Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-30, 22:47   Komercyjna muzyka

Czyli ta która na okrągło leci w radio. Na ogół mi się podoba ale czasem nie mogę znaleźć interesującego mnie utworu. Czy może ktoś zna tytuł piosenki która jest teraz puszczana? ¦piewa ją dziewczyna, refren jest dosyć skoczny, ma taki nieco zachrypnięty głosik.
Dawajcie wszystko co wiecie!
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-11-30, 22:54   

Chodzi Ci o Katy Perry - Hot n Cold ?

Podaj jakie to było radio, to dużo zmieni...

Sam osobiście średnio lubię komercje, jeśli już nie mam MP3 pod ręką to słucham co leci, najczęściej RMFMAXXX
_________________

 

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-12-01, 08:10   

¦wietnie! 1 post i trafiony tytuł a radio to RMF FM ;-)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-01, 13:21   

trzeb było powiedzieć że Wiola i Ada tańczył do tej piosenki w ostatnim odcinku YCD;p
swoją drogą nie wiem jak Funner odgadł:PP
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-01, 17:30   

Jak tak czytam też bym odgadła, bo lubię te piosenke i inne Katy Perry. Przyznam się, że o wokalistce usłyszałam z radia. Ale mam też utwory mniej znane, które również są super.
Co do ogólnie takiej muzyki to nie powiem, że nie słucham bo słucham. Jeśli jakiś zespół mi się spodoba to nie nuce w kółko tej samej piosenki ale szukam więcej tego wykonawcy. Nie uciekam przed tym (jak wiele osób to robi). Bo to co puszczają w radiu jest złe, głupie bo wszyscy to znają. Nie! Bardziej podpasowuje coś pod swój gust, i nie ważne czy piosenka znana.
Ostatnio słyszane hasła u innych to że - dobre bo stare, itp. ludzie nie chcą być tacy sami.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-01, 18:11   

Odgadłem bo jestem audiofilem ;-) W temacie o wszelakim audio czuje się jak u siebie w domu. Także jak będzie jeszcze jakiś podobny problem to pytajcie ;-)
_________________

 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-01, 18:14   

Feel i jego wszystkie piosenki.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-12-01, 21:03   

Feel jest dziełem szatana.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-01, 21:39   

Np ten utwór?

Link

Nie no ujdzie... :-P
_________________

 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-01, 21:41   

Bez obrazy dla szatana... lul Proszę bez fochów, ale jak słyszę "jest już ciemno" to jestem bliska ataku padaczki, a jakiś techno remix to kaszana totalna.
Nie lubię, że tak to określę radiowej muzyki. W ogóle do mnie nie trafia. To takie pimpanie o niczym. Nie słucham radia. Wolę swoje klimaty.
Ostatnio jak oglądałam na YouTubie wykonania na żywo Jacka Kaczmarskiego, a w polecanych wideo widniał "Sokół i Pono - Uderz w puchara", naszła mnie pewna refleksja. Co się dzieje z muzyką. Zamiast tworzyć sztukę, wyrażać się artystycznie czy też dawać jakiś przekaz, to panienki z cyckami na wierzchu śpiewają o tym jak to "fajnie jest razem potańczyć sia la la la la". Toż to jakaś parodia. Owszem sama czasem słucham muzyki bez większego przekazu, ale przynajmniej wiem, że jest to coś ciekawego, innego, swego rodzaju eksperyment itp. Lub po prostu muzyka dla muzyki. Ale te wszystkie cycoliny co biegają jęcząc coś i tworząc kolejne szitowe kawałki, które kompletnie nic nowego nie wnoszą do historii muzyki, to definitywnie przesada. Co innego artyści, którzy tworzą ciekawą muzykę, eksperymentują itp. a przy okazji są popularni i zarabiają. Bo sławny nie znaczy zły. A co innego jest zarabiać przy okazji tworzenia, co innego tworzyć przy okazji zarabiania. Jak widzę jakieś kolejne gówno, zrobione tylko dla pieniędzy, a ludziom się to podoba, to aż mi żal. Jednak jak widać, to też jest potrzebne. Ja wolę się natomiast w to nie mieszać. Jednym do zadowolenia potrzeba wiele a inni zadowolą się byle czym.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-01, 21:50   

Posłuchajcie sobie Phila Collinsa, Sumptuastic i innych którzy prawdziwie potrafią śpiewać a ich piosenki mają w sobie jakiś sens. Ja owszem przepadam za muzyką elektroniczną ale jak coś mnie najdzie to i klasyków posłucham.

np:
Phil Collins - Can't stop loving you
Phil Collins - You'll be in my heart

Sumptuastic-Opuszczony

To jest prawdziwa muzyka, a nie jakaś Doda oh ah... Ale niestety, jak ktoś nie robi z siebie idioty, i na prawdę ma talent to do prawdziwej sławy w Polsce trudno mu będzie dojść. Wyjątki? Beata Kozidrak
_________________

 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-02, 11:56   

Kombi - avinion
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-02, 19:47   

Właśnie, Tomaszu... Nawet szatan nie podjąłby się stworzenia takiej kupy.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 15:16   

Phil Collins jest ok. Drażni mnie trochę śpiewanie o miłości itd. Ale ujdzie.
A Sumptuastic brzmi tak samo jak 1500 innych wykonawców których nie potrafię od siebie odróżnić. Poza tym nie podobają mi się te klimaty.
 

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 19:18   

A czy znacie może tytuł takiej bardzo spokojnej piosenki, wykonywanej przez kobietę/dziewczynę a słowa jakie mnie doleciały są takie;
Nananana on the freeworld...(albo freedom) nananana on the flowers...
Wie ktoÅ›? Podobna ta piosenka jest do tej

okej! znalezione! http://pl.youtube.com/wat...feature=related
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com