Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-01, 23:25   

Wszystko zależy od okazji. Zazwyczaj jest to luźna elegancja łączona z stylem hippi, boho bądź cosual. Uwielbiam też od czasu do czasu bardziej rock'n'rollowe ciuchy. Ogólnie łącze różne style.Uwielbiam sukienki i spódnice.
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:16   

Ostatnio przewaznie tak:

Buty: sneakersy pasujace pod reszte ubran
Spodnie: ciemne jeansy
Bluzka: basic (bez nadrukow) w roznych kolorach: biala,szara,czarna najczesciej
Koszula/bluza: w krate/bejsbolowki
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:34   

Uwielbiam ubierać się elegancko i kobieco, przy czym często również rzucająco się w oczy. No, ale jeśli spotka mnie jakieś przykre wydarzenie w życiu, to potrafię miesiącami chodzić w dresach (czuję się wtedy bezpieczna), przy czym zakładać kaptur na głowę (czuję się wtedy niewidoczna). Ogólnie rzecz biorąc mój styl ubierania zależy przede wszystkim od mojego nastroju, a także od okoliczności, bo wiadomo, że na jakąś uroczystość nie wyskoczę w dresach.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:59   

Nie ubieram się na cebulkę,to pewne,za to stosownie do pory roku. Ale przeważnie paraduję w spodniach (mam ich dosyć sporo-jestem zakupoholiczką) i różnych bluzkach, sweterkach,tuniczkach. Kurtka bądź płaszczyk. :-D
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

SramNaFejsbuka  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Mar 2013

Sk±d: pod karpatami

   

Wys³any: 2013-04-03, 22:26   

1. Jeans - koloru rudego, czarnego bądź niebieskiego
2. Obcisły podkoszulek
3. Elegancka koszula, bądź luzacka w kratę
4. Bokserki
5. Para klasycznych skarpet
6. Nieskórzane, proste, tanie, "szmaciane" buty

I to chyba tyle.
 

milutcia  

Stały User



Do³±czy³a: 27 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-04, 20:09   

Ja zawsze nosze kozaczki lakierowane, mini albo leginsy i puchowa blyszczaca kurtke z kapturem lub plaszcz puchowy.
 

Nieperfekcyjna  

Stały User



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-12, 22:23   

Rurki, legginsy, sweterki, tuniki, marynarki, spódnice, sukienki, szorty, ramoneski, baleriny, mokasyny, botki, jazzówki, bokserki i chyba tyle :]
_________________
Mówisz, że kochasz deszcz, ale chowasz się pod parasolem gdy pada. Mówisz, że kochasz słońce, ale szukasz cienia by skryć się w nim gdy świeci. Mówisz, że kochasz wiatr, ale zamykasz okno gdy wieje. Dlatego się boje gdy mówisz, że mnie kochasz...
 

Knue  

Stały User



Do³±czy³a: 12 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-13, 13:38   

Nie wiem, czy mnie jeszcze martensy nosić wypada. Ale że lubię, to noszę. Do sukienek często. Do niezniszczalnych, hipsterskich geterków z weluru. Do ramonesek.
http://www.chicnova.com/n...stic-waist.html
http://www.chicnova.com/r...head-print.html
http://www.chicnova.com/b...e-and-back.html
LubiÄ™.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-04-13, 15:01   

Cytat:

stylem hippi, boho bądź cosual



jestem albo mega stara albo mega ignorantką* :zalamany: (nie wiedziałam, że istnieją takie słowa :D zaraz se w necie sprawdzę jakie to style, bo w tyle zostaje!!)

Ja obecnie ubieram się w to w co się zmieszczę ;) . Nie no, mam super ciążowe spodnie i parę ciążowych ładnych koszulek, które pasują np. do żakietów. Mój styl jest raczej mało krzykliwy, stonowany, byle nie bury :) i musi być kobieco.

* to pytania retoryczne :p.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2013-04-13, 20:13   

Sukienki, spódnice, czasem spodnie. chetniej spodenki - ale tylko latem (nie rozumiem ubierania rajstop i spodenek przy minust trzydziestu stopniach).
Wygodnie, ale kobieco. Ostatnio zauważyłam, że zaczynam szukac wygody w ubraniach, odstawiam szpilki dla wygodnych balerinek, tenisówek...
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-04-24, 20:09   

Spódniczki, sukienki, szorty. Jeśli chodzi o buty to baleriny, trampki.
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-04-27, 20:24   

uwielbiam tuniki-mgielki, mam ich z pol szafy : D lubie tez obcisle koszulki z nadrukami, grube welniane swetry,koszule, falowane spodniczki, rurki, szorty i leginsy, jako dodatki nosze duze wisiory, bransoletki lub rzemyki, chusty, szale, bandamki... jesli chodzi o buty to glownie nosze tenisowki i najki do kostki, mam tez jedna pare botkow i platform. ogolnie ubieram sie w to w czym dobrze wygladam i w czym czuje sie dobrze, dziewczeco, ale nie cukierkowo i mdlo, tylko z pazurem : D
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com