Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-10-01, 23:10   

Iris66 napisa³/a:

Jeśli chodzi o styl to napewno musi byc bardzo zadbany i elegancko ubrany, moje ulubione meskie stroje to czarny garnitur + czarna koszula najlepiej od Hugo Bossa, albo Armaniego lub smoking, sygnety na ręce, kapelusze i okulary przeciwsłoneczne typu aviator, szelki, nie powinien nosić obuwia sportowego.

Ogólnie podobaja mi się szczupli faceci, nie lubię mięśniaków, najlepiej nieopaleni, wzrost 180 cm, koniecznie muszą mieć delikatne ręce z długimi palcami, ogolnie facet powinien byc bardzo zadbany, zawsze pachniec markowymi perfumami, mieć dłuższe włosy (czarne albo jasny blond), niebieskie oczy, prosty nos, szlachetne rysy twarzy.

Musi mieć silny charakter i mocną osobowość, byc inteligentny, pedantyczny, równiez arogancki(dla innych nie dla mnie), a jednocześnie wrażliwy, samotnik, introwertyk, zamknięty w sobie, bez przyjaciół, najlepiej artysta, bez nałogów (nie moze palić, ćpac, pic piwa i obrzerac się cały czas słodyczami, jeśli alkochole to tylko jakies lepsze: rum, whisky, likiery, a nie wódę dla meneli)



A teraz w drugÄ… stronÄ™, zdajesz sobie sprawÄ™ jakie wymagania co do kobiety ma opisany przez ciebie facet??
Pomijając oczywistą oczywistość czyli wygląd kobiety którą można uznać za wzór piękna.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Abalastryt  

User


Do³±czy³: 02 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-02, 11:21   

Jeden jedyny element powtarza się niezależnie od reszty preferencji, partner ma być:

wysoki...

wysoki...

wysoki...

Chyba zacznę odczuwać dyskomfort z powodu moich 'skromnych" 172cm wzrostu :-)

A tak na poważnie, czytając posty wielu dziewczyn i kobiet, nie znalazłem w nich nic niepokojącego. Ot macie normalne, piękne, dziewczęce marzenia.

Nie ma nic dziwnego w tym, że kobiety marzą o księciu ;) powiem więcej, dziwiła i niepokoiła by mnie inna postawa.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-10-05, 12:07   

Oj tam zaraz księcia.Wystarczy,żeby był właśnie wysoki,przystojny,mądry,pracowity, ewentualnie ustawiony życiowo /mieszkanie,praca/ i najważniejsze kulturalny,musi umieć szanować swoją panią.Czy to dużo?Chyba nie.Pozdrawiam.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-07, 14:25   

Zawsze miałam słabość do facetów starszych; 5 lat, 10 lat. Obecnie sądzę, że chyba dobrze pasowałby do mnie 31-32latek. Ale, jak to bywa, życie nie przejęło się moimi preferencjami :)

Co do wyglądu; nie podobają mi się chudzielce; kiedy moja ręka jest grubsza niż jego udo. Takie typy chudego szczypiorka w wielkich okularach, rurkach, paskudnych adidaskach za kostkę.
Nie musi być przesadnie wysoki, ale pewniej i bezpieczniej się czuję, jeśli trochę masy ma; nie ma to być kaloryfer, nie ma to być abs. Po prostu mężczyzna, do którego mogę się przytulić. Ba, nawet panowie grubsi mile widziani.

A jak mężczyzna, to ma zachowywać się jak facet. Silny, stanowczy, nie uzależniający swego zdania i postępowania jedynie od tego, co powie mu kobieta.
Z drugiej strony preferuję mężczyzn uległych. Chyba w najbardziej dosadnym tego słowa znaczeniu. Ot, taki paradoksik.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-07, 14:39   

W walce z przyjętymi schematami, ja lubię tych po prostu innych.
Nie podobają mi się chodzące ideały. Jak ktoś, kiedyś pięknie to podkreślił: "Do doskonałości brakowało jej tego, że nie miała wad."
_________________
W miękkim futrze kota
 

Spleen  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-10-10, 19:42   

Ja wole tylko jednego ;)
Szalony, odważny , otwarty, spontaniczny , potrafi mnie rozweselić , wrażliwy, kulturalny (chociaż czasami zdarza się że o tym zapomina) , pracowity, zaradny z błyskiem w niebieskich oczach i uśmiechem który rozwesela moją duszę.
aaa...i do tego gra na gitarze i jeździ na motorze! ah! :-D
_________________
Weltschmerz!
 

ramsey16

Stały User



Do³±czy³: 23 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-10-11, 11:50   

Ciężko mi określić jaki konkretny typ lubię, więc może napiszę czego nie lubię - będzie łatwiej ;)
Nie cierpię ciepłych kluch, mamisynków, kłamców i facetów z wybujałym ego, których ulubionym zajęciem jest popisywanie się.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-10-11, 12:04   

Oj dziewczyny macie szczescie ze za marzenia nie karaja bo co druga byla by za kratkami:D
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Esmerson

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-12, 14:30   

Wydaje mi się, że głupotą jest to co piszą niektóre dziewczyny... Bo to są jakieś wasz dziwne marzenia jak za jakiejś bajki... Ale przecież każdy doświadczony życia wie, że miłość nie mieści się w żadnym pojęciu w żadnych słowach... Nie można określać jaki ma być facet... Ty poczujesz wyraźnie, że to akurat ten ma coś w sobie i najczęściej jego wygląd nie będzie miał żadnego powiązania z głupotami jakie tu piszecie... To właśnie przy nim w twojej głowie utworzy się ideał którym właśnie będzie on... Więc bez sensu jest mówić, że nie ma ideałów... W uczuciach nie ma schematu życie to nie zwykła prosta linia i tak na prawdę każdy powinien zdać sobie z tego sprawę. Ciekawym spostrzeżeniem jest również to, że podczas tworzenia się związku ludzie się także zmieniają, poznają się wzajemnie i z czasem wszystko pod siebie budują...

Więc przestańcie opowiadać o ideałach bo to nie w tym rzecz !
 

hipokrytka

User



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-12, 15:06   

Mam przeogromną słabość do skinów i punków. Zdecydowanie tak. Z natury oglądam się raczej za facetami o pewnym stopniu zmodyfikowania ciała - zwykli, prości chłopacy zresztą raczej nie ciągną w moim kierunku.
Uwielbiam u mężczyzn piegi, nie przepadam z kolei za panami wysokim, zwłaszcza dlatego, że sama za wysoka nie jestem.
Czy to blondyn, czy brunet - nie ma znaczenia.
Musi mieć ładny uśmiech, bo zaraz po pierwszym wrażeniu zwracam uwagę na uśmiech,mimo, że u palaczy nie zawsze można taki wynaleźć.
Jak to się mówi, Polskie dziewczyny wolą chamów- w pewien sposób u mnie także się to sprawdza, chociaż wiadomo, że jak każda kobieta poszukuje także wsparcia i czułości.

Mimo wszystko - specyficzny charakter, ostry żarcik i podkreślony indywidualizm.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-12, 15:10   

hipokrytka napisa³/a:

ak to się mówi, Polskie dziewczyny wolą chamów-


Bez przesady.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-10-12, 15:12   Jakich chÅ‚opców wolicie?

Otóż to,jak zaczynamy z kimś być jest sielsko-anielsko,a po jakimś czasie widać co to za gagatek,albo okazuje się,że to może my do niego nie pasujemy.Bo np,jest wielkim pedantem,a my nie za bardzo lubimy wszystko mieć na swoim miejscu.Jest takie powiedzenie,że zjemy z kimś beczkę soli,a i tak nie do końca poznamy tę drugą osobę. Zawsze jest ta niepewność i wielka niewiadoma,czy trafiliśmy dobrze.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

somebody.cares  

User



ImiÄ™: Michalina ^-^

Do³±czy³a: 11 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-12, 15:20   

hipokrytka, może nawet nie tyle, że wolimy chamów, sądzę że bardziej pragniemy tych, których miec nie możemy, przynajmniej to moja opinia.
A co do tematu, to najważniejszy jeśli chodzi o wygląd to dla mnie jest wzrost.
Musi byc wyższy. Powinien byc też starszy, chociażby o rok, ale starszy. Lubię też gdy chłopak, ma inny charakter niż ja. Jest moim przeciwieństwem.
_________________
eviva l'arte !
 

Sisi822  

User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2011

Sk±d: Ostróda

   

Wys³any: 2011-10-12, 15:55   

Inteligentny, dostaję konwulsji kiedy ludzka elokwencja jest na poziomie 'no, aha, ehe, hehehehe' o i co do tego miło by było gdyby nie mówił 'weszłem, poszłem, przyszłem' etc. Poza tym mam słabość do siatkarzy, inteligentny, wysoki siatkarz - O TAK, mówię stanowcze tak ;) Ostatnio zaliczyłam na temat bardzo ciekawą rozmowę z moim znajomym gitarzystą, on totalnie nie może przeżyć tego, że jestem pierwszą dziewczyną, którą poznał, która woli siatkarza od muzyka :P
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-12, 19:41   

Mam słabość do długich włosów, czasem dreadów (zależy jak się w nich prezentuje) i glanów:D
Albo krótkich poczochranych, chłopak z lekkim zarostem i wyższy ode mnie (nie trudno, 163 cm mierzę). Mam słabość do starszych. Jeszcze żadnego rówieśnika nie spotkałam, który nadawałby się na potencjalnego kandydata:D Myślę, że to fakt, że dziewczyny szybciej dojrzewają.
Nie lubię takich "ideałów" połowy moich koleżanek typu Francisco Lachowski. No normalnie co druga ma go na tapecie w telefonie :-o Czym tu się zachwycać?
Wygląd to wygląd, ale osobowość ważniejsza - przede wszystkim musi być inteligentny, umieć potrafić mnie rozbawić, być pozytywnie nastawionym do świata i być szczery w stosunku do mnie.
No i coÅ› jest w muzykach. WolÄ™ od siatkarzy^^
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com