Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sisi822  

User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2011

Sk±d: Ostróda

   

Wys³any: 2011-10-12, 20:46   

O tak, dready też bywają faaaajne ;) Jeśli idzie z nimi jeszcze fajny wzrost i ciekawa osobowość to bardzo miło - prawie tak miło jak siatkarz :-P
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-12, 20:51   

Ha, swojego czasu miałam zajoba na punkcie wysooookich facetów z długimi włosami.
Poszłam do liceum, w klasie miałam wypisz-wymaluj obiekt moich marzeń i co? I okazało się, że gust się zmienił :D

Prócz przymiotów fizycznych, o których już pisałam, ważne jest też dla mnie wykształcenie mężczyzny. Może to głupie i egoistyczne, ale jakoś tak nie chciałabym spotykać się z człowiekiem walącym orty w co drugim słowie. Generalnie czuć różnicę na tym poziomie, a po co się męczyć z za "głupim" czy za mądrym w stosunku do siebie?
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-14, 05:00   

Ostia, a mnie długie włosy zaczęły podobać się od niedawna. ;) Uściślając - nie długie po pas, ale takie do maksymalnie do ramion, coś jak Cobain. Do tego oczywiście moje odwieczne umiłowanie zarostu, no i fetysz na okulary (z którego ostatnio chyba powoli wyrastam, bo przestałam jakoś zwracać na nie uwagę).
No i lubię jak facet potrafi zaimponować i wiedzą.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-10-14, 08:16   

Zawsze miałam słabość do brunetów, gitarzystów, wytartych ramonesek, zaradności, oczytania, nietypowych zainteresowań oraz tej swoistej romantyczności i wrażliwości (nie wykluczających męskości). I przyszło związać mi się z mężczyzną, który doskonale trafił w ten opis :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-17, 14:47   

Nie wiem, czy już to kiedyś pisałam, ale Kurt Cobain to dla mnie numer jeden.
Smutny, seksowny, jasnowłosy i na zawsze dwudziestosiedmioletni. Myślę, że świetnie byśmy się zrozumieli. Paradoksalnie budzi to we mnie nadzieję, że na tym świecie są jeszcze ludzie podobni do Kurta, którzy są zdolni zaakceptować takich ludzi jak ja, bo sami są pokręceni.
_________________
W miękkim futrze kota
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-10-17, 16:17   

kolo w czerni... boże ja potrafie nawet zachwycic się chłopakiem z mojej klasy o ile ubierze się na czarno :oops: nie moja wina, wyglądają wtedy tak niewinnie, zmarnowanie tak achhh! że chętnie bym się nim zaopiekowała, albo jeśli mają brązowe oczy i blond włosy <3 i delikatny zarost(o ile mu pasuje) co do charakteru... nie wiem, powinien być sobą, no i być otwartym na ludzi, żeby nie było to na takiej zasadzie, że się go weźmie do znajomych i okaże się, że nie umie się zachować w nowej sytuacji... musi byc po prostu inteligentny.
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-10-19, 09:29   Jakich chÅ‚opców wolicie?

Cześć Wam!. Jeżeli ktoś używa wyrażeń..no,aha,ehe .. to nie można powiedzieć,że ma on coś z kulturą.A z drugiej strony każdy ma jakieś wady,jeden większą,drugi mniejszą,czasem takie ..ehe.. może nic nie znaczyć,a rozbawić.A chłopak z dredami,nie oznacz,złego,znam paru,którzy są bardzo fajnymi facetami i mają dredy.Wyżej wspomniano,że dobrze jest mieć starszego,też tak sądzę,bo mówią,że jest bardziej doświadczony,poważniej podchodzi do życia,
ale też może być wesołym,zabawnym,przy którym nie będziemy się nudziły.Pozdrawiam.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

evilandangel

User


Do³±czy³: 20 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-10-19, 14:34   

Uwielbiam szatyn i brunetów,włosy średniej długości (tak do ucha)
ubiór; fajne buty sportowe np nike do kostki,rurki,t-shirt fajnego zespołu,bluza lub koszula
charakter;dość otwarty,wierny,miły,inteligentny,wyrozumiały,przyjacielski :D:D
ach zamarzyłam się :)
 

Kropeczka  

User


Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 15:24   

Scarlett napisa³/a:

Moj ideał:

czuły,ciepły facet, u boku którego czułabym się jak księżniczka :-D



Jestem jak za bardzo za tym :D

Dodałam bym jeszcze taki który nie pije, nie zdradza i nie kłamie ;D
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-19, 19:38   

O, nie pisałam tutaj? Jee... ponabijam posty!

Więc... jacy chłopcy mi się podobają? Mogę napisać tylko o tym, co teraz w tym momencie mi się podoba i mnie kręci, bo na podstawie wieloletnich obserwacji wiem, że gust zmienia mi się dość szybko, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd.

Przede wszystkim, mam hopla na punkcie szczupłych, bądź chudych chłopców. Co do wzrostu, to zależy już od prezencji, bo wolałabym żeby nie był zbyt wysoki, ale niektórym z centymetrami do twarzy... Wiem że dziwnie zabrzmiało.
Oczywiście lubię typy bishów - czyli pięknych chłopców żywcem wyjętych z anime. Takie zboczenie, no bywa. Włoski chciałabym by były półkrótkie bądź półdługie. Trudno mi wytłumaczyć bo się na długościach nie znam. Tak na oko, lekkie kudełki niedosięgające do ramion z seksowną grzywką, hellyeah.

Co do charakteru. Chcę by osoba z którą się bym umawiała była radosna, przyjacielska, trochę wkurzająca i przy tym mająca w sobie pewne zapasy dojrzałości. Chłopak który będzie za mną chodził i mnie męczył - w pozytywnym tego słowa znaczeniu, może i jestem masochistką ale lubię jak ktoś za mną lata - ale także będzie w stanie ze mną spokojnie i poważnie porozmawiać. Chciałabym też, by miał w sobie nutę tajemniczości - coś, czego nie będę mogła poznać, zdobyć, co będzie poza moim zasięgiem, będzie mnie męczyć i kusić. Tak że nie będę w stanie sobie darować i odejść. Musi być coś, co mnie przy nim zatrzyma, co mnie nigdy nie znudzi.

Dla takiego chłopaka wybuduję raj na fundamentach z nieba. Serio.
 

polkaa2211  

User


ImiÄ™: Panna P

Wiek: 28

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 20:37   Najlepszy typ chÅ‚opaka:)

Dziewczyny !! Jaki wg was typ chłopaka jest najlepszy do stałego związku? :)
Skate, miłośnik poezji, sportowiec, muzyk. itp? Hmm
:P Czekam na wasze zdania;)
_________________
Uśmiech to połowa pocałunku;)
 

kevlar  

User

sierściuch.



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-10-19, 20:52   

Nie ma uniwersalnego "typu" chłopaka, jeśli w ogóle taki typ istnieje! ;D Jestem wielką przeciwniczką generalizowania i ciężko powiedzieć. Może "skate miłośnik poezji sportowiec" byłby "typem idealnym"? :D Wg mnie zależy od faceta. Jeden z "typu" może być ehm, niefajny, a drugi, z tego samego "typu" idealnym partnerem! O! xD
_________________
I tak całe życie sprowadza się do rozmnażania.
 

Reves.  

User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2011

Sk±d: Kujawsko-Pomorskie

   

Wys³any: 2011-10-20, 10:57   

Myślę,że taki, który po prostu kocha, nie ważne czy dres, romantyk,ścisłowiec czy Bóg wie kto jeszcze. Nie ma na to określonej zasady, bo każdy z Nas jest inny.
:hyhy:
_________________
'"Jeśli coś kochasz puść to wolno,jeśli do Ciebie wróci jest Twoje,jeśli nie to nigdy Twoje nie było''
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2011-10-20, 11:06   

Wesołek, chociaż nie aż taki jak Niekryty Krytyk, bo bym nie wytrzymała :D
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

AnioÅ‚ek:**  

User

smile:D



ImiÄ™: Asia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2011

Sk±d: Gdynia ; p

   

Wys³any: 2011-10-22, 20:12   

włosy mógłby mieć blondy jak i czarne;d byle nie rude...oczy...hmm...mogą być nawet czarne...to mało ważne; D styl też tak mniej mnie obchodzi... koniecznie szczupły ale nie napakowany:d po prostu dobrze zbudowany...charakter to... miły, troskliwy, romantyczny, opiekuńczy, zwariowany... to na tyle;)
_________________
Jeśli biegnąć, to do słońca,
Jeśli marzyć, to do końca.
Jak całować, to serdecznie,
A jak kochać, to już wiecznie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com