Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Doczya: 08 Kwi 2009

   

Wysany: 2012-01-27, 19:37   

House, Cropp, Reserved, H&M, Pull&Bear, Top Secret ;)
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Sueno  

Stały User



Wiek: 30

Doczya: 24 Lis 2011

   

Wysany: 2012-05-28, 17:34   

U mojej siostry w gimnazjum 3/4 dziewczyn chodzi w ubraniach marki Cropp, to chyba jedna z takich popularniejszym "modnych i młodzieżowych" marek w Polsce;) poza tym z takich typowych młodzieżówek można coś znaleźć w sklepach Butik, Funk&Soul, Yups! i Moodo
_________________
Don't let it go, never give up, it's such a wonderful life
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doczy: 09 Kwi 2012

   

Wysany: 2012-05-28, 21:14   

Skate Shopy nie wychodzą z mody.
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Doczy: 07 Lut 2012

Skd: Podkarpacie

   

Wysany: 2012-05-29, 14:21   

Pull&Bear, H&M.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to Cię goni
A kiedy ją gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

Patrychek

Stały User


Wiek: 28

Doczy: 31 Sie 2011

   

Wysany: 2012-05-29, 15:55   

C&A, H&M, New Yorker, Cropp, House, Pull&Bear, Reserved.


Allegro.pl , SPAMER - ZGŁOŚ DO MODERATORA :)
 

Bananowagumka;*  

User


Imię: Kasia

Wiek: 29

Doczya: 28 Maj 2012

   

Wysany: 2012-05-30, 09:09   

H&M , Cropp , House, New Yorker;D
 

kazars  

User


Imię: Marcin

Wiek: 28

Doczy: 09 Cze 2012

   

Wysany: 2012-06-10, 00:01   

polecam River Island - można spokojnie znaleźć tanią rzecz , raj dla hipsterów ale normalny nastolatek też się tam odnajdzie. Myślę ,że 17+
_________________
"Nadzieja umiera ostatnia"
 

vaik

User


Doczy: 11 Cze 2012

   

Wysany: 2012-06-11, 16:51   

Modne sklepy...hmm...ja wam powiem, że dużo fajnych rzeczy można znaleźć w ciucholandach. Tylko trzeba poszperać, np. ostatnio znalazłam koszulkę Ed Hardy za 10 zł. Panie chyba nie do końca wiedziały co to za firma.
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Doczya: 16 Lis 2011

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2012-06-11, 17:16   

banana rebublic, charlotte russo, C&A, H&M (chociaz juz dawno, dawno, dawno niczego tam nie kupilam), ciucholandy czesto mozna kupic tam niesamowite, jedyne w swoim rodzaju ubrania- chociaz wciaz nie umiem tam szukac, staram sie jak moge ;d
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

Kocura

User


Doczy: 01 Maj 2012

   

Wysany: 2012-06-14, 10:42   

Cytat:

Modne sklepy...hmm...ja wam powiem, że dużo fajnych rzeczy można znaleźć w ciucholandach. Tylko trzeba poszperać, np. ostatnio znalazłam koszulkę Ed Hardy za 10 zł. Panie chyba nie do końca wiedziały co to za firma.


Też tak uważam :mrgreen:
Ostatnio znalazłam super bluzkę może nie firmową ale robi furorę wśród znajomych oraz odmładza-już kilka razy w niej poproszono mnie żebym pokazała dowód a nie zdarzyło mi się to od....hoho....może nie będę się przyznawać :-P

Polecam też sklepy internetowe bonprix, lucas24pl, czasem też coś fajnego można znaleźć w 3suisse. W h&m moja mama się ubiera a trochę latek ma :-o z resztą po co przepłacać, gdyby nie to że nie mam czasu chodzić po sklepach pewnie ubierałabym się tylko w ciuchlandach a tak wolę w domu posiedzieć i wyłuskać coś w necie za cenę producenta :]
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Doczya: 13 Lut 2009

   

Wysany: 2012-06-14, 19:12   

Kocura, wiadomo, że lupmy to cudowna sprawa, ale niestety - pomimo tego, że można wygrzebać tam perełki, znalezienie czegoś w moim rozmiarze już kilka godzin po dostawie graniczy z cudem. Lumpy to raj dla nieco większych dziewczyn, zawsze gdy w jakimś jestem widzę mnóstwo świetnych ciuchów w rozmiarach 40-44. Niestety ja w takiej rozmiarówce dosłownie ginę, więc odpada. Nawet dziś byłam przelotem w jednym z ulubionych lumpów i znalazłam śliczny, super skrojony, dwurzędowy, beżowy trencz z Zary. Klasyk, ubranie z typu tych, które przydadzą się zawsze i wszędzie. Był nieużywany, ometkowany, z paskiem, wykończony dużymi, czarnymi guzikami. Cacko. Niestety w rozmiarze 40. Kosztował chyba piętnastaka i dziwię się, że nikt od wczorajszej dostawy go stamtąd jeszcze nie sprzątnął.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Incadessence  

Stały User



Wiek: 31

Doczya: 24 Lip 2009

Skd: Kraków

   

Wysany: 2012-06-15, 22:17   

H&M, Bershka, Zara, River Island, TopShop :-)
_________________
''To tylko cały Twój świat skurczony w mojej garści...''
 

Igatron

User


Doczy: 21 Cze 2012

   

Wysany: 2012-06-21, 09:27   

Szkoda tylko, że ciuchy w tych miejscach są średniej jakości... ;/ Niektóre rzeczy z H&m są ok, ale House... ;/
a kupujecie online? Wszyscy na blogach szaleją na punkcie Romwe :D
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



Imię: Marcelina

Wiek: 28

Doczya: 20 Sty 2012

   

Wysany: 2012-06-21, 13:07   

idźcie do lumpa, tam za grosze kupicie ubrania dobrych marek, z czasów gdy produkowali lepszej jakości ciuchy. tak bardzo tęsknię za lumpeksem </3
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Carey  

User



Imię: Carey

Doczya: 18 Cze 2012

   

Wysany: 2012-06-21, 17:54   

No ja ostatnio w lumpeksie kupiłam taką delikatną brązową sukienkę w drobne białe kropeczki . Ale najbardziej lubię H&M
_________________
Over and over, again and again...
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com