Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-08-06, 08:13   

No tak tacy mniej więcej powinni być,marzenia nie kosztują,ale jak fajnie pobyć w innym, bajkowym świecie. :oczami:
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

tosik92  

User



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Sie 2011

Sk±d: ³ódzkie Kutno

   

Wys³any: 2011-08-06, 15:08   

Iris66 napisa³/a:

Jeśli chodzi o styl to napewno musi byc bardzo zadbany i elegancko ubrany, moje ulubione meskie stroje to czarny garnitur + czarna koszula najlepiej od Hugo Bossa, albo Armaniego lub smoking, sygnety na ręce, kapelusze i okulary przeciwsłoneczne typu aviator, szelki, nie powinien nosić obuwia sportowego.

Ogólnie podobaja mi się szczupli faceci, nie lubię mięśniaków, najlepiej nieopaleni, wzrost 180 cm, koniecznie muszą mieć delikatne ręce z długimi palcami, ogolnie facet powinien byc bardzo zadbany, zawsze pachniec markowymi perfumami, mieć dłuższe włosy (czarne albo jasny blond), niebieskie oczy, prosty nos, szlachetne rysy twarzy.

Musi mieć silny charakter i mocną osobowość, byc inteligentny, pedantyczny, równiez arogancki(dla innych nie dla mnie), a jednocześnie wrażliwy, samotnik, introwertyk, zamknięty w sobie, bez przyjaciół, najlepiej artysta, bez nałogów (nie moze palić, ćpac, pic piwa i obrzerac się cały czas słodyczami, jeśli alkochole to tylko jakies lepsze: rum, whisky, likiery, a nie wódę dla meneli)



mimo ze forum dla kobiet musialem to zobaczyc ;D typowa meska ciekawosc ;P
no to coz, powiem Ci ze jestes wymagajaca i z gory widac ze szukasz kolesia przy kasie, nie kazdego stac zeby ubierac sie w takich sklepach jak Armani czy Hugo Boss, perfumy - napisalas ze musi pachniec markowymi perfumami, sorry to masz takiego nosa ze wyczujeszcz czym sie wypsikał i moze jeszcze ile kosztowaly :-D
piwa pic nie moze, wodki czystej tez nie :-D kolejna rzecz juz nie mowie ze nie kazdego stac na whisky, koniak itp ale tez nie kazdy to lubi...

mimo ze jestes mloda dziewczyna to zycze wielkiego powodzenia w szukaniu takiego chlopaka, mysle ze powodzenie i szczescie Ci sie tu bardzo przyda

a co gdyby chlopak nie mial tyle kasy zeby sie tak ubierac , kupowac takich perfum i pic takich trunkow jakie ty preferujesz??
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-06, 21:41   

takiego co ma coś w głowie, nie tylko intelektualista, ale i taki co umie zadbać o siebie, o pasje. taki, któremu sie chce, który kombinuje, myśli i potrafi zrobić coś chociażby z dziewczyną, wyjechać gdzieś, coś zorganizować. Tolerancyjny, z pasją! spontaniczny i kreatywny, cierpliwy ( szczególnie jeśli chodzi o moją osobę :zalamany: ).
Faceta z jajami, nie dzieciaka z piwem.

a co do wyglądu, to szczerze nie wiele.. ooh! troche dłuższe włosy, a nie ścięte na jeża. Fajnie by było jakby wysportowany :-D , ale mile widziani wyżsi niż ja ;) czyli ok. 177cm ;D
co do nałogów, wiadomo, że narkotyki to juz całkiem odpadają. co do palenia.. nie, wolałabym nie.
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

olkaa.  

User

aleksandra.


ImiÄ™: aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-06, 21:57   

ja skejtów najbardziej lubię... ;DD
jeżeli chodzi o charakter to szczególnych wymagań nie mam po prostu każdy jest jaki jest i to się nie zmieni.
ale nie lubię gdy chłopakowi przeszkadza jak laska przeklina czy pije(ok. jak robi to cały czas to nie bardzo trochę no ale jakiś melanż od czasu do czasu może być)... ;)
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2011-08-06, 22:09   

tych z duzym poenisem
_________________
Kiss my ass:*
 

ocobe?  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 33

Do³±czy³a: 17 Lip 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-08-08, 22:26   

przede wszystkim blondyn, w grę wejdzie też brunet. taki trochę tajemniczy, aby odkrywanie jego osobowości i jego samego było dla mnie przyjemnością. :) poza tym powinien być wesoły, mieć jakieś zainteresowania.
_________________
"Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy, czyściec dla kieszeni"

"You are my heart.... you are my soul"
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-18, 13:16   

Ciemne włosy, ciemne oczy, niechlujny (zamierzona niedbałość) styl. Czuły, delikatny, romantyczny, wrażliwy, INTELIGENTNY.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Hekate  

Stały User

Bogini Ciemności



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-24, 11:36   

Charakter: szarmancki, dojrzały, czuły, inteligentny, z podobnym gustem muzycznym.
Wygląd: ciemne oczy, ciemne długie włosy, śniada karnacja, wysoki.
_________________
"Są tacy, co nie potrzebują nocy. Ciemność promieniuje z nich."

~Stanisław Jerzy Lec
 

wilkova  

User



Do³±czy³a: 24 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-28, 21:56   

więc tak: koniecznie wysoki! najlepiej brunet z ciemną karnacją, ale blondyni też mogą być. ;) coś w typu skate'a. :-D i musi być pewny siebie, otwarty, troskliwy żebym czuła się przy nim bezpiecznie + musi się śmiać z moich żartów. :evil: i odpadają długie włosy! :-x
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2011-08-29, 00:03   

Przede wszystkim inteligentny, dżentelmen, romantyk. ¯eby nie był JP, czy coś takiego :-P Gdyby umiał grać na gitarze i śpiewać, to już całkiem super.
A wygląd? Brunet, ciemna karnacja, wysoki. I tak jak u wilkovej, długie włosy odpadają.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

battleforthesun

User


Do³±czy³: 29 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-29, 22:10   

W zasadzie nie lubię chłopców, wolę mężczyzn.
Jak ktoś jest łysy lub nosi dresy - odpada. Kompletnie nie jest w stanie mnie zainteresować, bo wygląd jest dla mnie niezwykle ważny (oczywiście w parze z intelektem).
Pociągają mnie artyści, muzycy, malarze, fotografowie.. obojętnie, byleby kochał sztukę, zabierał mnie na koncerty, wystawy i do teatru.. mam też obsesję na punkcie wzrostu, pociągają mnie jedynie bardzo wysocy i szczupli mężczyźni, chociaż sama jestem niska. Najlepiej długowłosi. ¯adnych kolczyków w uszach i brwiach, bo to ohydne. Koniecznie muszą nosić swetry lub marynarki.. nienawidzę bluz. W ogóle uważam, że ubrania sportowe są do sportu. Buty sportowe są do sportu. Na dzień chodzi się w ubraniach dziennych. Na wieczór w wieczorowych. Na aktywne spędzanie czasu zakłada się bluzę i dres. TYLKO wtedy.
¯yjemy w dziwnych czasach.. Sto lat temu dżentelmeni wiedzieli, jak należy się ubrać, by było stosownie. Sto lat temu były też damy, dziś są panny w leginsach i do tego krótkich koszulach.. obłęd.
 

Akinom  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 08 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-10-01, 16:40   

Blondyn (broń Boże długie włosy, najlepiej takie ładnie obcięte i ułożone na tak około 2-3 cm), jasne i głęboko osadzone oczy i bystre spojrzenie. Ostre rysy twarzy. Szczupła, wysportowana sylwetka. Najlepiej w granicach 180 cm wzrostu. Z jakąś pasją. Romantyk z poczuciem humoru. Inteligentny i zaradny. Jeśli chodzi o styl to nie wiem dokładnie, już prędzej mogę wymienić jacy mi się mniej podobają (metalowcy, skejci, dres, emo). Ale ładnemu we wszystkim ładnie. :-)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-01, 17:19   

Ja lubię dziwnych ludzi, wszelkie niedoskonałości mile widziane.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Salami  

Stały User


Do³±czy³a: 19 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-10-01, 19:17   

Naturalnych, spokojnych. Wymagania co do oczu, koloru i ułożenia włosów pozostawiam detalistom ;)
_________________
Studiuję Ciszę, by nauczyć się Muzyki
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-10-01, 21:37   

Iris66 napisa³/a:

Jeśli chodzi o styl to napewno musi byc bardzo zadbany i elegancko ubrany, moje ulubione meskie stroje to czarny garnitur + czarna koszula najlepiej od Hugo Bossa, albo Armaniego lub smoking, sygnety na ręce, kapelusze i okulary przeciwsłoneczne typu aviator, szelki, nie powinien nosić obuwia sportowego.

Ogólnie podobaja mi się szczupli faceci, nie lubię mięśniaków, najlepiej nieopaleni, wzrost 180 cm, koniecznie muszą mieć delikatne ręce z długimi palcami, ogolnie facet powinien byc bardzo zadbany, zawsze pachniec markowymi perfumami, mieć dłuższe włosy (czarne albo jasny blond), niebieskie oczy, prosty nos, szlachetne rysy twarzy.

Musi mieć silny charakter i mocną osobowość, byc inteligentny, pedantyczny, równiez arogancki(dla innych nie dla mnie), a jednocześnie wrażliwy, samotnik, introwertyk, zamknięty w sobie, bez przyjaciół, najlepiej artysta, bez nałogów (nie moze palić, ćpac, pic piwa i obrzerac się cały czas słodyczami, jeśli alkochole to tylko jakies lepsze: rum, whisky, likiery, a nie wódę dla meneli)


Straszny snobizm się przebija z tej treści. Zrozumiałabym te nierealne marzenia, gdyby nie słowo musi. Bo skoro musi, to muszę Cię rozczarować- oblubieńca nie znajdziesz.

Wszystkie ideały przestają mieć znaczenie, kiedy się już kogoś pozna, ale zawsze można opowiedzieć o tym, co się lubi.
Lubię więc pewną drobność i delikatność. Szczupłe ciało, nieduże mięśnie, średni wzrost i jasną skórę, ale to wszystko jednak przy ładnej figurze, jakimś zarysie tych wspomnianych niedużych mięśni. Pociągają mnie wyraziste, szlachetne rysy twarzy. I usta, które określiłabym jako "sztywne". Ogromną uwagę zwracam na żuchwę, nogi oczywiście oraz oczy; najbardziej lubię chyba niebieskie, ciemnoniebieskie zwłaszcza.
Są dwa typy dłoni, które mnie uwodzą- pierwszy jest bardzo męski- o nieszczególnie długich palcach i szerokich stawach, kościsty ; drugi jest delikatniejszy- długie, chude, idealnie proste palce, można by rzec- typ artystyczny i ten jest moim ulubionym.
Dużo dziewczyn wypowiada się o włosach, jako o najważniejszej cesze wizualnej. Bo i ważną cechą jest, ale ja nie narzucałabym jedynej prawidłowej fryzury- ważne, żeby włosy w ogóle były, przy okazji zadbane i pasujące do twarzy. Chyba opcja włosów krótkich, ale z długą grzywką jest najciekawsza. Niestety niewielu pasuje.
Co do ubioru, podobają mi się wąskie spodnie, buty dość eleganckie lub niezbyt długie glany czy oficerki. Wszystko to głównie w czerni, bieli, skórzanym brązie.
W charakterze cenię wrażliwość, romantyczność i nieobojętność. Nie wytrzymałabym chyba u boku kogoś, kto nie ma szacunku dla sztuki. Ani u boku kogoś, kto najchętniej całe życie spędziłby w domu.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com