Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-03-08, 11:45   

Ja kocham wszelkiego rodzaju sukienki. Najlepiej takie w starym stylu, trochę 'babciowate", z kołnierzykiem zapinanym pod szyją. Wielką miłością darzę wstążki, w róznych odsłonach, nie tylko we włosach. Jak jest zimno to na sukienkę sweterek, z falbanką, koronką, musi być zwiewnie, delikatnie i dziewczęco. Jeśli nie sukienka, to bluzka z kołnierzykiem lub koszula, rozkloszowana spódnica. Po domu wiadomo, w kiecce latać nie będę, więc jakieś legginsy i bluza najczęsciej. Jeśli zaś o bytu chodzi, zimą noszę oficerki, latem baleriny i sandałki. Czasem trampki, ale to przy okazji jakiejś wyprawy na działkę. No i kalosze, w moim "zawodzie" niestety częsty element stylizacji :-x
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

Mariusz84  

User


ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 39

Do³±czy³: 08 Mar 2013

Sk±d: Pobiednik Wielki

   

Wys³any: 2013-03-08, 15:40   

Ja lubię chodzić w koszulach ;) najlepiej niebieskie lub białe w kratki ;) . Jeansy lub spodnie materiałowe. W zimie lubię swetry. Ciężko mi się za to przekonać do koszulek polo :( jakoś wolę zwykłe t-shirt ;)
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-03-08, 15:45   

Ja na wiosnę wyciągam zawsze moje ulubione trampki Converse . Już nie mogę się doczekać, kiedy w końcu przyjdzie taka prawdziwa, cieplejsza pora i będę mogła je ubrać :)
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-03-10, 13:39   

Ogólnie rzadko noszę spodnie, za to kocham spódnice i sukienki, ale nie mogą być zbyt krótkie, najkrótsze do kolan, ponad to uwielbiam pończochy i wysokie obcasy, rzadko szpilki lub trampki, baleriny też bardzo lubię, legginsy, jeśli już spodnie to rurki, co do bluzek, różnie, czasem obcisłe, czasem luźniejsze.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-03-14, 12:45   

aniaz napisa³/a:

mi się podoba ostatnio styl lat `90, który widać, że zaczyna wchodzić na ulice :)

szorty, kolory, jaskrawość itd :)

taka sylizacja mi siÄ™ bardzo podoba:

http://shushu.pl/odziez/s...ytymi-ramionami

niezla nie ?? :D



Niezła, ale bałabym się, że mi zjedzie ;)

Ze strony, którą podałaś podoba mi się taka:



Wiecie może, gdzie można dostać coś w tym stylu. Zależy mi konkretnie na kolorze czerwonym i podobnym rozkloszowanym kroju.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-03-14, 18:35   

Wygodnie. Bluza z kapturem,wygodne przyjemne w dotyku dresiwo połączenie skejtu z hip hopem. Lubię również jeansy i koszule.
_________________
You know who i am
 

milutcia  

Stały User



Do³±czy³a: 27 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-03-14, 23:29   

Ja zawsze nosze kozaki lakierowane na szpilce i jakas kurtke puchowa blyszczaca z kapturem, do tego mini albo leginsy i czasami zwykle jeansy.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-03-17, 19:22   

Wygodnie. Lubię długie, grube swetry. W połączeniu z dżinsami i emu, tworzą moje ulubione zestawienie. Z drugiej strony pojawiają się także kobiece akcenty. W mojej szafie można znaleźć zarówno szpilki jak i wygodne conversy. Raczej podążam za aktualną modą, więc nie wyróżniam się niczym z tłumu.
_________________
Drugs&hugs.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-03-17, 22:34   

Kobieco, chyba przede wszystkim. Nic na to nie poradzę, że mam słabość do sukienek, koronek, kwiatowych deseni, obcasów, ładnej biżuterii. Nie umiem zdefiniować jednoznacznie swojego stylu, ale moja szafa jest bardzo kolorowa, dużo w niej pasteli, mnóstwo zwiewnych sukienek i spódnic. Lubię też koszule, zwłaszcza mgiełki, mam sporą kolekcję marynarek, które zawsze do wszystkiego świetnie pasują, no i mnóstwo kolorowych kardiganów - raczej tych dłuższych. Mam też fioła na punkcie torebek, uwielbiam kopertówki, a na co dzień duże, pakowne torby na ramię. Czasem lubię też ubrać się elegancko, ale wciąż dziewczęco i kolorowo, żadne tam garsonki czy kanty.
Wiem za to czego zdecydowanie nie lubię - nie lubię stylu sportowego, bluzy noszę wyłącznie po domu, a adidasy zakładam tylko gdy biegam lub jeżdżę rowerem.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

toliveimeanfigh

User


Do³±czy³: 18 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-18, 21:07   

W zasadzie to nie potrafię ogółem określić swojego stylu. Uwielbiam rurki, o tak. Nie założyłabym dzwonów, absolutnie. Jednak mam w swojej szafie też baggy, które rzadko noszę, ale zdarza się. Lubię koszule, zapięte na ostatni guzik, mgiełki, jeansowe i w kratkę. :) Nie przepadam za spódniczkami, chociaż na wyjątkowe okazje lubię założyć. Nie jest to jednak granitowa spódnica na kantkę, jednak ołówkowa jakaś odznaczająca się w tłumie, ciekawym motywem lub kolorem. Koniecznie trampki. Kocham vansy i conversy. Chociaż posiadam też czarne czółenka na platformie. :) Nie mam określonego stylu. Kupuję/zakładam to co wpadnie mi w oko. Sugeruję się modą, jednak nie jest ona najważniejsza, lubię wygodę.
 

MsNathalie  

User

MCRmy.



Wiek: 25

Do³±czy³a: 07 Mar 2013

Sk±d: Warmia i Mazury

   

Wys³any: 2013-03-21, 18:58   

Nie potrafię określić swojego stylu. Ubieram rurki i bluzki z muzycznymi nadrukami, albo 'ciekawymi' nadrukami. Przeważnie królują ciemne kolory. Noszę glany, ale tylko zimą.. a wiosną trampki. Ludzie w mojej szkole mówią na mnie "emo", bo mam grzywkę, maluję się na czarno, słucham emocjonalnej muzyki. Nie lubię jak ludzie kierują się stereotypami i mnie osądzają, bo ja się nie tnę, mimo tego, że kiedyś to zrobiłam, ale miałam swój własny, prywatny powód. To chyba tyle.
_________________
MY CHEMICAL ROMANCE
2001- forever in our hearts..
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-03-21, 20:28   

dzinsy bądź dresy, air force, bluzy raczej polskie firmy SSG/Outisde/Prosto itp Snapy/Fcapy

lubie firmowe metki.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2013-03-21, 23:59   

zawsze ubieram się luźno generalnie dżinsy, do tego t-shirt, jakaś bluza i adidasy....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Romualda90  

User


Do³±czy³a: 22 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-22, 15:01   

Ja lubię ubierać się kolorowo. Praktycznie nie mam żadnych czarnych ubrań. Mam kolorowe spodnie, bluzki, sweterki a najbardziej lubię dodatki, mam ich dużo bo jakieś chusty, biżuteria, nakrycia głowy... takie rzeczy lubię :)
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-03-23, 12:21   

Moim zdaniem najważniejsze jest to aby było nam po prostu wygodnie i tyle. Adidasy plus jeansy i do tego koszulka czy bluza- taki praktyczny strój do noszenia na co dzień czy do szkoły. Inaczej przecież ubierzemy się na randkę czy do teatru.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com