w sobie miał i każdy był miły ;)
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-13, 17:53   

ma jakÄ…Å› starszÄ… od siebie laske.
wogóle nie mam z nim kontaktu. z jego siorą owszem, z nim nie mam czasu.
ale jak sie spotkamy, to normalnie wszystko..
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

karolinat  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 23 Maj 2011

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-05-31, 11:55   

Skoro jest eks to musiał mieć wady;p bo jest eks;p no mój eks myślał tylko o sobie... ciągle było ja to... ja tamto.... ja.... ja..... i ja.... to teraz jest sam:P
_________________
¯yj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-31, 18:38   

Nie był wierny, bo potrafił napisac do innej o spotkanie ( a napisał do dziewczyny z serii pierwsza lepsza ). Lubił pic dużo %, z resztą czego on nie robił...
Był 3 lata starszy ode mnie, od roku nie mam z nim żadnego kontaktu. :zalamany:
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com