Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Jimmy FoX | 2014-09-24, 23:25

Autor

Wiadomo

KillMySelf  

User


Wiek: 24

Doczya: 23 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-24, 17:25   Jeatem z gruba.

Pry wzroście 167 cm. Waże 71 kg. :( Prosze was o rady
jak schudnąć z szybkimi (w miare mozliwosci ) efektmi ? Czuję się gruba i brzydka.
Chciałabym zacząć zagadywać do chlopakow lub oni do mnie zaczeli ale grubasa nikt nie chce. :wstyd:
_________________
,,Na górze fiołki
Na dole KUPA
Moja głębia wygląda
Jak DUPA"
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-09-24, 17:47   

Niczego nie powiedziałaś nam o swojej dotychczasowej diecie. Przede wszystkim- jedz mniej słodyczy, ogranicz kolorowe (gazowane!) napoje i ograniczaj ilość kalorii. Nie głódź się! W miejsce słodyczy postaw owoce (np. jabłka), zamiast napojów pij niegazowaną wodę źródlaną. Do tego trochę ruchu i tyle.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

KillMySelf  

User


Wiek: 24

Doczya: 23 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-24, 18:02   

W sumie już dużo razy pròbowałam tego typu rzeczy. Ale kilo w mies. Mnie zniechec :oops: al.
_________________
,,Na górze fiołki
Na dole KUPA
Moja głębia wygląda
Jak DUPA"
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-24, 18:22   

Jedz normalnie jak do tej pory, tylko ogranicz cukier a do tego duzo sie ruszaj. Dieta cud. Jeśli jestes troche grubsza od zawsze no to w sumie efekty będą średnie, chyba faktycznie nieraz to gdzies w genach jest. Sam nigdy nie byłem chudy pomimo tego, że mega mało jadłem i dużo się ruszałem.

Ps: nigdy nie byłem chudzinka a mimo to miałem koleżanki i inne osoby płci przeciwnej.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doczya: 16 Sty 2009

Skd: zza legendy mgie³

   

Wysany: 2014-09-24, 18:34   

Rany, rany,rany.
Od tego momentu ZERO słodyczy, ZERO słodzonych napoi, TYLKO woda i herbata (najlepiej bez cukru).
Jedz 5-6 posiłków dziennie, co 3h. Nie głódź się! Zmniejsz nieco porcje, posiłki powinny być częściej, ale mniejsze, bądź też zmień proporcje - zamiast góry ziemniaków z sosem, wybierz tylko 2 -3, ale za to więcej surówki. Ostatni posiłek niech będzie maksymalnie 2h przed snem, ale pamiętaj, żeby był lekki (kanapka, jogurt etc.).
A teraz najważniejsze - co 2 dzień zacznij ćwiczyć. Nie musi to być nic wielkiego, na youtube jest teraz wiele filmików instruktażowych. Na początek poleciłabym Ci skalpel Chodakowskiej. Potem jak się wkręcisz - zaczniesz sama szukać czegoś innego.
Podstawą jest nie ważenie się, ale mierzenie. Przed 1 dniem zmierz swoje obwody (talia, biodra, uda, łydka etc), CO MIESI¡C dokonuj kolejnych pomiarów. Waga jest zwodnicza, ponieważ tłuszcz jest lżejszy od mięśni. Æwicząc zaczniesz spalać tłuszcz, co będzie wizualnie widoczne, ale równocześnie zacznie Ci przybywać tkanki mięśniowej - co wykaże waga.
Ach, nie możesz dawać sobie za cel schudnąć 5kg/miesiąc. Diety, które oferują takie wyniki opierają się na utracie wody z organizmu. Waga poleci, ale niekoniecznie centymetry! Poza tym w twoim wieku diety monotematyczne są absolutnie niewskazane. Jedz wszystko, ale z umiarem. Lepiej postaw sobie za cel schudnąć ileś w 6 miesięcy. Ja przy takim trybie życia w 8 miesięcy schudłam 10kg. Przy czym różnica to 1,5 rozmiaru w dół (M/L do S/XS). Już po 1 miesiącu zarówno centymetr jak i w sumie waga pokazały efekty.
Tak naprawdę możesz siedzieć i marudzić wiecznie, że jesteś gruba, albo wziąć się w garść i co 2 dzień poświęcić 40 min, czyli tyle co odcinek głupiego serialu w tv, na pracę nad sobą. W 6 miesięcy pozbędziesz się kompleksów, ujędrnisz skórę, poprawisz kondycję, ale również staniesz się nieco innym człowiekiem - wysiłek wyzwala endorfiny ;)
Powodzenia.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

rodem

User


Wiek: 28

Doczy: 24 Wrz 2014

Skd: ok. Rz-ów :)

   

Wysany: 2014-09-24, 20:47   

KillMySelf - chcesz schudnąć czy chcesz poprawić jakość swoich relacji z innymi? To dwie inne sprawy, a z tego, co mówisz, wynika, że niekoniecznie priorytetem jest dla Ciebie zrzucenie kilogramów. Pomyśl o tym ;)
Inna sprawa jest taka, że stereotypy takie jak ten, że gruby = brzydki i niechciany, generalnie wymierają. I w ogóle - na szczęście - ludzie potrafią oceniać innych i KOCHAÆ :hyhy: bez względu na to, jak ci wyglądają.
 

Szalona14  

User

Szalona15


Imię: Monika

Wiek: 25

Doczya: 24 Wrz 2014

   

Wysany: 2014-09-24, 20:52   

Napewno nie stosuj nic co może zaszkodzić twojemu życiu :) Zalecam jeść warzywa owoce a mięso tylko gotowane do tego ryż oczywiście na deser zrób kisiel oczywiście bez cukru . Zacznij biegać rano i wieczorem :) powinno pomóc :)
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Cze 2014

Skd: z zaświatów

   

Wysany: 2014-09-24, 22:11   

Cytat:

W sumie już dużo razy pròbowałam tego typu rzeczy. Ale kilo w mies. Mnie zniecheca


Nie rezygnuj. Jeśli naprawdę zależy Ci na schudnięciu, wytrwaj w postanowieniach. Prędzej czy później efekty przyjdą.

Cytat:

Inna sprawa jest taka, że stereotypy takie jak ten, że gruby = brzydki i niechciany, generalnie wymierają.


Bo nie mają większego sensu ;) , choć są jeszcze obecne. Ocenianie kogoś tylko na podstawie wagi to idiotyzm.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-24, 23:03   

Polecam wam zacząć zbierać kilogramy bo za kilka/naście lat to będzie na topie :D
 

Akuratna

User


Doczy: 10 Sie 2013

   

Wysany: 2014-09-25, 00:34   Re: Jeatem z gruba.

KillMySelf napisa/a:

Pry wzroście 167 cm. Waże 71 kg. :( Prosze was o rady
jak schudnąć z szybkimi (w miare mozliwosci ) efektmi ? Czuję się gruba i brzydka.
Chciałabym zacząć zagadywać do chlopakow lub oni do mnie zaczeli ale grubasa nikt nie chce. :wstyd:

A czy uprawiasz jakikolwiek sport?
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2014-09-25, 08:19   

Ja proponuję ci żebyś zaczeła uprawiać jakąś dyscypline sportową ale nie tak okazyjnie tylko ćwicz kiedy możesz lub w coś graj np: siatkówka albo koszykówka w co chesz aby długo jakieś 3godziny.Po miesiącu zobaczysz efekty :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Jelenia Góra

   

Wysany: 2014-09-25, 11:03   

Dieta wegetariańska = dieta cud.
Przechodząc na na wege chudłam na potęgę przez dobrych parę miesięcy (zrzuciłam wtedy jakieś 8 kg od marca do sierpnia).

Są inne diety cud :hyhy:


Nie ma czegoś takiego jak natychmiastowe efekty, na wszystko zawsze trzeba poczekać. Po za tym jeżeli uważasz, że jeżeli schudniesz to Twoje relacje z rówieśnikami się poprawią to raczej jesteś w błędzie, tu nie o tuszę chodzi, wygląd to nie wszystko, pamiętaj.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj się.
 

KillMySelf  

User


Wiek: 24

Doczya: 23 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-25, 11:09   

Z sportem... częste spacery, jazda na rowerze. Niestety teraz chodze do szkoly i nie mam czasu na sport.
_________________
,,Na górze fiołki
Na dole KUPA
Moja głębia wygląda
Jak DUPA"
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Jelenia Góra

   

Wysany: 2014-09-25, 11:26   

Nie gadaj, że jesteś tak zawalona nauką. Godzinkę na jazdę na rowerze (póki masz okazję, jak spadnie śnieg to raczej ciężko będzie) na pewno dasz radę wygospodarować.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj się.
 

marcinb1  

Stały User


Imię: Marcin

Doczy: 18 Lip 2014

Skd: Polska

   

Wysany: 2014-09-25, 17:51   

a co z w-f ćwiczysz czy udajesz że ćwiczysz?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com