Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-15, 13:01   

Nie lubię sportowych ubrań, nie noszę bluz, dresów etc. Nienawidzę modnych w tym sezonie neonów. Lubię za to nieprzesadną elegancję i ubrania w stylu grunge.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2012-08-15, 13:36   

Ubieram się luźno. Luźne koszulki, bluzy i jeansy najczęściej związane z HH (kupowane na urbancity albo unhumanie). Spodnie tylko i wyłącznie proste, bez żadnych pedalskich marszczeń albo przetarć. Buty zazwyczaj jakieś do kosza, jordany albo nike hyperfly.
 

herbata  

User

wpierdalacz.


ImiÄ™: Julita

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Lip 2012

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2012-08-15, 19:40   

Nie mam jakiegoś wyszukanego ubioru. Najczęściej można mnie zobaczyć w krótkich spodenkach i rajstopach, glanach, koszulce z zespołem i skórzanej/jeansowej kurtce.

rozmarynowa napisa³/a:

zależy od dnia, nastroju, pogody i okazji.


Dokładnie. Zdarzają się dni, kiedy ubieram luźną bluzę i spodnie, oraz takie, kiedy ubieram zwiewną sukienkę podkreślającą kształty i buty na obcasach.
_________________
Fuck the future.
 

SÅ‚odka_Marakuja  

Stały User

Obecnie 177cm/97kg



ImiÄ™: Marlenka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-04, 17:54   

Jak mam ochote i na co mam ochote... Lubie podkreślać swoje kształty a czasami wole luźniejsze óbrania...
_________________

 

marekpatryk2

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-09-04, 20:13   

Qvazi napisa³/a:

Jak na chłopaka to średnie rurki, conversy low lub high, do tego podkoszulek z krótkim rękawkiem i guzikami pod szyją lub koszulę z krótkim lub długim rękawem. Jak zimno to zarzucam sweter lub kurtkę z ortalionu.

Jak już kupować to jakieś porządne rzeczy w których można chodzić przez dłuższy czas.
Polecam New Yorker-a, H&M, Reserved i Pull&Bear .

Nie przepadam za ubraniami Nike, Puma i Adidas.

Najlepiej znaleźć styl który Ci się podoba. Często polega to na eksperymentowaniu ;)





Również ubieram się tak jak Ty, a jest to teraz bardzo modne i 3/4 chłopaków 14-18 chodzą tak ubrani, ale co dziwne ja ubieram się tak, bo po prostu ten styl mi się spodobał.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-09-04, 21:08   

Qvazi napisa³/a:



Jak już kupować to jakieś porządne rzeczy w których można chodzić przez dłuższy czas.
Polecam New Yorker-a, H&M, Reserved i Pull&Bear .



Nie wiem skąd się urwałeś, że chcesz chodzić przez dłuższy czas w ubraniach New Yorkera czy Reserved, pozostałe nie wiem, bo nie kupuję. Ale bluza z Reserved wytrzymała w dobrym stanie może 2 prania, potem się zniszczyła. O NY nie wspomnę. Wolę House, ten sam syf, ale nie narzekam. Koszulki wytrzymują ponad pół roku, a kosztują 25-35zł. I styl mi pasuje.

Na co dzień jeansy slim, kolorowe, bogato zdobione t-shirty, bluzy 2/3 na kołnierzu, 1/3 z kapturem. Koszula sporadycznie, buty aktualnie Nike Articulate z niebieskimi dodatkami. Z dodatków na lewej ręce zegarek, na prawej bransoletka made by koleżanka.
 

Martynella  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-09-06, 18:14   

http://ladiesteaparty.blo...2/01/snieg.html - czasami ubiorę się bardziej kobieco - legginsy (jak tutaj), kwiatki, sukienki, pastelowe kolory, innym razem wkładam glany, koszulkę muzyczną i heja - http://ladiesteaparty.blo...ll-me-lies.html .
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-17, 16:38   

W moim przypadku jest to naprawdę różnie. Najczęściej jednak hoodie na zamek (lub jak ciepło to sama koszulka), jeansy, trampki i pieszczocha na łapę. Zimą podobnie, czasami jednak zamiast bluzy ubieram jakiś sweter, a zamiast trampek noszę glany.
 

misio357  

User


Imię: Michał

Do³±czy³: 14 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-17, 17:02   

jensy i koszula lub koszulka, a ostatnio dresy ^.-
 

Hav0c  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Rzeszów~

   

Wys³any: 2012-09-17, 19:02   

ciepło: trampki, spodenki bojówki, bluzka luźna czarna
średnio zimno: glany, spodenki bojówki/długie bojówki, bluzka i jakaś czarna bluza
zimno: glany, długie bojówki, bluzka luźna, bluza + kurtka

¯adnego wydziwiania ot tak sie dobrze czuje.
_________________
„Póki jesteÅ›my, nie ma Å›mierci, gdy jest Å›mierć, nie ma nas”
 

czaÅ‚der19x  

User



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

Sk±d: G³ogów

   

Wys³any: 2012-09-17, 19:51   

Mój styl ubioru od momentu kiedy poszedłem do I klasy technikum uległ zmianie. Ogólnie zmieniłem kolorystykę ubioru. Kiedyś ubierałem się tylko w ciemne barwy. A od I klasy tech. ubieram się tylko w jasne. Mianowicie wygląda to tak:

Jeansy, biały t-shirt, biała tudzież niebieska bluza z zamkiem zwykle rozpięta, rękawy do łokci, buty z grubszą podeszwą (nie wiem jak się nazywają;D) czasami czapka z daszkiem. Z takim stylem czuje się w sumie najlepiej;)

http://sphotos-f.ak.fbcdn...024534007_n.jpg a tak to mniej więcej wygląda na mnie ;)
 

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wys³any: 2012-09-17, 19:57   

zazwyczaj rurki, bokserka, sweter, adidasy, baleriny.
gdybym miała bliżej na uczelnie to nosiłabym szpilki. cały czas.
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-09-18, 11:23   

na co dzień - rurki, obcisły top bez rękawów, na to za luźna koszulka, trampki, bluza z kapturem
_________________
meow
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-21, 20:49   

dzilu96 napisa³/a:

Ale bluza z Reserved wytrzymała w dobrym stanie może 2 prania, potem się zniszczyła


Zależy, mam dwie - jedną całą czarną i się tak po dwóch praniach kolory nie zeszły, ale się taki worek na kartofle zrobił. Druga za to ma za sobą dobrych kilka prań i trzyma się jak nowa. Spodnie od nich również loteria - mam dżinsy, takie szare - nie wiem, po dotyku też to jak jeans wygląda trochę, ale co to jest nie wiem, bo się nie znam i takie jakieś z materiału krótkie. Dżinsy mają za sobą dwa prania i póki co jest OK, szare miały też już kilka dobrych prań i też za bardzo się nic nie dzieje, a krótkie beznadzieja, zrobiły się takie czerwonawe, kolor zszedł.

Pod względem koloru to chyba te z bazarku są wytrzymalsze, szkoda, że materiał się robi taki nieprzyjemny.

¯eby nie było, że OT - dżinsy (albo te szare spodnie), T-Shirt i buty. Jak się robi chłodniej to bluza na siebie, a jak temperatury spadną nisko (a że mi ciepło zazwyczaj, to w okolice zera wpaść musi) to i kurtka zimowa, ale to już co innego. Kurtki wiosną/latem/jesienią nie ubieram, to i nie posiadam żadnej takiej cieńszej, bo nie potrzeba mi, jak pada mam parasol.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-03-07, 20:15   

Lubię długie swetry.
A tak ogólnie, to rzadko je zapinam. Zazwyczaj mam tylko narzucony na ramiona.
Często mam apaszkę pod szyją.
Spodnie z klasycznÄ… nogawkÄ….
Workery, niekiedy półbuty.
We włosy często wplątuję, w warkocz szczególnie wstążkę.
Albo zawiÄ…zujÄ™ w charakterze opaski, gumki.
Tak wstążka we włosach to stały element. Zawiązuję ją niekiedy na nadgarstku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com