Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-21, 22:53   

Kathy Moore napisa³/a:

I nie zgodzę się z tym, że Zara jest dla młodzieży 17+.


Pisałem ogólnikowo. Jeśli chcesz, możemy dyskutować na ten temat :-)

donkeyaw napisa³/a:

Michael Cera, nie wiem czy ciuchy takich marek jak DC, Element, Ecko, czy choćby LOT29 dostaniesz na miejscu :->


Tych akurat marek pewnie nie kupię na miejscu, ale głowy za to nie dam. Mi bardziej chodziło o to, że na miejscu kupisz podobne ciuchy bez bawienia się w zamawianie itd. Na podanej przez Ciebie stronce znalazłem kilka ciekawych bluz. Kupowałeś tam już cokolwiek?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Kathy Moore  

User



Do³±czy³a: 24 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-22, 12:45   

[quote="Michael Cera"]

Kathy Moore napisa³/a:

I nie zgodzę się z tym, że Zara jest dla młodzieży 17+.


Pisałem ogólnikowo. Jeśli chcesz, możemy dyskutować na ten temat :-)

Oczywiście, że możemy. Byłabym wdzięczna, gdybyś wyjaśnił mi dlaczego uważasz, że Zara jest dla młodzieży 17+. Jaki jest w takim razie sklep dla osób nie znajdujących się w tej grupie wiekowej? Czyżby osoby poniżej 17 roku życia nie mogły ubierać się klasycznie, prosto, elegancko, bo właśnie ze stylem bardzo klasycznym kojarzy mi się Zara. :)
_________________
Nadwrażliwość to mój wróg.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-22, 16:27   

Kathy Moore napisa³/a:

Oczywiście, że możemy. Byłabym wdzięczna, gdybyś wyjaśnił mi dlaczego uważasz, że Zara jest dla młodzieży 17+. Jaki jest w takim razie sklep dla osób nie znajdujących się w tej grupie wiekowej? Czyżby osoby poniżej 17 roku życia nie mogły ubierać się klasycznie, prosto, elegancko, bo właśnie ze stylem bardzo klasycznym kojarzy mi się Zara. :)


Przyznam, że wpadłem jak śliwa w kompot. Miałem nadzieję, że nikt nie dostrzeże tej mojej małej wzmianki o tym wieku. Pisząc, że Zara jest dla młodzieży +17 miałem na myśli to, co już wcześniej napisałem, czyli nie atakujące nas na samym wejściu kolorowe szmatki, które są uwielbieniem każdej hot 13. Zara dysponuje raczej klasycznymi, stonowanymi ciuchami, a w takich nie przebierają raczej młodsze dziewczyny. One wolą być dorosłe w inny sposób, nie koniecznie strojąc się na starszą siostrę. Satysfakcjonuje Cię taka odpowiedź, czy dyskutujemy dalej? Bo w sumie nie bardzo odpowiedziałem Ci na zadane przez Ciebie pytanie ze względu braku czasu na głębsze zastanowienie się nad tym.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-22, 16:40   

Michael Cera, całkowicie popieram i rozumiem. Są bardziej klasyczne, stonowane i grzeczne, chociaż niekoniecznie 17+. Niektórym młodszym osobom ten styl ubrań jak najbardziej pasuje, nie szufladkujmy tak nastolatek.

Ja najbardziej lubiÄ™ H&M i ZarÄ™ <3
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-22, 16:55   

TopShop. I tyle w temacie.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

SyÅ›  

User


ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-01, 18:28   

Najbardziej lubię kupować ubrania w housie, croppie i top secrecie.
 

Hiawatha  

Wymiatacz



ImiÄ™: Brand

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-01, 19:46   

Większość swoich ciuchów tworzę sam, albo raczej modyfikuję inne. Spray, koszulka z targu i trochę inwencji twórczej potrafi zdziałać więcej niż nie jeden firmowy sklep, czy chociażby agrafki i pocięta koszula dzienna :P
_________________
Don't be a dick about the things u don't like

"Ty śmiejesz się z nich bo są inni, oni śmieją się z Ciebie, bo jesteś taka jak cała reszta"
 

lexi  

User


Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-05-03, 13:57   

Hm... Fajny sklep z ubraniami to moim zdaniem H&M chociaż staje się on teraz mało oryginalny i ubierają się w nim nawet małolaty, które mają po 12 lat.
Niby sklepy są po to, żeby w nich kupować no ale jakoś mnie to razi bardzo.
Oprócz tego lubię też House'a (który ostatnio zszedł z jakości i bluzka, którą kupiłam strasznie się popęczkowała-,- ale może tylko tak mi się wydaje). No i na końcu polecam także Mohito. :)
_________________
moje oczy są twoje, jeśli chcesz - bierz
strach jest bzdurÄ…
 

Kesa18

User


Do³±czy³: 20 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-20, 21:06   

Ja mysle ze nie da sie powiedziec konkretnie ktory sklep jest fajny a ktory nie. W jednym sezonie moga byc fajne ciuchy , a w innym juz nic fajnego nie znajdziemy dla siebie.
Ja ostatnio najczesciej kupuje w necie,znalazlam fajny Kufersklep :) Duzo swietnych ciuchow i niezle ceny. Ostatnio zakupilam fajna bluzke z nadrukiem!
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-21, 10:50   

Dużo jest "modnych" sklepów. ;) Zależy co komu pasuje.
Ja chodzę do H&M, Cropp, House, Mohito, Zara, Berska, czasem w normalnych butikach można kupic coś fajnego. ; )
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-05-26, 20:53   

ja tam lubię tally weil, tanio dobra jakość, często zmienia się towar, new yorker również, jakieś butiki HqM house reserved i takie tam... wchodzisz do galerii i patrzysz gdzie są cichy które ci odpowiadają- pierw trzeba oczywiście wejść do środka : P... nie wiem czy jesteś chłopak/ dziewczyna
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-05-28, 14:05   

Najwięcej ciuchów to chyba z House mam.. H&M też lubię, Reserved.
Bershka, Pull&Bear, New Yorker też lecz rzadziej.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-05-28, 16:34   

Ja osobiście uwielbiam Cubusa, Kappahla.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

siringa  

User


Do³±czy³a: 28 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-28, 18:08   

właściwie to wszystko zależy, jaki preferujesz styl. osoba, której podobają się ubrania np. w zarze, niekoniecznie spodobają się te z new yorker'a ;) nie ma określonego "najmodniejszego sklepu"
ja najbardziej lubiÄ™ BershkÄ™, Pull&Bear, Orsay.
 

Szalona Ja

User



Do³±czy³: 13 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-06-18, 15:46   

Ja lubiÄ™ Miss Trendy, czy jest jeszcze ktoÅ› kto gustuje w takich ubraniach? :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com