Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-10, 18:52   

sheilven napisa³/a:

więc lumpy to jak najbardziej fajne, modne sklepy z ubraniami.


Obrzydza mnie sama myśl, że ktoś pocił się i nie wiem co jeszcze robił w ciuchu, w którym ja później miałbym chodzić.

sheilven napisa³/a:

do najbliższej galerii mam 40km, więc mi się nie chce takiej wyprawy organizować


Skąd ja to wiedziałem.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Acree  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 09 Lip 2011

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2011-07-10, 19:02   

Michael Cera napisa³/a:

Obrzydza mnie sama myśl, że ktoś pocił się i nie wiem co jeszcze robił w ciuchu, w którym ja później miałbym chodzić.



To Cię zmartwię. W sklepach też niewiadomo kto przymierzał ten ciuch przed Tobą.
Po za tym tak jak napisałam kupuje głownie ciuchy z METKAMI w lumpkach.
_________________
"You can fly if You try leaving the past behind. Heaven only knows what you might find"
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-10, 19:37   

Acree napisa³/a:

To Cię zmartwię. W sklepach też niewiadomo kto przymierzał ten ciuch przed Tobą.


Spostrzegawcza jesteś. Muszę Cię zmartwić, ślicznotko, ale ja wiem o tym od dawna. Dlatego właśnie wybieram ciuch w moim rozmiarze z samego dołu, gdzie nikt nie grzebie lub proszę odpowiednie osoby o sprawdzenie stanu na magazynie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-07-10, 20:30   

Modny adres to Moliera 2 w Warszawie, tam jest wielka moda.
Tu możemy zaproponować Ci lumpeksiki, ewentualnie topshop, new look i h&m.

Cytat:

Dlatego właśnie wybieram ciuch w moim rozmiarze z samego dołu, gdzie nikt nie grzebie lub proszę odpowiednie osoby o sprawdzenie stanu na magazynie.


Zdziwiłbyś się jak wiele osób tak robi :-)

Co do ubrań z lumpa to nie ma sensu ponowne wałkowanie o tym jak te cciuchy są przygotowywane do ponownej sprzedaży.

Lumpeksy sÄ… super!
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Acree  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 09 Lip 2011

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2011-07-10, 21:06   

Zgadzam się! przecież wszystko jest dezynfekowane, odkażane, nie ma się naprawdę czego bać a ciuchy są naprawdę super!
_________________
"You can fly if You try leaving the past behind. Heaven only knows what you might find"
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-10, 22:11   

Coco Chanel napisa³/a:

Zdziwiłbyś się jak wiele osób tak robi :-)


Dobra, dobra. Nie jest to rzeczowy argument za kupowaniem w lumpie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Acree  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 09 Lip 2011

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2011-07-10, 22:32   

Twoje argumenty rzeczowe nie były także bo wszystko jest dezynfekowane i w ogóle tak, że cicuh jest czyściejszy niż taki co z hurtowni wyjechał.
_________________
"You can fly if You try leaving the past behind. Heaven only knows what you might find"
 

ida123  

User



ImiÄ™: Ida

Do³±czy³a: 12 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-12, 15:58   

Najlepsze sklepy z ubraniami, oczywiście według mnie to :
stradivarius
troll
CUBUS
big star
Camaie ( czy jak tam to sie pisze)
c&a
top secret
diverse
jak narazie tyle!!!!! ;) )
 

Andariel

Stały User



Do³±czy³: 05 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-07-12, 17:04   

Jak coś to na necie , pierwsze co wpadnie mi w oko . Nie lubię sieciówek typu New Yorker . Pół klasy chodzi w tych samych ubraniach , a i materiał nie jest za fajny bo raz kupiłam koszulkę . Second Hand jest fajnym rozwiązaniem , dużo markowych ciuchów , ale żeby coś naprawdę fajnego znaleźć trza mieć oko . Dlatego nie lubię zakupów ;/
_________________
When you say to me "F*** You"
Say It louder...
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-07-14, 12:16   

Ja też nie lubię spotykać dziewczyn w szkole w tych samych ciuchach bo wszystkie kupują w tych samych sklepach
ja ubrania kupuję w blue city gdzie jest sporo sklepów których nie ma w innych centrach handlowych np. NYCity z modą młodzieżową
 

delly14

User


ImiÄ™: Delly

Do³±czy³: 14 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-14, 19:13   

http://allegro.pl/bluza-z...1715113506.html
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-07-14, 19:30   

delly14 napisa³/a:

http://allegro.pl/bluza-z...1715113506.html

ooookropne.

btw, co to siÄ™ ma do tematu?
_________________
meow
 

Lilla  

User


Wiek: 36

Do³±czy³a: 24 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-15, 13:37   

Nie macie pomysłu co będzie modne tej jesieni. Ja już wiem Wy też możecie się przekonać co radzi stylistka w tym sezonie. Przeczytajcie artykuł;)
www.stylomierz.pl/artykul...oda-porady-1011
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2011-09-15, 13:50   

Hymm...
Colloseum (bądź Forever 18) - tak mogę wejść nawet bez bilbordu 'przecena', bo zawsze coś dla mnie jest. Uważam, ze za t-shirt nie dam więcej niż 30 zł. Bez przesady. W dodatku niedługo, bo już w październiku stanę się bardziej ubogą niż byłam studentką, więc trzeba oszczędzać!

I sklepy, do których tylko zachodzę jak wreszcie są przeceny i ludzkie ceny - H&M (ale czasem są takie 'szmateksy', że ja nie wiem czy to spódnica czy to bluzka), C&A (cudowne bluzy!!!), Reserved (zawsze zastanawiam się gdzie oni trzymają te super koszulki, które wyciągają nagle tyle na przecenie...), House (koszulkowy raj, powiadam Wam!), Cropp (czasem fajną spódniczkę można 'upolować'), New Yorker (także raj koszulek, a w sezonie sukienek - niestety, często dla małobiuściastych).
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

joasiek  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-15, 19:57   

Najczęściej kupuję w Zarze, Mango, Benettonie, Top Shopie. Dżinsy i rzeczy sportowe kupuje w outletach - dużo bardziej się opłaca. Kiedyś lubiłam też H&M, ale ostatnie kilka kolekcji było beznadziejne i zrezygnowałam z tego sklepu. Ciuchów ze sklepów typu House, Cropp czy New Yorker nie lubię - nie mój styl. Piękne buty są w Kazarze albo w Prima Moda - niestety są dość drogie, jednak ponieważ uwielbiam piękne i dobre jakościowo buty (akurat buty muszą być wygodne i wytrzymałe!) to zawsze jakoś tam uskładam na te szpilki czy kozaki.
_________________
бо свобода это то, что у меня внутри.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com